Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп для районів Києва: на Троєщині не розлучайтесь, на Солом'янці менше працюйте, а в Голосієво приборкайте свої амбіції

Астролог розповіла, що обіцяють столиці зірки

Києву світять соціально-економічні перетворення - астролог
Києву світять соціально-економічні перетворення - астролог
Фото: Григорій Салай

Напередодні Дня Києва столичний астролог Любов Шехматова склала гороскоп для міста і городян на наступний рік. За її прогнозом, Києву світять соціально-економічні перетворення, зрушення в реформуванні комунальної, транспортної та господарської сфер, а також різкі зміни в апараті столичної влади. "Вплив Плутона символізує розгром і оновлення віджилих себе форм правління, які гальмують будь-який розвиток. Це як "бульдозер-санітар" космосу, безжально руйнує все, що заважає еволюції міста і звільняє від мотлоху наш внутрішній і зовнішній життєвий простір", – каже астролог. Загальний вплив енерговібрацій на жителів столиці різний, і залежить він від місця проживання і місця роботи.

Засловамиастролога,тандемПлутон-Юпітерсприяютьуспішнимперетвореннямвмісті.Космосомствореніблагодатніумовидляполіпшенняздоров'я.Будь-якіболячкисвідчатьпророзбалансуванняфізіологічнихритмівчерез накопиченізабагато роківстреси.Киянамастролоградитьоздоровчупрофілактику,вживатинатуральнуїжу,опікатитваринно-рослиннийсвіт,якийєвмісті.

Ключоватемарокудлякиян-благодійність.Зіркивелятьвіддатиданинуінвалідам,бідним,нещасним,хворимлюдям,інакшевсесуспільствочекаєкара.Засловамиастролога,інтенсивнаконкурентнадинамікаочікуєтьсявбанківській,промисловій, науковійсферахстолиці.Очікуєтьсятакожзначнийпрориву розвиткуінноваційнихтехнологій,якінеодміннобудутьвпроваджуватисявмісті.

РУСАНІВКА, БЕРЕЗНЯКИ, ВОСКРЕСЕНКА (Овен)

Якщовиживетеабопрацюєтенаційтериторії,будетездорові,матеріальнонезалежніізатребувані.Зрадістютрудіться,наслужбіпроявляйтесебефахівцемширокогопрофілю-подужаєте!Роботодавцібудутьвзахватііщедрозаплатять.Багатьомпощаститьвдалопомінятироботу.Ахолостякам-знайтикохануполовинку.Ушлюбнихпарблагословеннапора(з вересня),не шукайте"лівих"пригод.Ідопомагайтенужденним!

ДАРНИЦЯ, ПОЗНЯКИ, ОСОКОРКИ, ХАРКІВСЬКИЙ МАСИВ, БОРТНИЧІ (Тілець)

Якщофінансіввамне вистачає,обходитесьскромнимдостатком,кредитівне беріть,шукайтерозрадувспільнихрадощах.Гроші неповинністатияблукомрозбратузблаговірними.Долядітей та коханихповиннабутинапершомуплані.Восенипощаститьзприбутковоюроботою,девдастьсявтілититаланти,ставшибезцінниммайстромнавсіруки,із заслуженоюзарплатою.

ГОЛОСІЄВО (Близнюки)

Приборкаєтеамбіціїіприземліться,кар'єрнікрилапов'язані.Дайтеіншимдорогу.Вгорупрагнутимарно,зіпсуєтемайбутнє.Вонозакликаєсклеїтирозбитігоршкизродичами,облаштуватиособисте життя,використовуючигенетичну спадковістьРоду.Щоне просто,жорсткі"терки"здогматичнимипартнерамитривають.Проеміграціюпокизабудьте,випотрібніВітчизні.Авосениптахщастяприлетитьзказкилюбовіінаповнитьжиттєвий простірблагодаттю.

ПЕЧЕРСЬК (Рак)

Меншехваліться,перегляньтежиттєвіцінності,уникайтеморалей,не намагайтесянікогопереробитипідсебе.Кожна людина-Божестворіннязіндивідуальноюмісієюімаєправонавласніпогляди.Дружітьзсусідами,сферазнайомств,діловихконтактів-доленосна.Восеничекайтеприємнихсюрпризіввсім'ї,вашбудинокстанеблагословенним,депотрібнопродемонструватисебезразковимсім'янином,відновитивідносини"батьки-діти",ітодіудачабудепоруч.

ЦЕНТР (Лев)

У тих, хто живе і працює всерцістолицічасвіддачіборгів.Збитки,моральнівтрати,обмеженнявфінансахнеминучі.Щобщосьзнайти,требавтратити.Вчасноз усімарозплачуйтеся, незарьтесьначуже,платітьподатки.Дляреалізаціїблагихзадумівкоштиобов'язковознайдуться.Осіньпорадуєзнайомствамизвисокимипокровителями,активізуєінтересдо навчання,студентампосміхнетьсяфортуна.

ПОДІЛ (Діва)

Енергорітмимісцевостівипромінюютьблагодать,сприяючисамоствердженнюізмініоточення.Не дозволяйтесобоюманіпулювати!Вивпливові,харизматичні,зобов'язанідиктувативласніправилагри,аякщопартнерівцене влаштовує,доведетьсяпомінятиконейнапереправі.Значить,відносинисебевичерпали,томурозлучайтесябезжалю.Будь-яказалежність-гальморозвитку.Дбайтепро родину,літніхдомочадців.Восенирозбагатієте,втілившивжиттязаповітнібажання!

СОЛОМ'ЯНКА (Терези)

Намагайтесяменшепрацюватиібільшевідпочивати.Трудоголізмдляваснебезпечний,аперевантаженнязагрожують хворобами.Прекрасноювіддушиноюбудевідлюдництво.Тихомедитуйте,насолоджуйтесяна самотіівідновлюйтевтраченісили.Іобов'язководопомагайтенещасним,спокутніжертвиповинністатиневід'ємноючастиноюбуття,вонивідкриютьвамдверівмайбутнє.

СИРЕЦЬ, ДОРОГОЖИЧІ, НИВКИ, ШУЛЯВКА (Скорпіон)

Якщолюбовнізв'язки рвуться,романтичні захопленнявипаровуються,значить,тактреба.Фундаментмайбутнього-ценадійніавторитетнідрузі,зякимиувасспільні духовнітаземніінтереси.Авродиніспирайтесянаневістокізятів,вонидоленосналанка.Живітьекономно,заразвинафінансовій мілині,смітитигрошимане можна.Осіньпорадуєблагодійнимидарамиітаємнимипокровителями.Іприготуйтесядо боротьбизспокусами-хабарібратипротипоказано,наційтериторіїлукавийготуєпастки!

КУРЕНІВКА, ВИНОГРАДАР, ВІТРЯНІ ГОРИ (Стрілець)

Вампощаститьвбізнесі.Відносинизавторитетнимифігурамибудутьзав'язуватисялегко,сприяючипрофпрестижу,матеріальному процвітанню,підвищеннюсоцстатусу.Скластипротекціювамможестороннявпливова людина.Аосьвсім'ї,особистому житті-сумніпертурбації.Сприймайтецебездраматизму,такпотрібно.Ітримайтепідзамкомдиктаторськогоджина.Авосенивизновубудетебажаній кохані.

БОРЩАГІВКА, СВЯТОШИНЕ (Козеріг)

Наційтериторіївсібудутьщасливі,якщозможутьсіятивсерцяхлюдейсвітле і добре.Вашафілософіябуттякардинальнозмінитьсяна краще,пощаститьздуховниминаставниками,ідейниминатхненниками,єшансвступити до вузу,підвищитикваліфікацію.Більшеподорожуйте,удачачекаєвасдалеко від дому.Увересністартуєтріумфальне сходженнянакар'єрнийолімп,високіпосадовіособинавашому боці,щообіцяєнадбавку до зарплати.

ОБОЛОНЬ, ПЕТРІВКА (Водолій)

Якщовамвдастьсяпозбавитисявідегоїзму,поставитихрестнавласнихбажанняхізрадістюзадовольнятичужізапити,тодіщастяобов'язковопосміхнеться.Багатьохторкнетьсяподихлюбові.Не бійтесяекстриму,сміливоризикуйте.Запущеніемоційніранизціляться,підсвідомістрахизникнуть,надушістанесонячно,інтимне життяпокращиться.Увересністартуєсмугавезіння,чекайтеприємнихсюрпризівздалеку.

ТРОЄЩИНА (Риби)

Жителямрайонупора"перезавантажитися",поїздсамоствердженняпішові його неназдогнати.Наступнийприйдечерез9років.Долявасвідсунула убікневипадково.Остерігайтесяквартирнихшахраївікрадіжок.Ащене намагайтесяробитисвою"погоду",впливатиналюдей.Васне почують.Задовольняйтесянинішнімстатусом.ОдинокимслідпроситиуБогасудженого,атим,хтовшлюбі,віддатикермо владиблаговірним.Думкипро розлученняженіть геть!

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів