Головна Сьогодні

На Ямайці встановили автомати з марихуаною

Влада хоче вивести один з головних атрибутів країни на публічний рівень і отримувати дохід з щедрих туристів

ВладаЯмайкипридумалицікавийспосібнаживатисянатуристах, які бажають спробуватимарихуану.Ваеропортахта іншихгромадськихмісцяхкраїниз'являютьсяавтоматиз продажунаркотичної речовини.

Як пише "Знай" з посиланням наMirror, країназняла заборонунапродажівживанняконоплівминуломуроці.Тепервладахочевивестиодинзголовнихатрибутівкраїнинапублічнийрівеньіотримуватидохідзщедрихтуристів.Такимчином,коженбажаючийзможекупитипакетикз сумішшювідразупісляприльотуваеропорт.

НаЯмайцівсвоємузаконномунаркобізнесізробилиакцентнавиключноякіснийпродукт.Успеціальнихтерміналахгостікраїниіне тількивониможутьпридбатитравичкунабудь-якийсмак,ідеяківжезаписалицейпроцеснавідео.

Однакне слідзабувати,щобільше 30граміввкишенівсещепідзабороноювЯмайці.Зацекопивиписуютьштрафиврозмірі500ямайськихдоларів,щоменше50гривень.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти