Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Суд в США виніс злочинцеві вирок – дивитися мультик

Чоловік повинен дивитися мультфільм "Бембі"

Браконьєра змусили дивитися мультик «Бембі
Браконьєра змусили дивитися мультик «Бембі

СудовірішеннявСШАчастостаютьприводомдляглузувань.ЧерговийкурйознийвироквиніссудвамериканськомуштатіМіссурі.БраконьєраДевідаБеррі-молодшогоразомзгрупоюспівучасників,які вбиликількасотеньоленів,засудилидоодного року в'язниці,атакожзобов'язалине рідше разу намісяцьдивитисямультфільм"Бембі"відDisney.

Якз'ясувалосявсуді,чоловікикількароківзаймалисянезаконним полюванням.Вонивбилитварин,відрубуючиїмголовиізалишаючитілавлісі,повідомляєFox News.

Нагадаємо
, на пропагандистів Кремля подали до суду через Почекуна. КомпаніяCD Land,якавминуломуроціпридбалауавторазнаменитоїскульптури-голландськоїхудожниціМаргаретванБріфорт-праванавикористанняйогозображенняіфігурвРосіїіСНД,подаланателеканалпозоввАрбітражнийсудМоскви.Компаніязареєструвалабренд"Почекун"вРоспатентіітепервимагаєу"Першогоканалу"відшкодувати3 млнрублів.

Крім того, раніше сайт "Сегодня" писав, що 70-річнийпенсіонервимагаєусуду"омолодити"йогона 20 років.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів