Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Вакансія мрії: в Росії шукають випробувача дивана

До резюме потрібно докласти свою фотографію на дивані

Диван співробітнику нададуть безоплатно. Фото з відкритих джерел&lt
Диван співробітнику нададуть безоплатно. Фото з відкритих джерел&lt

10лютогомеблевакомпаніяMZ5 Groupрозмістилавакансію"випробувачдиванів"насайті HeadHunter. Якговоритьсявоголошенні,компаніявідкрилацюпозиціютому,що"випробовуєдивани нетількиу власнихлабораторіях,алеівумовахреального життя".

Шукачамобіцяютьнадатидивандляроботи,якабудеповністюздійснюватисянадому.Як варіантидля"випробувань"пропонуєтьсяпроводитинадиваніне менш10 годин на добуврізному становищі,складатиірозкладатийого,атакождивитисятелевізор.Крімцьогоінодіздобувачевіпотрібнобуде"виконуватитворчізавданнявідроботодавця".

Відзначається,щоінодідоведетьсяіпопрацювати, оскільки компаніїважливознатипро зручністьвикористаннядиваніввпобуті.

В розмові з TJпредставникиMZ5 Groupпідтвердилидостовірністьвакансіїіпояснили,щосамемається на увазіпід"творчимизавданнямивідроботодавця".

"Вакансіяунасвідкрита.Всівимогиреальні.Наоголошеннявідправиливжеблизько500 відгуків.Творчізавдання-цетакіумови,якінаближаютьвипробуваннядиванадореального життя-зібратидружнютусовкубудинкузвеликою кількістюгостей,якихтребадесьрозмістити,пролежатицілийденьнадивані,якнібихворієте",-розповівпредставникMZ5 Group.

Від претендентіввимагаєтьсявища освіта(бажано технічна),терплячість,посидючість.Плюсомбудесхильністьдо малорухливого способужиттяістресостійкість.Крімтого,необхідноматимінімум1 другаілюбитивідпочиватинадивані.Окремим рядкомпідкреслюється,щодорезюмепотрібнодокластисвоюфотографіюнадивані.

Напитанняпро те,навіщодляподібноїроботипотрібномативищу освіту,вMZ5 Groupвідповіли,щоцевимога"доситьстандартна".На думкукомпанії,безвищої освітиспівробітникне зможезаповнюватизвітиіграмотноформулюватисвоїдумки.

Диванспівробітникунададутьбезоплатно,асамого"випробувача"оформлятьвштатMZ5 GroupпоТКРФнатримісяці.Розміробіцяногоокладустановить73тисячрублів(34тис.грн.-Ред.)вмісяцьбезурахування премій.Диванпіслятестуванняможнабудезалишитисобі.

.jpg_105

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів