Басейни у Києві

Тиждень моди

Футболіст ризикнув власною головою заради м'яча: веселе відео

Відео епізоду за участю бразильця розміщене в Twitter

Півзахисник "Атлетіко Мінейро" Густаво Бланко зробив незвичайний підкат в матчі бразильської серії А проти "Васко да Гама". Відео епізоду за участю бразильця розміщене в Twitter-акаунті Espora 13.

У першому таймі протистояння Бланко кинувся головою вперед в ноги захисника "Васко да Гама" Енріке. Бразильцеві вдалося без порушень вибити м'яч у гравця суперника за межі поля.

На 30-й хвилині матчу Бланко замінили. "Атлетіко Мінейро" програв суперникам з рахунком 1:2. Чемпіонат Бразилії стартував 14 квітня. Після поразки в першому ж турі "Атлетіко Мінейро" розмістився на 15-й сходинці турнірної таблиці.

Нагадаємо, баскетбольний фанат розвеселив соцмережі запальними танцями.

Крім цього, ми писали, що сміливий англієць заради благородної мети прийшов на футбол в ліфчику.

Також сайт "Сегодня" повідомляв, що фанат зістрибнув з пабу, зламав ноги, але прийшов на матч "Ньюкасла".

Дивіться відео: історії про божевільних фанатів зірок: