Головна Сьогодні

Гороскоп 15-21 травня: чого очікувати і кого боятися

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні

Що нам підготували зірки
Що нам підготували зірки

ОВНИ. Насолоджуйтесь повнокровним життям, ні в чому собі, коханим, не відмовляйте. Близьким теж даруєте сюрпризи, допомагайте. Їх величність "хочу" бажає комфорту і править балом, віддайте йому ініціативу! На роботі натхненно трудіться в ролі виконавця, служба – хлібне місце, де щастить працьовитим фахівцям широкого профілю. А тих, хто одержимий кар'єрними амбіціями, чекає фіаско. При найменшій непокорі високе начальство вас розтопче, будьте напоготові і не йдіть по головах. До кінця травня зі зміною роботи та додатковими заробітками краще почекати. Якщо вас "штовхають", принижують – не ображайтеся, на все є Божий суд. Будьте зразком благочестя і не прагніть стригти людей під свою гребінку, наставляти на шлях істини. У кожного свій світогляд і індивідуальна програма розвитку з певною місією. Не вчіть рибу плавати, а солов'я співати.

ТЕЛЬЦІ. Ви яскрава харизматична особистість, маєте колосальний вплив на людей, направте цей дар Небес в раціональне русло і зможете мати те, що хочеться: любов, авторитет, здоров'я, владу, заступництво. У соціумі ви – рушійна сила, контролюйте кожен крок, не кидайте слів на вітер, стежте уважно за реакцією оточення (у нього ви під мікроскопом), щоб не накоїти дурниць. І "вболівайте" не за особисті інтереси, а за загальну справу! Якщо грошей обмаль, слід економити, брати в борг протипоказано. Чужі і кар'єрні джерела прибутку огранічени. Обмежте кар'єрні амбіції, вбити двох зайців (більшу зарплату і престижну посаду) найближчим часом не вдасться. Творіть не за гроші, а для отримання особистого задоволення і духовного розвитку.

БЛИЗНЮКИ.Стоїте високо – не пишайтеся, а настане запаморочення, опинитися низько – не втрачайте надії. Уникайте публічних баталій, вони – вампір дорогоцінних ресурсів. Ваше місце "за кадром", сховайтеся і не метушіться без потреби! З'являйтеся тільки коли комусь потрібна допомога. Це святе. Процес творчої самореалізації буде врожайним в тиші самотності під акомпанемент музики Небес. Особливо під рідним дахом.

У шлюбних пар наелектризована атмосфера. Не качайте занадто "човен", погоджуйте все з благовірними, вони страждають прихованою агресією, вперті і принципові. Уникайте конфліктів, "розборки" польотів загрожують фатальною тріщиною в відносинах. Але розлучатися не можна, ви маєте партнера, якого заслужили – своє дзеркало. Дивіться в нього і виправляйте характер, змінюйтесь. У найближчі півтора року доля випробовує вас на зрілість в шлюбному союзі, де потрібно ділити порівну щастя і горе. І розрив зв'язків – це доля духовних "ліліпутів".

РАКИ. Ви маєте високий рейтинг в суспільстві, але орел мусі не товариш. Ваш "бренд" – гідне братське оточення: мудре, практичне, завдяки його підтримці пощастить розправити творчі крила, відкоригувати майбутнє. Воно зараз "зависло" на стадії невизначеності (до 25 травня), і доводиться товкти воду в ступі. Потім крига скресне.

Тема роботи і здоров'я – взаємопов'язана і дуже актуальна. Уникайте робочих перевантажень, вчасно відпочивайте, не перевтомлюйтеся. Якщо доведеться тягнути чужу лямку повноважень і завдання – не нарікайте, це кармічна розплата за минулі службові зловживання і ухилення, про які ви ймовірно забули. Розбіжності з колегами – з тієї ж "опери". Міцно тримайтеся за робоче місце, дотримуйтеся духовних законів. Якщо совість буде чиста – це застрахує від безробіття і хвороб.

ЛЕВИ. Якщо протягом року ви, не шкодуючи себе, працювали на професійній ниві з творчим ентузіазмом, то зараз отримаєте заслужену винагороду. У боротьбі за посадовий статус вас чекають лаври перемоги. Блискуче професійне реноме, хороші відносини з керівництвом – це квиток на кар'єрний і матеріальний олімп. Якщо від деяких службових обов'язків або окремих колег "нудить" – знайдіть в собі сили їх полюбити. Інакше не можна, це ваш кармічний борг.

На особистому фронті "ретроградна" смуга триває, воскресають з минулого люди, іноді з дивними бажаннями. Не дивуйтеся, ви зобов'язані їх "долюбити" (зробити щось приємне, форми любові різні) оскільки свого часу ви паразитували на їх полум'яних почуттях. І забули, що кредит не погашений.

ДІВИ. Вам хоч розірвись, робочі та сімейні проблеми переплелися в один клубок, вимотують сили, тримають в ланцюгах. Розслабитися неможливо, тільки втекти подалі, але на жаль, це неможливо. Домочадці у гніві, звучать ультиматуми, є ризик, що коса ваших амбіцій знайде на камінь їх авторитарності і атмосфера в сім'ї перетвориться в пекло. Будьте розумниками і дипломатами, Небеса транслюють через вас вищу мудрість. Демонструйте на власному прикладі, як потрібно правильно чинити, уникаючи гріховних спокус. Слід лавірувати, не випускаючи кермо дій з власних рук. Ви командир, відповідальний за прийняті рішення на всіх фронтах. Але якщо не під силу – прекрасною віддушиною стануть далекі мандри далеко від дому вдасться зарядити життєвий акумулятор.

ТЕРЕЗИ.Грань між триньканням і скупістю тонка, поважайте чужу працю, раціонально використовуйте будь-які можливості. Вимоги оточуючих святая святих! Ви залежні від лицарської щедрості людей, яку потрібно заслужити. Серця і гаманці партнерів відкриті не егоїстам, а безкорисливим особам, які сповідують ідеали любові і добра, що прагнуть зробити світ більш досконалим. Не робіть нікому гидот, уникайте зіштовхувати людей лобами, це від лукавого. Зараз (останніх 9 місяців і до кінця травня) саме Терези знаходяться на передовій під артобстрілом темних сил. Зміцнюйте духовну броню і пам'ятайте: ближній сусід краще далекого родича.

СКОРПІОНИ. Нікому не заздріть: втратите те, що маєте. Якщо сіли на фінансову мілину, грошей мало для реалізації бажань – обмежте витрати, ведіть аскетичний стиль буття, ніякого шику. Але якщо потрібно комусь допомогти – не скупіться. Пошкодуєте, відклавши на "чорний день", знайте: ви його "прімагнітітите". Доля встановила "запобіжники" на джерела прибутку (з 2015 до кінця 2017р.).
Дружно тягніть партнерський (шлюбний і діловий) віз, у вас прекрасні супутники: сама досконалість, на яких слід молитися, бути їм відданим другом і надійною опорою. Тоді за майбутнє можна не переживати.

СТРІЛЬЦІ. Контролюйте амбіції: осідлавши коня ультиматумів, ризикуєте зруйнувати кар'єру (бізнес), нажити ворогів. Так, в професійній сфері ви зараз улюбленець фортуни і повинні цінувати цю тимчасову манну небесну. Перти, як бульдозер, проти шефа, співробітників і рідних категорично заборонено. Це персональний комплекс, його і викорінювати.
На службі працюйте з максимальною продуктивністю, тут ви дійсно відмінний "орач" і творець, що оцінять всі: і шеф, і колектив. Дотримуйтеся посадової субординації: якщо будете ставити палки в колеса – перетворитеся в самотню тополю на узбіччі, відкриту усім вітрам.

КОЗЕРОГИ.Вірте в милість Творця і не панікуйте з приводу хронічних недуг, їх причина – кармічна, вони – цілитель для душі. Відкупіться за гріхи і станете здоровими. Паралельно доля компенсує митарства любовними сюрпризами. Ви милі і чарівні, закохуються! Нехай на серце буйно квітне романтична весна, огорнувши блаженним ароматом всіх, хто поруч. У осіб, що прагнуть самореалізації, – творчий феєрверк, настав час "розконсервувати" арсенали природних талантів і дати їм путівку в життя!

ВОДОЛІЇ.Про себе, улюблених, забудьте, якщо виникає конфлікт інтересів – орієнтуйтеся на вимоги домочадців. Будинок і родина – це оазис щастя, любові, матеріальних благ, життєвих сил і духовної еволюції. Інтимні стосунки з благовірними проходять успішну модернізацію, де згоряють відпрацьовані програми, "запускаючи" прогресивний імпульс у взаєминах, пробуджуючи ендорфін задоволень. Втрачаючи щось, ви отримуєте благо, яке з часом повернеться сторицею. Екскурс з минулого давніх друзів, знайомих, співробітників – це "тест" на незавершеність відносин, за ними числяться борги, які потрібно обов'язково вам повернути.

РИБИ. Не усамітнюйтеся, зів'янете. Шукайте споріднену душу, відкривайте серце випадковому зустрічному. Він підкаже, проконсультує, дасть практичну пораду і навіть пробудить ваші любовні струни. Бути в парі слід неодмінно, тільки в гармонійному союзі (діловому, шлюбному), де командують партнери, вас чекає щастя і натхнення. На роботі дружіть з конкурентами і не бунтуйте, спровокуєте термоядерний вибух начальства. Не будіть лихо, поки воно спить тихо: ризик втрати посади і статусу до кінця травня високий. Тому ваше доленосне завдання – перетворити суперників в друзів і союзників.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти