Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Що важливо знати про людей, народжених у липні: відповідь астропсихолога

За словами Вікторії Торі, місяць народження відповідає за справжнє втілення людини

Люди, народжені в липні, переїжджатимуть. Фото: pixabay
Люди, народжені в липні, переїжджатимуть. 
Фото: pixabay

Завдання людей, народжених в липні, перевезти свою сім'ю на нове місце проживання – інше місто або іншу країну. 

Про це розповіла нумеролог і астропсихоло Вікторія Торі. 

"Якщо дитина народилася в липні, то згідно з даними таро нумерології, це конкретна вказівка на те, що ця сім'я стала заболочено і занадто одноманітно жити. Сімка – це знак колісниці. Отже, на колісниці потрібно кудись виїхати, змінити місце проживання", – каже Вікторія. 

При цьому вона відзначає, що людина повинна не просто переїхати сама, вона повинен перевести з собою когось із членів Роду. 

"У цих людей приблизно так і складається їхнє життя. Або їм в житті пропонуються відрядження, або вони переїжджають жити в інші міста або країни. Якщо вони вирішать залишитися на місці, то їм необхідно інтелектуально розвиватися, перевищити інтелектуальний рівень своїх батьків", – пояснила Торі. 

Раніше астропсихолог розповідала, що місяць, в якому народилася людина, відповідає за справжнє втілення людини і ставить перед нею певні завдання в реальному житті. Коли людина виконує всі ці завдання, то таким чином накопичує для себе більше "хороших бонусів", енергії і сил, благополуччя в певних сферах життя. Також завдання за місяцем народження називають "завданням Роду" або "Для чого людина прийшла в її Рід?".

Як розповідала раніше астропсихолог, день народження відповідає за минуле втілення людини. І як напрацьований досвід є для особистості набутими навичками і рисами характеру, які необхідно удосконалювати в цьому втіленні людини.

А рік народження, за словами Вікторії, відповідає за майбутнє втілення людини і також ставить перед людиною певні завдання, до яких необхідно готуватися вже в реальному житті людини. иконуючи "річні завдання програми", людина також отримує більше "хороших бонусів" в її справжньому житті.

Раніше сайт "Сьогодні" повідомляв, що важливо знати про людей, народжених у вересні , в жовтні  і в листопаді , в грудні, в січні, в лютому, в березні, в квітні, в травні, в червні : відповідь астропсихолога. Пам'ятайте, що місяць народження відповідає за справжнє втілення людини і ставить завдання перед людиною в реальному житті.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів