Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Американці влаштували хаос в центрі Нью-Йорка заради рідкісного покемона

Фанати гри Pokemon Go, що викликала ажіотаж в світі, величезним натовпом прямують на пошуки рідкісного покемона

Умережіз'явилосявідео,яквНью-ЙоркуфанатигриPokemon Go,що викликалаажіотажвсвіті,величезним натовпомпрямуютьнапошукирідкісногопокемона.Роликрозмістив16 липня насвоїй сторінцівFacebookблогерЄвгенКозлов,-передає "Апостроф".

"Вчорав11вечоравцентральномупаркуНью-Йорказ'явивсярідкіснийпокемонVaporeonіосьдо чогоцепризвело...",-написаввін.

Нагадаємо,щосутьгриполягаєвтому,щогравцізавдякимобільномудодаткуможутьперетворитисявтренерівпокемонів,блукаючипо околицяхреальногосвітувпошукахвіртуальнихкишеньковихмонстрів,борючисьзіншимитренерамиірозвиваючисвоїхпідопічних.

Вихідгриставдовгоочікуваною подієюдляфанатівівисвітлювавсяпрофільнимивиданнямиз кількох причин.По-перше,грабулабагатообіцяючою, оскільки була важливою для спогадівгравцівіобіцялаподаруватиновийдосвідловупокемонів.По-друге,відNintendoдавночекаливиходунамобільніплатформи,іпершаластівка"Miitomo"не малавеликої популярності.

Гравиправдалаочікуванняфанатів,івонипочалимасоводілитисясвоїмидосягненнямивсоцмережах,залучаючищебільшегравціввстанколекціонерів.

НанаступнийжеденьпіслярелізуакціїNintendoпіднялисяна 9%,ачерез п'ятьднівакціїподорожчалина 63,7%ідосихпродовжуютьрости.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів