Головна Сьогодні

Вчені з'ясували, в яких випадках кава шкідлива для мозку

Напій може викликати деменцію

Фото: dermalatlas.ru
Фото: dermalatlas.ru

У літньому віцілюдям кращене збільшуватизвичнудозу кави,що випиваєтьсяза день.Інакше цеможе негативно вплинути нарозумові здібності.

До такого висновкудослідникиз Італіїприйшли,вивчивши даніблизько півтори тисячі осібу віці65-84років,спостереження заякимивелися протягом3,5ле
т.

Відповідно до їхніх висновків, у людей,які дотримувалисязвичкипомірного споживаннякави (1-2 чашкивдень),ймовірність розвиткуневеликихкогнітивнихвідхиленьбула в ціломунижче в порівнянні зтими, хтоне пив кавиаборобив церідко.Більш частеспоживання кавине давалозниженнятакихризиків.

А осьзміна звичноїкількості кавивиявляласянебезпечною.Так,у тих людей, хтов літньому віціпочинаввипиватибільше чашок, ніжзвикза багато років,ризик появипомірних когнітивнихпорушеньвиявився приблизнов1,5рази вище,ніж у тих,хто залишився вірнимзвичкам,пише Здоровье Mail.Ru.

Також укогнітивноздорових людей,які за періоддослідженнязмінилизвичкуспоживання кавиу бік збільшення,було в дварази більше шансівна розвитоккогнітивнихпроблем, ніж утих, хтознизивспоживаннянапою.

З чим це пов'язано, вченіпоки неможуть точно сказати.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти