Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Що таке секстинг і як він впливає на стосунки партнерів: цікаве дослідження

В ході дослідження з'ясувалося, що пересилання особистих фотографій і повідомлень інтимного змісту підвищує рівень сексуального задоволення

Названі кращі ранкові звички. Фото: pixabay.com
Названі кращі ранкові звички.
Фото: pixabay.com

З приходом в наше життя технологій, зміни відбуваються не тільки в повсякденному житті, а й у сексуальному. Останнім часом набув популярності секстинг – пересилання фотографій і повідомлень інтимного змісту.

Як секстинг впливає на стосунки і сексуальне життя партнерів з'ясовували канадські вчені з Альбертського університету, передає Новое время.

В ході дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі Computers in Human Behavior, з'ясувалося, що пересилання особистих фотографій і повідомлень інтимного змісту підвищує рівень сексуального задоволення, але негативно впливає на стосунки партнерів.

Дослідники опитали 615 жителів Канади і США про їхні звички щодо секстингу, після чого розділили їх на чотири групи – противники секстингу, помірні секстери, шанувальники секстингу і гіпер-секстери.

Незважаючи на те, що секстинг передбачає близькі, довірчі стосунки з партнером, гіпер-секстери виявилися менш відданими і менш надійними партнерами, ніж противники секстингу. Про це свідчать результати дослідження, які також показали, що ця категорія респондентів була більш схильна до перегляду порно і флірту "на стороні", а також в соціальних мережах.

"Секстинг, схоже, не є частиною здорових стосунків. Ті люди, які були затятими шанувальниками спілкування за допомогою повідомлень сексуального характеру, звертали увагу лише на сексуальну частину своїх стосунків, нехтуючи іншими важливими складовими", – говорить автор дослідження Адам Галован.

На його думку, такі люди нехтують реальною взаємодією з партнером:

"Ці люди хочуть досягти кінцевої мети – хороших стосунків – без важкої роботи. Без розмови, без спільного проведення часу. Вони не хочуть слухати партнера і впізнавати його. Це культура миттєвого задоволення – ми хочемо отримати бажане прямо зараз".

Таким чином, за даними професора Галована, надмірний секстинг негативним чином впливає на стосунки. Варто відзначити, що раніше в ході опитування також з'ясувалося, що секстинг не завжди призводить до позитивних сексуальних або емоційних переживань.

Так, 50% респондентів, опитаних раніше повідомили, що інтимне переписування підвищило їх рівень сексуального задоволення, в той час як інша половина респондентів зазначила, що наслідки секстингу були негативними. Зокрема, до негативних наслідків респонденти віднесли стурбованість тим, що їхні фотографії інтимного характеру "потрапили в руки іншої людини", в той час як інші відзначили, що відчували дискомфорт, відправляючи подібні повідомлення або знімки.

Тим часом інші вчені з'ясували, чому люди зраджують. У дослідженні взяли участь більше двох тисяч осіб.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів