Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Як за допомогою афірмацій запросити гроші в своє життя

Короткі фрази самонавіювання знімають обмеження та прочищають грошові потоки

Повторення. Фрази можна слухати або промовляти вголос.
Повторення. Фрази можна слухати або промовляти вголос.

Частенько ми фразу про те, що людина сама кує своє щастя, розуміємо неправильно. І тому хапаємо перший-ліпший молот і починаємо бити по найближчій ковадлі за принципом "просто треба більше працювати". Але замість щастя і, зокрема, фінансового достатку, частіше отримуємо розчарування і втому і від "кування", і від життя взагалі. Тому як, за твердженнями психологів, за нашими успіхами і невдачами, везінням і невдачею, щастям або зневірою варто прихована міць підсвідомості. І "кувати", цілеспрямовано і послідовно, в першу чергу треба саме там. Один з потужних інструментів для цієї роботи – афірмації, або короткі формули для самонавіювання.

ПОМІЧАТИ І ВТІЛЮВАТИ МОЖЛИВОСТІ

"О! Нас зараз будуть агітувати немає гарувати, а лежати на дивані і повторювати чарівні фрази!"- напевно подумав хтось із просунутих читачів. І не вгадав. Як говорить психолог і тренер багатих людей Євген Дейнеко, без енергійних і цілеспрямованих дій в реальному світі, без тієї самої напруженої роботи ніяких результатів домогтися неможливо. Але от прикрість – багато хто і "оре" не покладаючи рук, і начебто навіть у правильному напрямку, але з результатами у вигляді гідного доходу чомусь не складається. Або гроші таки приходять, але чомусь відразу розбігаються без сліду.

ЛЕГКО І ВІЛЬНО.Ваші результати залежать від ваших дій. А дії з'являються як наслідок емоцій і думок. А останні є звідки? Правильно, з глибин підсвідомості. І якщо у вас там записано, що гроші дістаються лише важкою працею, то ви і будете бачити тільки ті способи заробітку, від яких стане страшно навіть Сізіфові. "Тому, якщо ми знаходимо у себе якесь переконання, яке обмежує приплив грошей, ми придумуємо аффірмацию, яка повністю "закриває" його, – розповідає керівник міжнародного проекту розвитку особистості "Життя як диво" Олексій Просєкін. - Наприклад, проти переконання, що гроші дістаються виключно важким способом, людина може придумати аффирмацію: "Гроші приходять до мене легко і вільно".

Ащовідбуваєтьсязлюдиною, яка,так би мовити,всією душею,всамійглибиніпідсвідомостіповірилавте,щовона здатнаотримуватигроші"легкоівільно"?Правильно,вонаавтоматичнопочнепомічативнавколишньомусвітіможливостідляцьогоівтілюватиїхвжиття.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ І ЩО РОБИТИ

Ви можете навіть "замовляти" конкретну суму доходу. "Але врахуйте, в афірмації краще оперувати сумами у своїй валюті, – говорить Олексій Просєкін. - І надбавка повинна становити 30% від вже наявного доходу". Припустимо, ви зараз заробляєте 10 тис. грн на місяць. Тоді афірмація може звучати приблизно так: "Мій щомісячний дохід – від 13 тис. грн". Коли ваш дохід дійсно стане таким, можна підняти планку ще на 30%, і так далі. Відразу ж "замовляти" величезну суму доходу не варто – ваш розум сприйме це як щось нереальне, і ви зіткнетеся з блокуванням своїх зусиль.

ТЕХНІКА. "Коли 10 років тому я починав, то їздив в метро і хвилин за 40 повторював такі фрази в розумі", – розповідає Просєкін. Можна це робити паралельно з іншими процесами, в будь-якому випадку все записується в підсвідомості. А ще добре, якщо ви при цьому переживаєте радість від того, що приходять гроші або відбувається щось ще, сказане в афірмації. Можна записати тексти на диктофон і прослуховувати їх. Ефективний і прийом, запропонований всесвітньо відомим автором книг з психології Луїзою Хей: повторювати фрази, дивлячись собі в очі в дзеркало. Важливо брати відразу не більше трьох афірмацій і повторювати їх 1-2 місяці (не менше ніж по 300 раз в день).

МЕДИТАЦІЯ.Просєкінтакожрекомендуєпрацюватизбуддистськоюафірмації"Щедрість-причинабагатства"."Їїкращевикористовуватиякмантрупримедитації.Сіститихо,спокійно,розслабитисяівимовлятитак,щобвонапроходилачерезвсетілоіособливочерезсерце,-кажеОлексійПросєкін.-Їїпотрібноповторити7 тисячразів.Якщовиділятидляцьогопо5хвилинвдень,цезаймедесь2місяці.Осьвонапо-справжньомурозширюєможливості,людинапереходитьнаіншийрівень".

ПРИКЛАДИ АФІРМАЦІЙ

Якщоне вистачаєфантазіїпридуматисвоїафірмації,можназапозичитиїхз величезної кількостівжеготових.Наприклад,осьтількиневеликачастиназтого,щопропонуєвсвоємублозіЄвгенДейнеко.

 • Яуспішнаібагаталюдина ТутіЗараз.
 • Явсюдибачуможливістьзаробитигроші.Ялегкореалізуюкращізможливостей.
 • Яотримуюсвоїгрошітворчим,творчимічеснимшляхом.
 • Яфінансововільна людина.Ямаюстількигрошей,скількименіпотрібно.
 • Ярадіюсвоємузабезпеченому життю.
 • Яйдудоматеріальноїзабезпеченостівпевненоіспокійно.
 • Грошідаютьменісвободуіреалізаціювсіхмоїхзадумів.
 • Язнаюцінусвоїй праціідозволяюсобіпризначатигіднуціну.
 • Ягіднийвеликихгрошей.Ягіднийжитиврозкоші.
 • Явідкритийдлясприйняттяуспіху.
 • Язрадістювітаюбагатство,якимобдаровуєменевсесвіт.
 • Явідкритийдо прийняттягрошейзновихджерел.
 • Япритягуювсі можливіблагаіщастя.
 • Моїдоходиростутьпостійно.
 • Япритягуюдо себевсебільшеібільшегрошей.
 • Янасолоджуюсяпотокомдостатку.
 • Я — коштовність.
 • Я вибираютакідумки,якіроблятьменещасливиміведутьдо достатку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів