Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Жахливе відео: у Індії народилося теля з "обличчям людини"

Тварина померла через годину, але місцеві жителі помістили тіло в скляний ящик для загального огляду

Теля, яке народилося в Індії з "рисами обличчя людини" і померло через годину, привернуло натовпи сільських жителів, які поклоняються йому як індуїстському богу, повідомляє TheMirror.

Теля народилося в містечку Уттар-Прадеш, на півночі Індії з очима, носом і вухами, що нагадують людину. Місцеві жителі назвали його аватаром (втіленням) індуїстського бога Вішну і хочуть побудувати храм в його честь. За індуїстською релігією, бог Вішну має 24 втілення.

Після смерті теляти помістили в скляний ящик. Тисячі людей, які приїжджають в Уттар-Прадеш з різних куточків Індії, покладають до нього квіткові гірлянди, схиляючись перед твариною.

Відео: В Таїланді буйволиця народила дивну істоту

Представникимісцевоїрелігійноїгромадизаявили,щотілотелятибудевиставленонапубліціпротягомтрьохднів,потімкремують,апрахплануєтьсярозміститивспеціальнопобудованомухрамі.

АджайДешмук,старшийветеринарнийлікарпровінції,охарактеризувавцейвипадок,яканатомічнуаномалію.

"Якщогенне розвиваєтьсяналежнимчиномабобулапомилка,цевикликаєчисленніструктурнідеформації,ітакіаномаліїтрапляються",-заявивветеринар.

Раніше повідомлялось, що в індійському селі Ассам народилося козеня-циклоп.Ветеринари стверджували,щомалюкне проживей кількох днів,однаквінобдуриввсі очікуванняізаразбігаєразомзіншимитваринами.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів