Головна Сьогодні

Як позбутися від шкідливих звичок

Всі звички можна усунути

Фарбуйте нігті яскравим кольором, щоб не гризти їх. Фото
Фарбуйте нігті яскравим кольором, щоб не гризти їх. Фото

Якщовипочнетеправильноставитисядосвого життя,тоза допомогоюнашихпорадзможетепозбутисявідпоганихзвичок,пише WomenZone.

1. ЇСТЕ ЗАНАДТО БАГАТО СОЛОДКОГО.

Їлицетак,тоувасдужевисокийрівеньцукрувкрові.Спробуйтеперейтинабільшздоровіваріантисолодкого.Почнітьвживатифрукти,несолоніфісташки.Якщовихочетез'їстиескімоабошоколад,замінітьцежменькоюгоріхів,щобзбалансуватирівеньцукрувкрові.

2. ГРИЗЕТЕ НІГТІ.

Увасстрес?Томукусаєтенігті,немовбурундук?Вонивідцьогокрасивішим нестануть,авиперенесетевсібактеріїзпальцівврот.Коливизахочетепочатигризтинігті,подумайте,щовашарукаторкаласямісця,дебулачужажуйка.Абовичіпалибруднусобаку.Щеодні ліки-фарбуватинігтіяскравимкольором,щобвисамісебезупиняли.

3. ВИ – ШОПОГОЛІК.

Неможетеігноруватизнижки?Використовуєтекредитнукартутак,нібицефальшивігроші?Ви не самотні.Длятого,щобпозбутисявідцієїзвички,почнітьвестижурналвитрат.Виповиннісамісобівіддаватизвітзакожнумонету,якувитрачаєте.

4. ФОБІЯ ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ.

Дослідженняпоказали,що23%людейбоятьсяпублічнихвиступівбільше,ніжсмерті.Коливиперебуваєтевстресовійситуації,увасне вистачаєпотрібнихслів.Длятого,щобзаспокоїтися,використовуйтеприроднупаузувкінці речення,щобподихатиабовипитиводи.

5. ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ІНТЕРНЕТУ.

Якщовине можетепрожитиі10хвилинбезперевіркиелектронноїпошти,увасявнопроблеми.Почнітьдаватисобітимчасовіобмеженнянасоцмережі.Спочаткупо15хвилин,потім20.Ізкожнимднемвсебільшеібільше.Заохочуйтесебезауспіх.Якщоувасне виходить,послухайтемузику,приберітьвбудинку,зробітьчашкучаю.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти