Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Американська пара повернула власнику набиту грошима сумку

Усередині сумки було 25 тисяч доларів


Чесні американці повернули гроші власнику.
Чесні американці повернули гроші власнику.

СімейнапаразамериканськогомістаРінкон,штатДжорджія,знайшланабитугрошимасумкуіповернулаїївласнику,повідомляєWSB-TV.

Вінкасаторськійсумці,якувиявилиДжеффіМішельГрін,виявилосяблизько25 тисячдоларів.Подружжяповернуло знахідкувполіцію.

На той частамужезналипропропажу.РанішевласникмагазинаГаутамбхайПателповідомив,щовтративсумкузгрошима.Уполіціїпочалирозслідування,алесподівалися,щогрошізнайдутьіповернутьсвідомігромадяни
.

pic_b1c4ef364e779ccf06e6beeb8d34d1b7
В США люди повернули інкасаторам сумку з грошима
Фото: сторінка Rincon Police Department в Facebook

ДепартаментполіціїРінконаопублікуваввFacebookфотографіюіз зустрічіГрініГаутамбхаяінагадав,щоізакон,іморальвимагаютьповертатизнайденігрошівласнику.

Нагадаємо,нещодавновросійськомуЯкутськувантажнийлітакАн-12призльотівтративстулкулюка і продолжив політ, розсипаючи злитки золота

Крім того, ми писали, що росіянин помилково отримав величезні гроші і купив горілку. ІнцидентставсявмістіУрай.Місцевийжительприйшоввбанкіспробувавзнятизі своєї картки400рублів,алез якихосьпричин незміг.Упідсумкувінзвернувсядо касира,ітачерез неуважністьвидалайому400 тисячрублів.

Чоловікзабравгрошісобіісховавузадній частинідивана.Домоментуприходуспівробітниківполіціївінвстигвитратитилише600рублівнапридбанняспиртнихнапоїв.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів