Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Чому борода і волосся різного кольору

У нашому організмі немає "єдиного центру управління волоссям"

Колір волосся залежить від того, скільки меланіну виробляє фолікул
Колір волосся залежить від того, скільки меланіну виробляє фолікул

Зточкизорунаукивсепросто.Унашомуорганізмінемає"єдиногоцентрууправлінняволоссям";кожна ділянкашкіри,наякійросте волосся,самостійновідповідаєзаїхколір,довжину,швидкістьростуіфактуру,-пише "Популярна Механіка".

Колірволоссязалежитьвідтого,скількимеланінувиробляєфолікул,іякийцемеланін.Вінбуваєдвохтипів:одинзабарвлюєвволоссявчорний(або,взалежностівідконцентрації,ввідтінкирусявого),інший-врудий(або,вменшихконцентраціях,робитьлюдейблондинами).Виробленняпігментузалежитьвідбагатьохфакторівіпостійнозмінюється:блондинизвікомзбільшуютьвиробленнятемногопігментуістають темнішими,привтратіздатностівироблятиобидвапігментиволосся стаєсивим.

Різніділянкитілапокритіфолікуламирізноїприроди:одніактивнізнародження,іншимпотрібносильнезростаннякількостігормоніввкрові,щобзапрацювати.Виробництвомеланінувнихтежрегулюєтьсяпо-різному,томунатілідорослої людиниможебутидоп'ятирізнихтипівволосся,коліряких незалежитьодин від одного.Найбільшетемногорізновидумеланінувиробляють,якправило,фолікулибрів.

Таксамодовільнозмінюєтьсявідділянки до ділянкимаксимальнадовжина волоссяішвидкістьйогоросту.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів