Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Ведмідь відпочив по-людськи на дивані перед телевізором

Мешканка Канада зробила незвичайні фотографії

МешканкаканадськоїпровінціїМанітобаМендіСтентікпоказалажурналістамCBS Newsнезвичайніфотографії,яківоназробилапід часпоїздкина"північнесафарі",-передає ren.tv.
Стентік,що працюємедсестрою,вирушилапоспостерігатизаведмедями.Натериторіїоднієїзсільськихгромадвонапобачилаведмедя,якийвівсебеяклюдина.

Воназазначила,щоназнімкахне видно,якпереддиваномстоїтьтелевізор.

Раніше повідомлялося, що дорослий ведмідь заліз у будинок до жителя американського міста Колорадо-Спрінгс, штатКолорадо,іпровіввньомубільше п'ятигодин,пораючисьнакухні.Примітно,щосамгосподар оселівцей часмирноспавінічого нечув.

Відеозапис,зробленийвстановленоювсерединібудинкукамероюопублікувала на своїй сторінці в Twitter організація"Колорадськіпаркиідикаприрода".Накадрахможнапобачити,як150-кілограмовийхижаквпошукахїжіобнишпорюєкухнюіділовитозабираєтьсявхолодильник.

Непроханогогостягосподарбудинкувиявивтількина ранок,прокинувшись.До тогомоментукухнябулапрактичнознищена.За даними видання New York Daily News, прибулі за викликомфахівціприспаливедмедя,оскількитойбув небезпечнимдлялюдей.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
фотографії ведмідь телевізор

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів