Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Чотири способи швидко позбутися від негативних думок

Чому б вам не стати добрішими до себе, адже це дуже важливо


Позбавтеся від негативних думок. Фо
Позбавтеся від негативних думок. Фо

Про негативний впливпоганихдумокісперечатисяне треба:думаючипро щось,винастроюєтесянапевнухвилю.Вданомувипадку-нанегативну.

Привнесітьвсвоє життяпозитивівамвідразустанелегшеіпростіше.Виможетеконтролювативсетіподіїіситуації,надякимиридаєістраждаєбільшістьлюдей.

Пропонуємо чотири способипозбутисявіднегативнихдумок
:

1. Чи бачите ви плюси в людях і ситуаціях?

Виблискавичноприступаєтедо критикиабоозвучуєтесвоїоціночнісудження,першніждізнатисявсюісторію?Можливо,те,про щовитакшвидкоіповерхневосудите,не маєнічого спільногозреальністю.Аленавітьякщовиніколи неотримаєтеправдивогопояснення,якеправовимаєтекритикуватиізасуджувати?

2. Чи докладаєте ви максимум зусиль?

Те,щомиможемоконтролювати,-цевласнізусилля.Івкожній ситуаціїнашрівеньзусильзалежитьвіднас.Визбираєтесяпопітнітинатренуванніабообмежитисядекількомавіджиманнямидлягалочки?Вибудетеготуватисядоважливих переговорівабовіддасте перевагуліниволежатинадивані,відкладаючиценапотім?Вихочетенасваритисвогопартнеразанеправильні(навашпогляд)діїабоприкусите язикаімирнообговорітьситуацію?Ви-цевашобсягдоданихдо чого-небудьзусиль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

3. Як ви розмовляєте самі з собою?

Уявіть собі, але люди примудряються не любити себе настільки, що говорять самим собі жахливі речі: "Я абсолютно невдачлива людина", "Я заслуговую цього провалу", "Мені ніколи і нічого не світить в моїй кар'єрі". Чому б вам не стати добрішими до себе! Це дуже важливо! Коли ви свідомо вибираєте добре ставлення до себе коханого, ваша самооцінка миттєво змінюється. Хіба ви сказали б близькій людині, що вона некрасива, що вона невдаха, що її ніхто не любить? Навряд чи. Говоріть собі компліменти. І ви побачите диво, яке почне відбуватися всередині вас.

4. Наскільки ви рішучі та вірите в себе?

Єлюдименшкваліфікованіабоутворені,ніжви,алевонинабагатоуспішнішепростотому,щобезумовновірятьвсебе.Дайтесобідозвілйтиназустрічсвоїмціляміреалізовуватисвоїмрії,навітьякщовамне вистачаєзнань,освіти,талантів(яквидумаєте).Віртевсебе.Разомзцією віроюзникнутьвсівашінегативнідумкиісумнівивсобі.Томущоценайбільшасила,хоччасомінедооцінена.Івонана100відсотківзалежитьтількивідвас.

Тим часом психолог пояснив, як потрібно ставитися до астрології і передбачень. Михайло Лабковський розповів,чимцезагрожуєпсихіцілюдини.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Flytothesky

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів