Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені пояснили, чим вечері гірше сніданків

Ранковий прийом їжі на 16% корисніше вечірнього

Сніданок виявився на 16% корисніше
Сніданок виявився на 16% корисніше

Як виявилося,слідувати дієтіпростішевранці, складнішеднемі вже зовсімважковвечері.Вчені встановили, щонашісніданкина16%більш корисні дляздоров'я, ніжобіди,передає LadyHealth.

Британська компаніяMassive Healthвирішилапростежити, наскільки ретельнослідують принципамздорового харчуваннялюди протягомвсього одногодня.Спостереженнятривали протягомп'яти місяців, протягом якихдобровольцірегулярновідправлялиекспертамзнімкисвоїх страв.Вони привелидо несподіваних результатів.Виявляється,корисністьїжіскорочуєтьсяз кожною годиноюпротягом добина 1,7%.

Тобтовранціми з'їдаємоцілкомнавіть здоровісніданкиз цільнозерновиххлібців, овочевихсалатиківабогеркулесовоїкашки.Перекушуємовже меншздоровимбатончикомшоколадки,а на обідз'їдаємощосьвже зовсімнекорисне, наприклад, макаронизі свинячимикотлетами.Вечеряі зовсім можеявляти собоюкаву з цукромівафлямиабопончиками.

З чим жепов'язана такадобованестійкість?На думку вчених,у всьому виненгормонголодугрелін, який починаєшвидконакопичуватися в організмі,коли миїмо занадтомало,пропускаємоприйоми їжіабонавантажуємосебеспортом,при цьомуутримуючисьвід їжі.

"Грелінвиводитьваш голодз-під контролю, – говоритьсертифікований дієтологМануельВіллакорта.- І вихапаєтеввечерібудь-яку їжу,доякоїможетедотягнутися.Опиратисяцьому гормонудуже важко, ілюдизабувають проздорове харчування".

Але хороша новинаполягає в тому,щогреліндоситьлегко "не випускатинасвободу".Для цьогохарчування має бутиправильнимі збалансованим.Слідкуйте за тим,щобв продуктахбула достатня кількістьбілків.Приміром,длясніданкуідеально підходятьяйця,грецький йогурті сільськийсир -багаті джерелабілків.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів