Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Як впливає на чоловіка втрата дружини

Вдівці значно частіше йдуть з життя в порівнянні зі своїми одруженими ровесниками

Втрата половинки є важким випробуванням для будь-якої людини. Фото: alimero.ru
Втрата половинки є важким випробуванням для будь-якої людини.
Фото: alimero.ru

Дослідники встановили, що чоловіки, які втратили своїх дружин, значно частіше вмирають від розбитого серця. Вони втрачають партнерів, які раніше піклувалися про їх здоров'я.

Така втрата є важким випробуванням для будь-якої людини, проте чоловіки куди рідше справляються з ним після відходу з життя дружини, ніж жінки після втрати чоловіка. Дослідники з Університету Майамі з'ясували, що вдівці значно частіше йдуть з життя в порівнянні зі своїми одруженими ровесниками. На противагу цьому тривалість життя вдів ніяк не відрізняється від цього ж показника у жінок, які залишаються в шлюбі, пише
orthodox.od.ua.

Данийфеноменмаєкількапояснень,алесаміавторидослідженнявважають,щочоловікивсвоє здоров'ябільшепокладаютьсянаподругжиття.Самедружинизмушуютьчоловіківзвертатисядо лікарів,коливонивідчуваютьсебене дужедобре.Саміжпредставникисильної статівважають за кращестраждативтишіінікого нетурбувати,через щобагато хворобпростозапускаються.Післясмертідружиничоловіквідчуваєвеличезнітруднощічерез самотністьінездатністьготуватиздоровуїжу,віннавітьне пам'ятає,колийомупотрібноприйматитаблетки.

Крімтого,деяківдівцізновупочинаютьпалити,хочаза життяїхдружиниборолисязцією шкідливою звичкою.Щодожінок,товониєнабагатобільшсамодостатніми,акрімтого,вдовимають більшу кількістьдрузів,що забезпечуютьїхнеобхідною підтримкою.

Авторидослідженняпроаналізувалиінформаціюмайжепо 7500чоловіківіжінокстарше50, щоперебували у шлюбі, зажиттяміздоров'ямякимстежилипротягом16років.Під часцьогоперіодучоловікийшли з життявдваразичастіше за жінок.Прицьомувдівціна35%частішевмиралив порівняннізтимичоловіками,хто невтративдружину.Аналогічно цьомурозлученнязбільшуєризикчоловікпітизжиттязавчаснона59%.Прицьомурозлученняніякне впливалонатривалістьжиттяжінки.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів