Головна Сьогодні

Гороскоп на 3-9 липня: Левам пора піти в тінь, а Скорпіонам – взяти на себе роль лідера

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні

Дівам потрібно проявляти ініціативу. Фото: obozrevatel.com
Дівам потрібно проявляти ініціативу.
Фото: obozrevatel.com

ОВНИ. Ви атлант, на якому тримається небосхил домашнього благополуччя. Клопочіться по господарству, любіть рідних, але не дозволяйте сідати собі на шию. Віддача повинна бути еквівалентною. А подружня криза, що витає в повітрі, повинна трансформувати відносини на еволюційний рівень. Не розхитуйте сімейний човен, вам судилося жити дружно в злагоді і любові. Супутнику відведена роль лідера, тому грайте за його правилами, що стане запорукою успішної спільної самореалізації. Зараз ви потрібні всім! Приборкайте норов, діяти на власний розсуд, робити те, що прийде в голову, ігноруючи чужі інтереси, духовні та юридичні закони, категорично заборонено. Тримайтеся Скорпіонів.

ТЕЛЬЦІ.Життя цікаве і прекрасне! Ви перебуваєте в бурхливому інформаційному потоці, поповнюючи інтелектуальний банк новими знаннями, зможете, як по велінню казкової палички, "приземлятися" в потрібному місці в потрібний час. Відносини з рідними, колегами, приятелями повинні перейти в прогресивну фазу під "акомпанемент" власних інтересів. Будьте послужливими, толерантними, догоджати оточуючим, виконуючи взяті на себе зобов'язання. Змінюючи на краще свій характер, ви автоматично удосконалите навколишній світ, відсіваючи сміття негативу.

Присутність поруч енергійного відданого партнера, який блискуче обходить гострі кути, буде стабілізуючим важелем як у подружніх, так і ділових відносинах. Хочете бути щасливі – бережіть взаємну любов, як зіницю ока. Тут вас опікує Божа рука. Поки що.

Персональні захоплення можна переводити в розряд професійних, саме тут зерна творчих ідей впадуть на благодатну землю. Більше контактуйте з раками.

БЛИЗНЮКИ. Ви переповнені натхненням, "вичавлювати" з життя максимум емоційних і тілесних насолод! Зараз кожну мить дарує задоволення, акумулюючи сили на майбутнє. Якщо активізується грошова тема, і ви будете оцінювати світ з матеріальної "дзвіниці", почнете заздрити, знайте – це від лукавого. Працюйте на благо сім'ї, більше приділяйте уваги особистому життю. Якщо коханий поверніться один, розділяє ваші думки, має аналогічний духовний кругозір, це апогей прекрасних відносин. Це реально. Тримайтеся Раків.

РАКИ. Ви самі собі господарі: впливові, чарівні, переповнені експресивними почуттями. Бажання пірнути у вир буття, подолати бар'єри перешкод, випробувати на міцність власні енергоресурси – неймовірне! Втім, самоствердження за рахунок руйнувань – божевілля. Домовляйтеся і пристосовуйтеся до обставин, приборкавши амбіційне "хочу". Події тижня несуть заряд успіху на перспективу, де ви диктуєте власні правила гри. Досить танцювати під чужу дудку, хіба що в службовій сфері слід задовольняти вимоги роботодавців, тягнути стару лямку зобов'язань.

Цього року події в соціумі налаштовані проти вас. Боротися сенсу немає, тільки мирно співіснувати, регулярно "перезавантажуватися" для скидання відпрацьованих програм.

Когорта осіб, "працюючих" на вас, велика. Це Тельці, Близнюки, Леви, Діви, Терези.

ЛЕВИ. Призупиніть динамічний темп, підіть в тінь, тихіше їдеш – далі будеш. Нині все таємне стає явним, і служить відмінним важелем впливу, виводите всіх на чисту воду! Втім, слово – не горобець, вчіться тримати язик за зубами, бережіть секрети, службова конфіденційна інформація не підлягає публічному розголошенню. Якщо дізнаєтесь неприємні речі (обмани або підтвердяться погані підозри) – це чудово, ви повинні скинути покрив ілюзій і знати, хто чим дихає, інакше двері в майбутнє не відкриються.

Зараз ви королі на таємному фронті буття, де вміння робити правильний вибір, помножений на багаті ресурси партнерів (шлюбних, ділових) буде врожайним (особливо пощастить бізнесменам). Займайтеся благодійністю, тоді і вам вдасться розбагатіти, реалізувати благородні (не егоїстичні!) бажання.

ДІВИ.Зміцнюйте завойовані раніше кар'єрні позиції, тут хлібне місце, виконуйте доручену роботу з радістю, творчим натхненням. Цінуйте колектив, друзів, тут у вас високий рейтинг популярності, тому на підтримку друзів можна розраховувати в будь-яку мить. У братських рядах "перезавантаження", особи, з якими відносини себе вичерпали, відійдуть на задній план. Проявляйте ініціативу, нині ви яскрава публічна персона, носій доленосних перспектив, володієте високим енергопотенціалом, який слід неодмінно реалізувати в сфері співробітництва під "акорди" власної стратегії дій.

У шлюбних пар медовий місяць, вас люблять, і ця любов неодмінно пробудить в сплячому серце аналогічну бурю почуттів.

А якщо черв'ячок заздрості почне точити душу, це поганий симптом. Не зарьтесь на чуже, а задовольняйтеся тим, що маєте. Тримайтеся Раків, Стрільців, Риб.

ТЕРЕЗИ.Ви на кульмінаційному фініші до мети завдовжки в рік і лаври перемоги не міраж, а реальність. Не дратуйте шефа навіженими ініціативами, а все погоджуйте, вміло використовуючи таємні "нитки" службового впливу. Як професіонал, ви досягли піку зростання. Ніякими складними завданнями не злякаєш, все по плечу. Зараз прекрасна можливість "конвертувати" творчий потенціал в матеріальні блага. Ліві підробітки залиште. Вони виснажать сили.

Доцільно зривати маски з шахраїв, тих, хто зловживає службовим становищем, брати активну участь в благодійних акціях, допомагати хворим, інвалідам, бідним. Знайте: будь-яка милостиня – благословенна. Тоді і на вас зваляться "халявні" блага.

СКОРПІОНИ.Життєва енергія фонтанує, і не варто їй ставити "запобіжники" -перегорять. Будьте в центрі уваги, демонструйте все, чим багаті: таланти, досягнення. Вирішити кар'єрні (бізнесові) проблеми вдасться завдяки досвідченим діловим компаньйонам, вигідним таємним зв'язкам, підтримці друзів, покровителів, неофіційним джерелам інформації.

Готуйтеся вчитися насамперед, ліквідуйте професійну безграмотність, підвищуйте освітній рівень, йдучи в ногу з науковим прогресом, освоюйте прогресивні технології. Якщо працюєте у великому колективі з жорсткими правилами або "згуртованій" команді однодумців – саме час взяти на себе роль лідера. Однак це не позбавить вас від необхідності "гарувати" нарівні з усіма. Про особисті образи забудьте, великодушно відпустіть емоційний негатив, що було, то безслідно спливло.

СТРІЛЬЦІ.Життєва річка робить крутий поворот, закликаючи до модернізації: так як було раніше, вже не буде. Ви залежні від чужих ресурсів, вони до ваші послуг. Тільки не спокушайтесь, а тримайте себе в моральних рамках, поважайте чужі інтереси, тоді отримаєте допомогу гідних людей, кар'єрний фундамент зміцніє, особистий авторитет зросте. Робіть все з чистою совістю, будете багаті, здорові, бажані, кохані, шановані. А якщо дружні узи дали тріщину, робіть висновки. Можливо, вони трималися на меркантильних інтересах.

Якщо за спиною містичні "невидимки" (це підступи лукавого) крутять інтриги, все розкриється, ви побачите справжній лик підступних недоброзичливців і знайдете метод захисту.

КОЗЕРОГИ. Поруч з вами впливові досвідчені партнери, рівняйтеся на них, підтримуйте паритетні відносини з босом, працедавцями, колегами, замовниками, любите благовірних. Рівноправність, справедливий розподіл привілеїв і зобов'язань, повага закону – святая святих. Теорія і практика крокують в ногу, тому симбіоз практичних розрахунків і реальних можливостей плюс ділова кмітливість принесуть продуктивний результат у всіх сферах.

Кар'єристи, бізнесмени – "асортимент" гідних конкурентів у вас величезний, тому не розслабляйтеся, а набирайтеся досвіду. Атмосфера конкуренції – це рушійна сила вашого духовного розвитку і можливість отримати гідних союзників.

Фортуна "працює" на ваш імідж до 9 вересня. А кармічні хвороби будуть мучити до 13 серпня.

ВОДОЛІЇ.Ваше завдання – старанно тягнути робочий віз, репертуар повноважень розшириться, вимоги керівництва зростуть. Однак вас, майстрів на всі руки, нічим не налякати, подужаєте будь-які навантаження. Вчіться діловим премудростям на ходу, свято дотримуйтеся службової субординації. І працюйте не як-небудь, а з творчим ентузіазмом, тоді сили збільшаться, здоров'я покращиться, грошей додасться.

Нині ви потрібні всім, оскільки є благодатним джерелом трудових, творчих, матеріальних, фізичних ресурсів. Щедро інвестуйте все, що дав Всевишній, не збіднієте, адже покликані ощасливити людей.

РИБИ. Не задушіть свою природу, суть її в глибоких емоційних переживаннях. Дайте волю лабільній психіці, це рятувальний ковчег з кризового стану, що дарує полегшення. Любов, творчість, мистецтво, релігійні ритуали, музика – ось сфера, де можна забутися, розчинившись в емоційній ейфорії. У шлюбних пар свято серця, ідилія у відносинах – це пік взаємної духовної еволюції, довжиною в кілька років. А якщо тут панує антагонізм, проаналізуйте, чому стрілка гармонії відхилилася в протилежну сторону? Можливо, командирські амбіції або гординя взяли верх. Робіть висновки і усувайте швидше помилки і промахи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти