Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Люди самостійно можуть продовжити собі життя на 15 років – вчені

Гени визначають тривалість життя всього на 50%

Гості Тижня моди в Нью-Йорку знають, як виглядати
Гості Тижня моди в Нью-Йорку знають, як виглядати

Будь-яка людиназможе додати до15роківв порівнянніз середньостатистичноютривалістюжиття.Про цезаявляютьвченіпіслярозшифровкигеномалюдини.

Заїхсловами,генивизначаютьтривалістьжиттявсьогона50%.Деякідослідникивважають,щогенетикащеменшзначимаівпливаєназдатністьдовгоне старітивсьогона35-45%,передає
healthinfo.ua.

Прицьомупереконливимдоказомтого,щолюдиздатнісамостійнопродовжувати собіжиттякориснимизвичкамиіхарчуванням,єдосвідЯпоніїіІсландії,відзначаютьдослідники.

Статистикацихкраїнвостаннірокипретендуєнанайбільшутривалістьжиттявсвіті.

У тойжечасвченізаявляють,щодляпродовження молодостідоводитьсявідчогосьвідмовитися,ащось,навпаки,ввестивсвоє життя.Такожвонисклалиперелікфакторів,контрольнадякиминалежитьлюдиніісприяєдовголіттю.

Дотриманнякожногоумовиможезбільшитижиттявідразунакількароків.Зокрема,медикиповідомили,щохорошийсонпродовжує життяна5-6років;відмовавідкуріння-на15років;фізичнаактивність-на3-6років;щоденнийсміх-на5років;збільшеннярідинивраціоні-на5років;зменшенняспоживанняцукру-4-6років;зниженняжирноїїжівраціоніізбільшеннябілкової-на4 роки.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів