Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Чарівник з мітлою: неймовірна історія найвідомішого київського двірника

Хтось вважає чоловіка диваком, інші називають найелегантнішим двірником Києва

Відео: "Ранок з Україною" (Телеканал Україна)

Цейкиївськийпенсіонернароботучепуриться,якнапобачення.Алетриматизаталіювінбуде нежінку,амітлу. Олександр Остапенко працює двірником, хочасамітрохиображається,колийоготакназивають."Прошувибачення,алеявиходжунаподіум!",-кажечоловік.

Він просто обожнює свою професію. Перш ніж стати двірником, Олександр працював водієм громадського транспорту. Кияни знали його, як легендарного "водія в метелику", який понад вісім років їздив за кермом кількох столичних маршруток.

Олександр зустрічав пасажирів в салоні свого автобуса з посмішкою, а його зовнішній вигляд змушував усіх згадувати конферансьє в театрі – він носив костюми-трійки з краватками-метеликами, фраки, циліндри і незмінно – білі рукавички. Своїм пасажирам Олександр роздавав цукерки, проводив короткі екскурсії під час поїздки, читав вірші, в салоні його автобуса завжди було ідеально чисто, а при вході навіть висіли годинник у формі сердечка і маленьке дзеркальце, щоб пасажирки могли поправити зачіску. Кияни були в захваті, і щоранку на маршрут до Олександра шикувалися цілі черги
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Алеводієвівметеликудовелосяпітизроботи:за словамийогознайомих,звільнилиОлександра, адже роботодавцюне подобавсяйого"театрвавтобусі".Кількароківпро нього небулоніслуху,нідуху.Пізнішез'явилосяйогофотовсоцмережах,алевже незакермоммаршрутки,азмітлоювруках.

СамОлександрзізнався,щодовгошукавновуроботу."Меніговорили: "Тутвамне театр!".Авідсвоїхпринципівявідмовлятисяне збиравсяіне збираюся",-говоритьОстапенко.

До роботидвірникачоловікпідходитьдужесерйозноініколине зраджуєзвичномуамплуа:надягаєнароботукостюми-трійки,білірукавичкиіфірмовукраватку-метелик.З усімасусідамиіперехожимивінпривітний,робитькомпліментиічитаєвірші.Багато людейфотографуютьсязОлександромОстапенком напам'ять
.

Нагадаємо, в Китаї працівників фітнес-центру вигнали на вулицю в нижній білизні. Ми також повідомляли, що розцвіла найбільша і найбільш смердюча квітка у світі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів