Головна Сьогодні

Вчені несподівано виявили корисну властивість нікотину

Речовина захищає мозок від старіння, стверджують фахівці

Вчені з'ясували, що нікотин захищає мозок від старіння.
Вчені з'ясували, що нікотин захищає мозок від старіння.

Американськівченівстановили,щонікотинзахищаємозоквідстаріння,атакожвідрозвиткухворобАльцгеймераіПаркінсона.Експериментипроводилисянамишах,передаєт 24news.com.ua.

Піддосліднібулирозділеніна4групи.Першітриотримувалирізнідозинікотину:маленьку,середнюівисоку.Останнягрупавзагаліне отримуваланікотин.

Вченівстановили,щомиші,яківживалинікотин,демонструвализменшення апетитупрямопропорційнодозінікотину.Отже,вонименшеїли,іїхвага булазначноменшеіншихпіддослідних.Крімцьоговченівстановили,щонікотинуповільнюєпроцесистаріннямозку.Цевідбуваєтьсячерез те,щовиробляєтьсябільшерецепторів.Подібнийпроцеспризводитьдо того,щорозвитокхворобАльцгеймераіПаркінсоназначносповільнюється.

Слідзвернутиувагу,щомовайде про чистийнікотинякпро речовину,а непро сигарети.Томудослідникипопросилилюдейне робитивисновокпро те,щокуріннякорисно.Наосновінікотинувченізбираютьсярозробитиліки,якіборотимутьсязАльцгеймероміПаркінсоном.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти