Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені з'ясували, чому смартфони можуть бути небезпечні для дітей

Науковці повідомили, що всі респонденти, задіяні в дослідах, щодня користувалися технологічними гаджетами протягом 4-8 годин

Кадр з відео
Кадр з відео

Ініціаториновихдослідженьповідомили,щопід часпроведенняекспериментівїмвдалосязафіксуватинегативнузакономірність,що стосуєтьсявикористаннясмартфонівірозвиткукосоокостіудітей,повідомляє"Ортодокс".

Провіднінауковцідовели,щосмартфониможутьстатипричиноювиникненняпроблеміз зоромудітей.Підсумкилабораторнихіклінічнихвипробуваньопублікованіводномуіз зарубіжнихжурналів.

Слідзауважити,щоавтораминовихпроектівсталифахівцізПівденноїКореї.Уреалізаціїдослідіввзяли участь12дітей,вікякихваріювавсявід7до16років.Медикизаявили,щодоп'ятирічноговікуухлопчиківідівчатокрозвивається косоокість.

Найбільшеподібнихвипадківреєструєтьсявзахіднихкраїнах.Лікарістверджують,щонатериторіїАзіїцезахворюванняпрактично незустрічається.

Науковціповідомили,щовсіреспонденти,задіянівдослідах,щоднякористувалисятехнологічнимигаджетамипротягом4-8годин.Відстаньміжобличчямдитиниідисплеємне перевищувала20-30сантиметрів.

9з12малюківпройшликомплекснутерапію,внаслідокчогохлопцямвдалосяпозбутисякосоокості.Під часлікуванняпацієнтамзаборонялосявикористовуватисмартфони,планшетита іншіпристрої.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів