Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на 3-9 квітня: Овнам слід вчитися новому, а Левам – поставити свої запити на перше місце

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні

У Близнюків життя б'є ключем. Фото: lifewise.canoe.com
У Близнюків життя б'є ключем.
Фото: lifewise.canoe.com

ОВНИ.Внутрішній світ вимагає термінових змін, вам треба буде пройти фазу духовного "преображення", щоб не загальмуватися в розвитку. Смаки, звички, інтереси кардинально змінюються, що в свою чергу позитивно відбивається на характері, зовнішньому іміджі. Зараз Космос транслює саме через вас (!) потужні енергопотоки, які слід вчасно направляти в русло прогресу, загальних справ, зуміти гармонійно вписатися в ритми соціуму, де все непередбачувано. Не пасіть задніх, ви зразок сміливості, неприборканого духу, командир, який веде за собою людей на благі справи, за якими майбутнє! Ви повинні бути обов'язково затребувані в суспільстві! Охоче вчіться новому, надолужуйте прогалини в освіті і не перетворюйте в неприступну "фортецю" консервативних догм.

ТЕЛЬЦІ.На вас чекають випробування на соціальній передовий і на таємному духовному фронті з плідним підживленням. Тут йде процес очищення підсвідомості, переосмислення минулого життя. Підводите підсумки року, моліться, дякуйте Творцю за досягнення. Позбавляйтеся від ілюзій і прозрівайте. На легкий "хліб" розраховувати сенсу немає, дасться лише те, що заробили. Про "дай" забудьте, зараз доля послала кармічних кредиторів за боргами (на півроку), тому коли вам хтось буде шкодувати торішнього снігу, не дивуйтеся. І не ображайтеся. На любовному небосхилі сонячно, не підкачайте, ви зобов'язані бути стимулятором любовного натхнення в союзі!

БЛИЗНЮКИ.Життя б'є ключем, що вливається в її бурхливу течію, проявляйте активність, винахідливість, тоді реалізація соціальних устремлінь пройде на ура". Ваше місце в суспільстві. Дружнє оточення поповниться неординарними особами (вони потрібні для вашої еволюції), а хтось із товаришів зійде з "орбіти". Зміцнюйте партнерські узи (шлюбні, ділові), зараз вам імпонує пристрасний, темпераментний і в той же час прагматичний супутник, на якого можна покластися і отримати енергетичну підзарядку. Інертні особи не підходять. Якщо в кар'єрі гальмо – не біда, вектор долі пролягає через сім'ю, тут благодать. Будьте уважні: у рідних стінах переплелися події з минулого і майбутнього. Огорніть теплом і турботою близьких!

РАКИ.Шлях професійної майстерності веде на кар'єрний олімп, де проходять кадрові модернізації, щоб вписатися в віражі духу часу. Втім, все нове – давно забуте старе. На роботі спекотна "оранка", доведеться тягнути віз давніх зобов'язань з колишніми співробітниками, демонструючи риси зразкового фахівця, тісніше контактувати з шефом, піклуватися про гармонійному мікрокліматі в колективі. Перед колегами ви в боргу, йдіть назустріч їхнім проханням, підставляйте плече у важкий момент. Тоді і вам допоможуть. Не "стріляйте" в минуле, а відновлюйте давні знайомства, вони принесуть доленосну користь.

ЛЕВЫ.Ваш філософський кругозір розширюється, мислення набуває масштабного розмаху, приземленість зникає, даруючи шанс доторкнутися до потаємних істин. Те, що вчора дуже хвилювало, надихало, стає несуттєвим. Ідеали еволюціонують. Більше подорожуйте, вкладайте сили саме в ту діяльність, де ваше творче покликання розквітає. Там плоди успіху. Власні запити ставте на головне місце, а задоволення чужих вимог зведіть до мінімуму. Якщо мучать нереалізовані бажання з минулого, це не примха его, вам слід докласти максимум зусиль для їх виконання. Інакше майбутнє не відкриє двері щастя.

ДІВИ.Якщо хочете зійти на вершину Божественної любові – вперед! Під лежачий камінь вода не тече, зараз ви володієте високим сексуальним потенціалом, і його слід негайно "втілювати в життя"! Тема самовіддачі в партнерстві є найактуальнішою. Тільки не загрузнемо у взаєморозрахунках: вважати, чий внесок в партнерський "банк" більший – тільки псувати гармонійну атмосферу. Реалізація обопільних інтересів має доленосне значення, де рушійною силою є ваш величезний авторитет плюс ресурси супутників. У діловому співробітництві грайте за чужими правилами, але і не будьте "собакою на сіні", зараз ви в полоні ілюзорних бажань, які можуть штовхнути на гріховний шлях. Особливо небезпечна заздрість і ревнощі. Всупереч усім спокусам, тримайте в чистоті совість, це запорука бездоганної репутації.

ТЕРЕЗИ.У партнерській сфері "перезавантаження", можливо з кимось доведеться полюбовно розійтися, – відносини вже вичерпали себе. У справах закладається база співпраці на майбутній рік з продовженням, підписанням нових контрактів, від яких залежать кар'єрні (бізнесові) перспективи. З ким із компаньйонів об'єднатися, взяти в надійні попутники, створивши професійну досвідчену команду? .. Завдання підйомне, потрібно орієнтуватися на партнерів оригінальних і прогресивних, з творчою родзинкою, а з консерваторами і ледарями вам не по дорозі. Втім, завзяту ініціативу проявляти не слід, чекайте пропозицій. Потрібні люди самі знайдуть вас. Якщо домочадці "грузять" давніми проблемами, докладете максимум зусиль, щоб їх разом "розрулити". Регулярно займайтеся благодійністю, милість Бога нещасним транслюється саме через вас.

СКОРПІОНИ.Навколо наелектризована атмосфера, хочете утриматися на кар'єрному плаву, мати владу над людьми – менше командуйте, приборкайєте бунтівний дух. Служіть всім вірою і правдою, чиніть благородно, проявляючи творчу неординарність в роботі, дружите з шефом. Віддаючи – ростете духовно, життєва енергія примножується. А ледарі нереалізований потенціал спалять в хворобах. Зараз вам відведена роль солдата робочого фронту, готового виконувати широкий спектр завдань, повноважень, особливо пощастить тим, хто йде в ногу з прогресом. Не бійтеся змінити місце роботи, підробляв на стороні. Робота і здоров'я (фізичне, психологічне) – речі взаємопов'язані. Розумно балансуйте, ентузіазм слід включати, коли вас просять, тоді результат буде продуктивним.

СТРІЛЬЦІ.Вашемісценапублічномуподіумі,не зациклюйтесянадокучливихпроблемах,їмнікінця,нікраю.Анамагайтесяотриматимаксимумзадоволення,радостівіджиттяіощасливитиінших.

Життя-цетеатр,авирежисернацій сценііставитевласнінеординарнісценарії.Енергопотенціалзашкалює,томуобирайтете,щодо душі:феєрверкрозваг,творчасамореалізаціяабоулюбленехобі.Вибір за вами.Головне-розрядитинегативнуобстановкуінаповнитиенергієющастянавколишнійсвіт,девсімбудедобре.Увагакар'єристам:не намагайтесяйтипочужих головах,мечвідплатиневідворотний!

КОЗЕРОГИ.Прогресивним поштовхом в майбутнє стануть несподівані зміни під рідним дахом, в стосунках з домочадцями. Погляди на сімейні цінності успішно поміняються. У вас повинен бути безпечний домашній тил, де як раз знадобиться господарський ентузіазм. Погоджуйте дії з близькими (це надійна опора), переконуйте їх в правильності втілення оригінальних ідей з оновлення меблів, затій по ремонту і разом злагоджено трудіться над створенням в оселі побутового та емоційного затишку. Одночасно займайтеся безоплатною допомогою нужденним, але без шкоди для себе. Якщо станете жертвою чужого паразитизму (душевного, енергетичного, матеріального, інтелектуального), то захворієте. Вчіться відчувати цю грань.

ВОДОЛІЇ.Рух це життя! Ваша допитливість, діловитість, унікальна ерудиція сприятиме адаптації в різноманітних умовах, прискорить розквіт талантів, допоможе самоствердження в соціумі. Активізуйте сферу знайомств, відновіть відносини з давніми друзями, вам всюди будуть раді, двері всюди відкриються. Розвивайте інтелект, накачуйте розумові "біцепси", ваша блискуча ділова кмітливість – запорука тріумфу в будь-якій діяльності. Якщо знайшли кохану половинку – все чудово, "кайфуйте" під милозвучний стукіт двох сердець і виконуйте всі її вимоги. Егоїзм – це шлях деградації особистості. Залишитеся біля розбитого корита.

РИБИ.Ви – взірець невтомного трудівника, а коли є матеріальний стимул – здатні гори зрушити. І не варто йти в багнети з деспотичним начальством. Пристосовуйтеся до його жорстких вимог (іноді на грані самодурства), ладнайте з суперниками. Майте на увазі: конкуренти зараз не вороги, а благодатна рушійна сила! Природа обдарувала вас прекрасними талантами, це валюта, яку саме час "конвертувати" на благо кар'єрного і матеріального зростання. Мудро лавіруйте між "хочу" і "треба", де потрібна ювелірна точність, щоб не накликати зопалу неприємності. Тільки "переформатування" власних апетитів з урахуванням прогресивних змін в соціумі допоможе потрапити в резонанс з чужими запитами. Інвестуйте зароблене, діліться всім, чим багаті, не збіднієте, втрачені ресурси повернуться сторицею. А ось позичати, рвати партнерські узи протипоказано.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів