Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

В Англії дідусь виростив навколо будинку дерева у вигляді пенісів

Найбільший з них у висоту досягає 5 метрів

УвіддаленомуселищіЕксбріджнапівденному заходіВеликобританіїзнайшовсяцікавийівишуканийжитель.Водному збудинківживедідусь,якийприкрасивзовнішнючастинусвого будинкурослинамиу виглядічоловічихстатевихорганів.

Якпише
"Знай"з посиланнямнаMirror,69-річнийПітерНайфєвласником400-річногомаєткувартістюпівмільйонафунтівстерлінгів(приблизно18 млнгривень).Вінзапевняє,щоне маєуявлення,яким чиномдеревау форміфалосіввирослинайогодворі.

"Яживувцьомубудинкуразомздружиноювже20років.Поручживутьдіти,інікогоне турбуєформамоїхрослин.Вонавзагалітурбуємененайменше",-ухилився від відповідівласникрослин-пенісів.

Звичайно,рослинидідуся немоглисаміпособістатисхожиминастатевіоргани,тимбільше,щонайбільшийзнихввисотудосягає5метрів.ОднакНайфзнайшовщеоднукумеднувідповідь."Людипитаютьмене,якятримаюсвоїрослинивтакій формі.Аявідповідаю,щозакопавуземлювіагру",-розповідає дідусьісміється.

Цікаво,щовСполученомуКоролівствіправоохоронцімаютьправонаказатизрубатидерева,якщовонивиглядають,якнеподобство.У 2010 роцівКембриджічоловікаоштрафувализааналогічнірослинина80фунтів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів