Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень: Левам потрібно навести порядок у фінансах, а Тельцям зайнятися самоосвітою

Астрологічний прогноз з 10 по 16 березня для всіх знаків зодіаку

Фото: Pixabay

ОВНИ

"Партизанщина" в розпалі, займайтеся підкилимними інтригами, зараз ви неперевершений король при дворі (шпигун, детектив), який володіє необхідною інформацією, вміє тонко маніпулювати владними важелями з користю для справи. "Беріть слід" і йдіть до мети, не афішуючи про свої досягнення, дотримуючись конфіденційності. Базікам ганьба, завалять посівну! Будь-які обмеження сприймайте без відчаю, а з радістю, вони на благо. Лицемірство, чванство, висока думка про себе, ідеологічні розбіжності, порушення законів – це вороги удачі, шлях до втрати репутації і високих покровителів.  

Якщо підкачало здоров'я, корінь хвороб – психосоматичний. Ідіть на жертви, проявляйте альтруїзм, співчуття і милосердя, опікайте рідних, це зарядить вас колосальними силами.   

ТЕЛЬЦІ

Тема дружби, взаємної любові – ключова. А оскільки зараз ви маєте величезний вольовий енергопотенціал, все вдасться вирішити блискуче. Налаштуйтеся на хвилю безоплатної чуттєвої віддачі, вчіться проникливо грати на психологічних струнках оточуючих – це запорука лідерства в шлюбному союзі, діловому колективі, сім'ї. Марнотратство нині ворог, що не потурає бажанням, утримайтеся від необдуманих обіцянок.

Слід регулярно вчитися, повторення – мати навчання. Бути в курсі всіх новин, розширювати професійні знання, спілкуватися зі старими знайомими. Все нове – це давно забуте старе. Нехай вас не бентежить роль учня. Розум не повинен спати, а бути в високому тонусі, отримувати інформаційну "їжу", яка ляже безцінним внеском в банк духовного зростання. Чужі моралі вам не указ, орієнтуйтеся на власні погляди!

БЛИЗНЮКИ

Найбільш напружені епіцентри подій – будинок і робота, відносини "батьки-діти", "начальник-підлеглий", "чоловік-дружина", де слід вміло балансувати, прикладаючи максимум зусиль, щоб скрізь встигнути: упорядкувати побут і творчо реалізуватися в ролі професіонала. Плюс підтримувати на висоті імідж, вчасно "чистити пір'ячко", модно одягатися і красиво виглядати.

Прагніть в усьому отримувати задоволення, мучити себе нелюбою справою нерозумно – згасне творчий вогонь. У той же час уникайте напористості, не шукайте підтримки у впливових осіб, відкладіть візити до начальства, укладання договорів, угод. Поки що. Чужі джерела прибутку для вас обмежені: якщо на прохання "дай" не реагують, борги не повертають, змиріться, так треба.

Ваша місія – гармонійно поєднати в собі догматика і психолога. Навчитися тонко відчувати реальний стан речей і душевний настрій оточуючих, щоб втілити теорію в практику.

РАКИ

Не намагайтеся з розмахом хапатися за все підряд (відправлятися у відрядження) з метою побільше заробити, в результаті сили вичерпаються, вас здолає лінь і апатія. Перетерпіть, це тимчасова смуга. Намагайтеся підтримувати хороші приятельські стосунки з людьми, з конкурентами уникайте конфліктів, їх нахабно нокаутувати, "прогнути" під себе не вдасться. Йти назад теж не можна. Але якщо ви духовно еволюціонуєте, ваші дії правильні, тоді зумієте дипломатично домовитися і вирішити наболілі загальні проблеми. Слухайте власний голос розуму, у вас повинен бути набір різноманітних ініціатив, оригінальних пропозицій, щоб склеїти тріснуті горщики і помиритися. Ігноруючи чужі інтереси, зайдете в фатальний глухий кут (співпраця, шлюб).  

ЛЕВИ

Якщо відчуваєте гостру потребу в коханій половинці і вона поруч, але щось незриме заважає злитися воєдино, стати одним цілим, не впадайте у відчай, це тимчасово. Звинувачувати себе безглуздо, адже особисте щастя в руках партнера, він командує парадом. Перш за все потрібно позбутися від егоїстичних домагань, поганих звичок, завищених вимог, а потім налаштувати свій камертон на сердечну, душевну, інтимну хвилю обранця. І стати вірними друзями. Адже сексуальний аспект взаємин нині є головним, бо перетворює і цементує союз на майбутнє. Тут дежавю, змінюйтесь, удосконалюючи любовну майстерність. Це час для зцілення від колишніх психологічних травм. 

У професійній сфері висока динаміка, наведіть порядок з фінансами, погасіть кредити.

ДІВИ

Навколо наелектризована атмосфера. Пристебніть ремені безпеки і дотримуйтеся правил руху в діловій, матеріальній співпраці, шлюбі. Малий промах і аварія з руйнівними наслідками неминуча. Врятує дбайлива милосердно-дружня прихильність до людей і мобільна реакція на завдання начальства, у якого сім п'ятниць на тиждень, і де можна не поспішати з виконанням наказів.

У сфері співробітництва, торгівлі, при укладанні контрактів витає дух минулого, вимагаючи переосмислення, продовжувати далі або завершити. Зважте всі "за" і "проти" і потерпіть до 28 березня, коли все стане ясно.

У шлюбних пар "перезавантаження" в активній фазі, гра в перетягування каната захопливе, стимулює адреналін, намагайтеся досягти консенсусу інтересів і моліться на домашнє вогнище. А партнеру дайте можливість реалізуватися на професійній ниві, зміцнити кар'єрний фундамент.  

ТЕРЕЗИ

Лінощі, саботаж на роботі для вас зараз – порок. Працюйте з пристрастю, тягніть плуг зобов'язань не тільки заради грошей, але, в першу чергу, з метою професійного зростання, підвищення статусу в соціумі, розквіту прибуткового бізнесу. Кар'єрний "ліфт" запущений і рухається з пристойною швидкістю. Домовляйтеся, завершуйте давні проекти, "розрулюйте" проблеми, які повертаються з минулого (до 28 березня). Особистий вплив в сфері комунікацій величезний, як оратор ви неперевершені – джерело мудрості, незаперечних аргументів, що заворожує публіку. Головне – не пишатися, небезпека регресу криється в глибинних амбіції. Якщо відчуваєте невдахами себе в особистому житті, під рідним дахом незатишно і холодно, це не привід для сварок з домочадцями. Несіть покірно хрест випробувань, потім все повернеться сторицею.

Ліві захоплення – це спокуса, який в підсумку вилізе боком, адже ризикуєте розбити серце зовсім не тій особі ... Утримайтеся від романтичних пригод. Тримайте на прив'язі шлюбну половинку (вона приваблива, сексуальна), щоб її не вкрали.

СКОРПІОНИ

В любовній сфері переформатування триває. Якщо ви налаштовані не стріляти по сторонах у пошуках лівої пасії, а подарувати жар серця постійному партнерові – це правильно. Йдете вірним курсом. Хоча з минулого можливе повернення старого любовного зв'язку (до 28 березня). Не намагайтеся купити чужі почуття за гроші, узи з розрахунку безперспективні. Якщо зараз поруч супутник, чиї духовні інтереси співзвучні вашим, йдіть з ним в унісон, не конфліктуйте. Ви дозріли для високих відносин. Втім, щоб стати лебединою парою, слід зробити "інспекцію" слабинок інтимних взаємин. Щось усунути, а щось допрацювати. А домашні пенати перетворити в оазис задоволень.

СТРІЛЬЦІ

Ви під перехресним вогнем сімейних, побутових, службових, шлюбних проблем, і пересидіти цей аврал в окопі не сподівайтеся. Потрібно боротися з форс-мажорними ситуаціями – де залізним прагматизмом, де ерудицією, а де хитромудро і милосердно грати на психологічних струнах людей, зачаровувати своєю яскравою харизмою.

В ієрархії "начальник-підлеглий", "батьки-діти", "чоловік-дружина", як на вулкані "відпрацьовуйте" і робіть висновки на майбутнє. Головне – не зруйнувати те, що було раніше створено, а постаратися вийти на більш досконалий рівень відносин.

В кінцевому підсумку в сім'ї, будинку, роботи найближчим часом все кардинально зміниться. Контролюйте власну поведінку, коли вас "несе" некерована стихія, майте на увазі – це клятий низинний егоцентризм, вимагає самовихваляння. Доцільно зайнятися дослідженням родових коренів, фамільних традицій, відвідати місце народження, відновити зруйновані зв'язки з родичами (до 28 березня). Одиноким прийшла пора звити своє сімейне гніздо.

КОЗЕРОГИ

Налагоджувати відносини з близькими, родичами, сусідами, організуйте зустріч з однокласниками, однокурсниками, давніми колегами. Разом поностальгуйте, згадуючи минуле, ви закриваєте старі недопрацьовані програми і відкриваєте двері в майбутнє (до 28 березня). Отримана інформація має кармічний підтекст.

А ось з благодійністю не перестарайтеся, може наступити виснаження сил. Відпрацюйте графік праці і відпочинку. Безоплатна праця зараз невдячна, загрожує збитками. Не нав'язуйте людям свою допомогу. Хіба коли попросять. Мовчання нині – золото.

Будь-які особисті ініціативи вимагають узгодження з оточуючими, тонко підштовхуйте їх в потрібному напрямку, зараз вам відведена роль шиї, яка обертає головою того, з ким маєте справу. Якщо самотні, пора виходити на романтичне полювання. 

ВОДОЛІЇ

Пошуки джерел прибутку – це не тільки ваші особисті клопоти. Залучайте партнерів до спільної роботи. Разом вам підвладні всі висоти. Про "моє" – "твоє" слід забути, нині панує тільки "наше". Усі матеріали в сімейному "банку" сумуються і діляться порівну. Навіть приховані заначки. Домовляйтеся про нові важливі покупки, все зважуйте, прораховуйте плюси і мінуси, дозрівайте. Але робити їх можна тільки після 28 березня.

Зараз ви чарівні, зачарувати протилежну стать можете з легкістю. Шанси закриття романтичну інтрижку високі, але все ж краще не ризикувати. Це журавель в небі. Зараз ви кохані і бажані в парі з давнім партнером. Не розплескайте цю дорогоцінну чашу зі щастям.

РИБИ

Ви сильна впливова особистість, у якої сім п'ятниць на тиждень. Бажання діяти змінюється, під тиском минулого досвіду, інформаційних промахів. Тому зважуйте, ведіть переговори про серйозні справи до 28 березня, а підписуйте остаточні угоди, контракти пізніше. Якщо опинилися в цікавій веселій компанії – мовчіть, не розпиляйтеся вхолосту, балаканина відштовхне людей. Вставити свої "п'ять копійок" доцільно, коли ситуація дозріла і вам дали слово.

Тих хто зголоднів за таємними амурними інтрижками, чекає приємний сюрприз (до 25 березня). Якщо раптом запалав почуттями, симпатіями до давніх друзів, подруг – це теж нормально, градус романтизму на святі життя (в цьому році) повинен бути високим.

На професійній ниві господарює фортуна, демонструйте таланти, досягнення, заручайтеся заступництвом впливових фігур і рухайтеся вгору. Під лежачий камінь вода не тече. Головне – зберегти подружні і сімейні узи, тут відносини виходять на вищий виток розвитку.

Дивіться також відео, як гороскоп впливає на наявність проблем:

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів