Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Відеохіт: собака врятувала цуценят і стала зіркою Інтернету

Чотири малюка не змогли вибратися зі свого притулку слідом за матір'ю, і незабаром його залило водою

У в'єтнамськійпровінціїДонгнайсобакана прізвисько Лусамовідданокинуласяспастисвоїхцуценят,якіледь непотонули.Відеозакороткийчассталопопулярнимвсоцмережах,зворушившидесяткитисячкористувачів.

Якповідомляє
Topnews.ru, чотирималюкане змогливибратисязі свогопритулкуслідомзаматір'ю,інезабаромйого залиловодою.Однаксобакане залишиладитинчатвбідііпочалавідчайдушноритиземлю,щобврятуватималюків.

Людидопомагалиїйвичерпувативоду,протематицуценятрозуміла,щоможебутипізноісамазабраласявзатопленелігво.Вонапочерзідісталавсіхцуценят.ГосподарЛутакожнадавмалюкам,що напилися води,першудопомогу.Завдякиїхзлагодженійроботі,всімцуценятамвдалосявижити.

Нагадаємо, собака, що поцупила пиріжок в прямому ефірі, "підірвала" мережу. Покирепортерспілкувавсязжінкою,якаспеклаемпанади,песскориставсятим,щолюдизахопленірозмовою,інепомітностягнуводинз пиріжків.Відео здобуловіруснупопулярністьвЧилі.Людижартують,щожурналістпрацювавспільнозсобакоюіспеціальновідвернувжінку.

Такожранішеповідомлялося,щособака, яка впала у воду "підірвала" мережу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів