Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені рекомендують включити в раціон волоські горіхи

Включенням волоських горіхів в раціон можна вирішити проблеми із зайвою вагою, стабілізувати роботу серця, мозку, нирок і нормалізувати тиск

Фото: sadovody.com
Фото: sadovody.com

Властивостіпродуктувивчалиамериканськілікарі.Осьрезультатїх досліджень:волоськийгоріхвпливаєнароботусерця.Завдякийомуможнапідвищитирівень"хорошого"холестеринуворганізміізнизитирівень"поганого",пише "Ортодокс".

До складупродуктувходятьантиоксиданти.Ацеозначає,щоcйогодопомогоюможнаборотисязвіковимизмінамиорганізмуіушкодженнямиклітин,знижуватиризиквиникненняонкологіїіпокращуватипам'ять.

Включенняпродуктувраціонсприяє значномупідвищеннюроботиендотелію.Вінсинтезуєкориснідляорганізмуречовини,відповідальнізанормалізаціютиску,роботунирок,згортаннякровііметаболічна забезпеченнямозку.

Включеннямволоськихгоріхіввраціонможнавирішитипроблеми із зайвоювагою,стабілізуватироботусерця,мозку,нирокінормалізуватитиск.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів