Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Діти не встигли звикнути": чоловік став жінкою, а потім вирішив повернути все назад

Житель Британії через сім місяців після зміни статі передумав

Джеймс Коен. Фото: Facebook
Джеймс Коен.
Фото: Facebook

ТрансгендерзВеликобританіїДжеймсКоенпісляопераціїзі зміни статіпередумавбутижінкою.Черезсіммісяцівпісляпочаткугормональноїтерапіївінвирішивповернутипочаткову стать івідпустивбороду,пишеThe Sun.

Виданняповідомляє,щочоловікпіслявосьмироківшлюбузаявивсвоїй дружиніЕйріан,щохочезмінити статьівсе життявідчувавсебедівчинкою.Подружжя,незважаючинанеоднозначнуситуацію,розійшлося друзями
.

"Наши дочки приняли, что их папа станет женщиной, мы объяснили им это понятным для них языком. Они не против того, что он носит бороду или ходит в платье, ведь дети не рождаются с предрассудками, их учит этому общество", – сказала она.
Однакжінкучекавсюрприз,количерез сіммісяцівпісляпочаткугормональноїтерапіїїїчоловіквирішивповернутисобіпочаткову стать,аперукуі підборивінзмінивнабороду.

У тойжечасбажанняповернутисядо початкової статіЕйріанпояснилагендерфлюідностью.ТобтоДжеймсвідчуваєсебевпевнімоментижінкою,авінші-чоловіком.

Вданийчастрансгендерз'їхавсязі своєю колишньоюдружиноюіживеразомз неюіїїновимпартнером.

Нагадаємо,нещодавновСполученихШтатахчоловік-трансгендер народив здорового хлопчика.

Крім того, ми писали, що трансгендер з США народив дитину нейтральної статі.


Дивітьсявідео:вражаючіісторіїнайвідомішихтрансгендерівсвіту

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів