Головна Сьогодні

Вчені анонсували створення уповільнюючих старіння ліків

Дослідники підійшли до створення ліків, що запобігають або істотно уповільнюють старіння

Фото: sun.91.cn
Фото: sun.91.cn

Входідослідівнадтваринамиїмвдалосяпродовжитиїхтривалістьжиттяна35%,повідомляє"Ортодокс".

Уповільнюютьстаріннялікиможутьз'явитисянаполицяхаптеквжедужескоро.ДослідникизКлінікиМайовивчаютьстарі(сенесцентні)клітини,якібільшне ділятьсяінакопичуютьсяворганізмізвіком,викликаючирізніпошкодженняіхвороби.Подібніклітинидужеважливі,тому щовонизапобігають поширеннюраку,не даючизлоякіснимклітинамділитися.Умолодомувіцістаріклітиниочищаютьсязорганізмущедотого,яквониздатнівикликатиякі-небудьпроблеми.

Проте з вікомнашорганізмвтрачаєможливістьпозбавлятисявідмертвихклітинзтією ж швидкістю,з якоювонинакопичуються.Цеперешкоджаєрегенераціїновихклітин.ТепервченізСШАпоказали,щоотримуютьспеціальнийкомпонентдляпозбавлення відстарихклітинмишіживутьна35%довше за тих,комудаютьстарітинормально.Мишізпершоїгрупитакожєбільшсильнимиіздоровими.

Якщотойжесамийефектможнабудеповторитиналюдині,толюдиотримаютьможливістьжитинадесятиліттядовше,володіючиприцьомуміцнимздоров'ям.Авторидослідженнядоситьоптимістичнодивлятьсяназастосуванняотриманихзнаньсередлюдей.Результатидослідівпоказують,щоочищенняорганізмувідстарихклітинтакожуповільнюєпроцесформуванняпухлин,зберігаєтканиниіоргани,збільшуючитривалістьжиттябезвсякихпобічнихефектів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти