Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Американець застрелив маленьку дочку, розповідаючи про безпечне поводження зі зброєю

Зброя дітям – не іграшка, говорив 33-річний батько двох своїх синів, а потім вистрілив у голову дівчинки, яка зайшла до кімнати


Чоловік вважав, що пістолет незаряджений.
Чоловік вважав, що пістолет незаряджений.

ЖительамериканськогоштатуІндіаназ необережностівбивсвоюмаленькудочкузпістолетавтоймомент,колирозповідавпро безпечне поводженнязі зброєюдвоміншимсвоїмдітям-синам.

Якпише
"Лайф" з посиланнямнаMirror,33-річнийЕрікХуммельвирішивпродемонструватихлопчикам,щобуває,колизброяопиняєтьсяврукахунедосвідченихлюдей.Длянаочностівінтримавврукахпістолет.Усамийрозпаллекціївкімнатуувійшла9-річнаОлівія,ібатько,направившинанеїзброю,натиснувнаспусковийгачок.

Згодом він заявив поліцейським, що вважав, ніби пістолет незаряджений. Куля влучила дівчинці в голову, вона померла майже відразу після того, як її екстрено доставили в госпіталь.

Хуммель пред'явлено звинувачення в недбалому ставленні до осіб молодше 14 років, що спричинило смерть. При цьому в поліції відзначили, що загибель Олівії стала не просто "випадковою розрядкою" вогнепальної зброї, а наслідком дій, які загрожують усім членам сім'ї.

"Його дії викликали загибель Олівії і, ймовірно, на все життя прирекли на емоційні страждання хлопчиків", – заявив начальник місцевого поліцейського офісу Річард Зормьєр.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів