Головна Сьогодні

6-річна дівчинка, знаючи що помре, сховала по всьому будинку сотні листів для своєї сім'ї

У записках дівчинка малювала сердечка і зізнавалася в коханні до тата, мами і своєї молодшої сестри

Маленькій дівчинціна ім'яОленаДессерічбуловсьогошістьроків,колилікарідіагностувалиунеїнеоперабельнийракмозку.Їйзалишалосяжитивсьогокількамісяців,томувонавирішилазалишитипіслясвоєїсмертіщо-небудь,щорадувалобїїбатьківімолодшусестру.Дляцьогодитинанаписаласотнізаписокісховалаїхповсьому будинку,повідомляє "Лайф" з посиланням на Mirror.

Листиззізнаннямивкоханнідівчинкапоклалав усішафивбудинку,міжсторінкамикниг,вящики,надалекі полиціівкоробки.Справавтому,щонатоймоментсім'япереїхалавЦинциннаті,алещене встигларозібратиречі.Напаперібулинамальованісердечкаіпосмішки,апоручОленанаписала:"Ялюблювасмама,татоіГрейс"та"Менішкода,щояхвора".БатькидівчинкиКітіБрукзнаходятьзапискисвоєїдочкивжепротягомдесятироків.

"Оленабуламудроюне по роках.Вонадопомагаладітяммолодшим за неїізаспокоюваладорослих,колирозуміла,щоїмдужесумно",-розповідаєтатодівчинкиКітДессеріч.

Удівчинкибуладіагностованарідкіснаформараку,відякоїпокинемає ліків.Батькорозповідає,щодитинадоостанньогоусвідомлювала,щознеювідбувається.Аледівчинкане турбуваласязасебе,їїбільшехвилювало,якжетепербудеїїмолодшасестра.

ХворобазабираласилиОленипоступово.Спочаткувонавтратилаголос,потімунеї ставсячастковийпараліч,алеце незаважалоїйховатизаписки.На честьдочкибатькистворилиблагодійнийфонд,якийдопомагаєхворимна ракдітям.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти