Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

ВООЗ звинуватили в підтасовуванні результатів безлічі наукових досліджень

Затвердження ВООЗ про те, що кава, гербіциди та мобільні телефони викликають рак, визнали хибним


Кава не є причиною онкології Фото:
Кава не є причиною онкології
Фото:

Двавпливовихамериканських конгресменипопросилипідрозділз вивченняракуВсесвітньоїорганізаціїохорони здоров'япідготуватисядодачісвідчень з приводуїхробітпросубстанції,які викликають рак, тобто канцерогени. Листна адресуМіжнародногоагентстваз дослідженняраку(IARC)ставщеоднієючастиноюрозслідування,ініційованогодвомакомітетамиКонгресуСША,якезосередженонавколорішенняВсесвітньоїорганізаціїохорони здоров'япереглянутирольгліфосату-основногоінгредієнтапопулярнихгербіцидів.

IARCєнапівавтономноючастиноюВООЗ,яказнаходитьсяу французькомумістіЛіоні.Востаннірокицяорганізаціязаймаєтьсяоцінкоювпливудеякихсубстанцій,що містяться в каві,мобільнихтелефонахіпереробленомум'ясі,наризикрозвиткупухлин.ОднакдеякізвітиIARCздаютьсябагатьом експертамсуперечливими.ПрицьомупредставникиIARCстверджують,щоїхні методиєабсолютнонауковими,авиданінимимонографіївикликаютьповагувнауковихколахівільнівідбудь-якихконфліктівінтересів.

Американські конгресмени підкреслюють, що оскільки на дані дослідження витрачаються гроші платників податків США, то відповідному комітету з науки Конгресу необхідно переконатися, наскільки вони є об'єктивними. З 1985 року IARC отримала близько $ 50 млн від США, і майже половина цієї суми пішла на підготовку монографій. Останні роки ВООЗ неодноразово публікувала звіти про те, що кава, мобільні телефони і перероблене м'ясо викликають рак. Тепер конгресмени висловлюють сумніви в справедливості даних висновків і хочуть отримати вичерпні докази.

Нагадаємо,ранішемедикизаявили,щощеплення від грипу корисно "запивати" кефіром

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: medikforum.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів