Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Що буде з iPhone, якщо покласти його в мікрохвильовку на 1 секунду

Новозеландський регбіст вирішив перевірити і пошкодував про це

Новозеландський регбіст став жертвою жарту про з
Новозеландський регбіст став жертвою жарту про з

ЛегковірнийрегбістзНовоїЗеландіїНюБраунставжертвоюжартупро те,щоопераційнасистемаiOSнаділяєпристроїнебаченимивластивостями-дозволяєзаряджатиiPhoneвмікрохвильовійпечі.Зайогословами,вінподумав,щотелефондійснозарядитьсязаоднусекунду.

"ЯпобачиввFacebookвідео,якщоiPhoneпокластивмікрохвильовупіч,тойогоможназарядитизаоднусекунду.Цевиглядалоправдоподібно,такщоявирішивспробуватисам,-написаврегбістнасвоїй сторінцівсоцмережі.-Язасунувтелефонвмікрохвильовку,авінвибухнув
".

25063033913_b630a0d588_z_01

Авторвідео,якеподививсяНюБраун,говорив,щомаксимальнатривалістьзарядкиiPhoneвмікрохвильовійпечістановить60або70секундприпотужності700і800Втвідповідно.Вінзакликав невикористовуватибездротовузарядкудовше300секунд-цеможепривестидо пошкодженнятонкихсхем.

РегбістНюБраунпоширивповідомленняпро подіюзісвоїмiPhoneвсоцмережахзхештегом#whysostupid.Прицьомувінпояснив,щомісцевийApple StoreпогодивсянадатийомуновийекземплярiPhone.

У 2014 роцібагато користувачівсталижертвамижартупро те,щоопераційнасистемаAppleдозволяєзаряджатигаджетивмікрохвильовійпечі.Нажартівливомуплакаті,поширеномутодівсоцмережах,бувзображенийiPhone6зпідписом"Використовуйтецю особливу функціяiOS8Wave".Наньому йшлося про те,щоопераційнасистемадозволяєзаряджатимобільніпристроїбездротовимспособом.За допомогоюмікрохвильсмартфонита планшетинібитозаряджаютьсязаліченісекунди.

Жертвамижартусталибагато власниківiPhoneіiPad."Яспробувавскористатисяновою функцієюiOS8Wave,якадозволяєзаряджатителефонвмікрохвильовці.Непрацює!",-писаводинзкористувачівtwitter,додавшифотографіюпідірваногоiPhone5.

25663600156_05d9fc4519_z

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів