Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вчені з'ясували, що вбиває людей частіше, ніж сигарети

Отримані результати показують величезні можливості для профілактики здоров'я населення

Фото: medvoice.ru
Фото: medvoice.ru

Погане харчування є основною причиною смертей і хвороб, на думку дослідників з Англії. Згідно з даними, воно викликає 10,8% захворювань від загального обсягу хвороб і є більшою вбивцею, ніж куріння. Так, куріння несе відповідальність за 10,7% хвороб, повідомляє "Ортодокс".

"Це тривожний дзвінок для фахівців у галузі охорони здоров'я і тих, хто надає медичні послуги, – говорить професор Джон Ньютон. – Отримані результати показують величезні можливості для профілактики здоров'я населення, що дозволить скоротити смертність, насамперед від раку, ожиріння, хвороб серця і діабету".

Дослідники виявили, що тривалість життя в Англії зросла з 75,9 років до 81,3 року в період між 1990 і 2013 роками, що значно вище середнього серед інших 18 вивчених країн. Експерти зазначили, що ризики, пов'язані з поганим харчуванням, обумовлені надмірним вживанням цукру, солі і червоного м'яса при недостатньому споживанні фруктів і овочів.

Дослідження також показало, що наявність надлишкової ваги безпосередньо пов'язано з поганим харчуванням і відповідає за 9,5% випадків поганого здоров'я. При цьому високий тиск викликає 7,8% випадків поганого здоров'я, відсутність фізичної активності – 3%, а вживання алкоголю і наркотиків – 5,8%.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів