Головна Сьогодні

Вчені знайшли простий спосіб зупинити рак

Дослідження проводилося за підтримки Національного інституту здоров'я і Американської серцевої асоціації

Фото: nebolet.com
Фото: nebolet.com

КолективвченихзнауковихорганізаційштатуОрегонвСШАз'ясував,щозастосуванняневеликихдозаспіринудопоможезапобігти раку,асаме,можезнижуватирозростанняраковихклітиніїхметастазування,пише "Ортодокс".

Дослідженняпроводилосяза підтримкиНаціональногоінститутуздоров'яіАмериканськоїсерцевоїасоціації.

Низькідозиаспіринуне роблятьпрямоговпливунараковіклітини,вонилишевпливаютьназниженняоднією зфункційтромбоцитів,якізалишаютьсябезможливостіактивувати"онкобілок"c-MYC,що займаєтьсяпоширеннямзараженихклітинповсьому організму.

ВченізOregon Health&Science Universityта УніверситетуштатуОрегонуточнюють,щопротираковіздатностіпоказуютьсамедуженизькідозиаспірину,аджеважливозвестидомінімумуризиккровотечі,якийєпроблемоюдлявсіхантитромбознихліків.

Американськівченіпереконані,зокрема,професорКрейгВільямс,щопроведененимидослідженнявпершепоказуєздатністьтромбоцитіввпливатинаонкобілокc-MYC,підвищенийпроявякогобуловиявленовтретині випадківракутовстоїкишкиів42%приракупідшлунковоїзалози.Прицьомуфахівцівідзначають,щонизькідозиаспіринуможутьтакожслужитиіпрофілактикоюонкологічнихзахворювань.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти