Головна Сьогодні

У чому різниця між морозивом і сорбетом

У складі сорбета приблизно 70% води і вітаміни з фруктів

Полуничний сорбет. Фото: mixme.com.ua
Полуничний сорбет.
Фото: mixme.com.ua

Вліткутакхочетьсяосвіжитисяхолоднимидесертами.Мирозповімо,якийкориснийваріантвибрати.

Калорійність

Сорбетвиготовляютьзнатуральнихсоківабозпюрефруктівіягід.Уцюсуміш невходятьвершки,щоробитьдесертменшкалорійним,ніжморозиво.

Калорійністьсорбета-від60-100ккал,аосьморозивонасититьорганізм450-550ккал.Але,погодьтеся,вліткузавждихочетьсяхолоднихдесертів,томунайважливішеправило- контролюватиденнунормукалорій,атакожвживатисолодкідесертивпершій половинідня,наприклад,надругийсніданокабообід,пише 4mama.com.ua.

Користь

Морозивороблять ізмолока,значить,кінцевийпродуктбудемативсвоємускладівітаміниА,В,Р,ЕіD,атакожкориснімінерали-залізо,магнійікалій.

Ускладісорбетаприблизно70%водиівітамінизфруктів.Промисловезаморожуванняробитьсяпрактичновідразупіслязборуврожаю,томувтратапоживнихречовиннезначна.Длядомашньогосорбетатакожважливовикористовуватисвіжіягодиіфрукти.

Щокращевтамовуєспрагу?

Тутбезперечно-сорбет!Якщови,звичайно,віддалиперевагуваріанту,якийне міститьвеликої кількостіцукру,атоізовсімцьогопродуктунемаєвскладі.

Якщохочетеосвіжитися,сміливоможетевживатисорбет,аготуватийогокращевдома,використовуючитількиводу,фруктитаягіднепюре.Варіантдлядорослих-додати10гвинааболікеру.

Такожважливознати,щосорбетвспекуне замінитьпитнуводу,томупийтерідину,виходячизнорми-30млна1кгваги.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти