Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Які ознаки вказують на те, що вас розлюбили

На байдужість вказують певні ознаки

Якщо ви розлюбили, з'являється відчуття, що ви втрачаєте час
Якщо ви розлюбили, з'являється відчуття, що ви втрачаєте час

Будьте уважнішимидо деталей, саме в нихтаїтьсявідповідь на це питання, вважаєкоучЛеонідКроль.Іділиться з намидванадцятьмаознаками, які вкажутьна те, щодо вассталибайдужі.Абощо вивтратили інтересдо партнера.

У любовіє все: іпостійнетихегоріння, іспади,і сплески,і яскравість,і жарпідвугіллям(особливо колиподує вітер)... Алев ситуаціях,проякі йтиметься нижче, занадтоявно,постійно івиразно відчуваєтьсяналітумер,пише psychologies.ru.

1.Анну Каренінув однойменному романіЛьва Толстогосталидратувативухачоловіка.Якщо з вамивідбувається щось подібне:раніше щосьне викликалореакції, атепер весь часкидається в очі,або те, щоподобалося,заразвідштовхує, швидше за все,у ваших стосункахвідбулися великі зміни.

2. Навас малодивляться,частішевідвертаються.Або висталипомічати за собоютаке ставленнядо партнера.

3. Розмовив основному стосуютьсяформальнихречей,вони починаютьсяпросто для того,щоб зайняти часі зберегтиподобуконтакту.

4. Часто,з дрібнимприводомабо без нього,у партнера(у вас)роздратованийтонв бесіді.

5. З вамипостійно сперечаютьсяабопригніченомовчать,як бизатискаючивідповідьабореплікув собі.

6. Ви помічаєте, щовам стаєнецікавомайже все, щоговорить абоможе сказатипартнер.Спілкування з нимначезабирає у васвсюенергію.

7. Вамрідшепосміхаються.Якщови придивитеся, топомітите, щоу вашій присутностізатримують дихання.

8. Партнер непродовжуєзапропоновану тему, а прагнешвидшеїїзакінчити.

9. Ви ловитесебе на відчутті, що між вамивсе вже сказано, нічого нового небудеі "требатерпіти".

10. З'являється відчуття, що вивтрачаєте час,у всьому відчуваєтьсянудьга іприреченість.

11. Навкололюдини(якогорозлюбили) начебтоутворюєтьсялакуна,"тінь",межа, якуне хочетьсяпереступати.Цестосується всього -тем для спілкування, занять,людей навколо...

12. Колір івид одягу, інтонація,всякі іншідрібниці якніби"розходятьсяколами",мають непрямий стосунокдо того,до коговтраченіпочуття.З нимйде"підводу"маса дрібнихреалій іфарб.

Звичайно, можнасказати, щоперераховані ознаки- дрібні,незначні деталі, алезаури,"пилкупобутування",і складається життя,їїнепомітна, алевпливає наатмосферуі настрійчастину.Будьте уважні дозникломуцікавості, втраченоїенергії, що з'явивсядушевним тягарем(грузик)там, де раніше булисенсі радість.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів