Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

На конкурсі знімків дикої природи перемогло фото опудала мурахоїда

Знімок позбавили призу після того, як експерти зробили висновок, що на ньому зображено опудало


Знімок переможця. Фото: Марція
Знімок переможця.
Фото: Марція

Фотографію,яка перемогланаконкурсі"Wildlife Photographer of the Year"дискваліфікувалипіслятого,якз'ясувалося,щонанійзображеноопудало тварини.Виявилося,щоназнімкубувзображениймурахоїдбілятермітникавбразильськомунаціональномупаркуЕмас,їїзнявМарціяКабрал.

bez-nazvanyya-1-3
Фото опудала
tjournal

Знімокпозбавилипризупіслятого,якексперти зробили висновок,щонаньомузображеноопудало,що належитьодномузнаціональнихпарків.Музейповідомив,щозапідозривнедобре,колианонімиприслалифотографіюопудала,поставившицимпідсумнівправдивістьзнімка-переможця,передаєtjournal.

Обидва знімкививчилип'ятьтаксидермістівіекспертівпоссавцях,які працювалинезалежноодин від одного.Вонипорівнялифотографіїтаприйшлидовисновку,щопозитварин,атакожположенняпучківшерстіізабарвленнянашиїзанадтосхожі.

Кабралповністюзаперечує,щонафотографіїзображеноопудалоістверджує,щоуньогобулисвідки-іншіфотографиітуристи.

Музейприйшовдовисновку,щоКабралпорушивправилаконкурсу,згідно з якимиучасникине повинні"обманюватиглядача"абоякимосьчиномприховуватиабоспотворюватиреалістичністьприроди.

Найбільш курйозні історії злочинців-невдах, дивіться на відео нижче:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів