Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень 14 липня – 20 липня для всіх знаків зодіаку

Астрологічний прогноз з 14 липня по 20 липня для всіх знаків зодіаку

Ми рухаємося по коридору затемнень (17 липня відбудеться затемнення Місяця в знаку Козерога), що зумовлює кульмінаційні події.

Атмосфера тижня – напружена, всі одержимі бажанням новизни, дозріли розірвати ланцюги буденної рутини і вийти до нових прогресивні горизонтів. Зараз неодмінно слід внести щось нове в застояні обставини, жити як раніше вже не можна.

Психічне напруження високе, тому зопалу ризикуєте наламати дров. Делікатно кермуйте, контролюючи емоції, тоді вдасться зробити визначений "квантовий стрибок" з мінімальними втратами, позбувшись від відпрацьованих програм.

Козероги, Раки, Терези, Овни, Близнюки, Водолії, – ви перебуваєте в турбулентній зоні.

Читайте докладніше гороскоп на 14-20 липня 2019 року для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Овнів

Приготуйтеся до змін у довгострокових планах, кар'єрі, бізнесі, професійній діяльності. Якщо ви тут свою програму виконали, результат очевидний, терпіти вже немає сил займатися обридлою справою (багаторічною), начальство "замучило", обставини складуться так, що доведеться змінити роботу або у вас почнеться реорганізаційна катавасія, кадрові ротації. Вчіться домовлятися.

Хвилюватися немає сенсу, головне – будинок, сім'я, вона – запорука щастя в особистому житті, до чого ви зобов'язані зараз прагнути. Неодмінно любіть свою домівку, дбайте про рідних і близьких. Вирішуйте домашні проблеми за допомогою посадових ресурсів.

Спирайтеся на поради мудрих духовних людей, розширюйте філософський і релігійний світогляд.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Тельців

Тема вищої освіти, вступу до ВНЗ, захисту дисертації, далеких подорожей, а також судових розглядів – найактуальніша, де можливі зміни планів. Філософські переконання теж входять в цей репертуар. Тут відданість старим догмам, консервативним поглядам різко зміниться, бо вони вже гальмують ваш розвиток.

Зате допитливість, інтелектуальний голод, бажання пізнати все, бути в курсі всіх новин є основним детонатором дій. Будьте ініціативними, ключ до щасливого майбутнього – інформаційний простір, і ви його знайдете, якщо не будете інертними. Цікавтеся всім, вчіться на ходу діловим премудростям, саме життя і є нині прекрасною школою.

Також сміливо пірнайте в екстрим, нічого не бійтеся, хто ризикує, той перемагає, п'є шампанське і отримує великі призи від долі за геройство. 

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Близнюків

Ваше завдання – виконати боргові зобов'язання, розплатитися з кредитами, вирішити податкові проблеми, зробити ревізію в сфері "доходи-витрати". Якщо не повертають борги, вибачте боржників і не вимагайте, бо це доля вилучає те, що було взято в свій час, надміру. Вам потрібно з метою реалізації бажань готувати власний фінансовий плацдарм, накопичувати капітал, який в майбутньому принесе прибуток, не розраховуючи на чужу допомогу. Дадуть – спасибі, не дадуть – теж спасибі.

Живіть в любові та злагоді з шлюбними супутниками, і контролюйте, щоб гроші не стали яблуком розбрату між вами.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Раків

Тема взаємодій з людьми – найактуальніша. Дограється старий сценарій боротьби за владу – ви або партнер. Тут або пан або пропав, іншого не дано. Далі жити в такій напруженій атмосфері вже не можна.

Відносини "я-ти", якщо вони розбалансованості, слід привести до гармонійного стану, чітко визначивши загальну мету і індивідуальні обов'язки в союзі. Ви зараз командир на подружньому човні, не качайте його амбітними діями, дипломатично кермуйте, партнер вже зовсім внутрішньо змінився і готовий крокувати з вами в ногу.

У тих, хто на межі розлучення, але знаходиться в полоні фатальних обставин, – зараз настав час остаточного рішення. Слухайте серце, якщо там ще жевріє любов, не рвіть волосинку, що зв'язує вас.

На роботі – все чудово, тут ви на благодатній хвилі.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Левів

Кармічні сюжети минулого затягують в свої обійми на робочому фронті. Тут вам слід позбавлятися від кайданів виснажливих службових навантажень і повноважень, лівих підробітків. Досить працювати, здоров'я вимагає трудових жертв. Воно покращиться за умови, що будете займатися улюбленою справою, ідеально коли хобі приносить гроші або стало вашою основною професією. Чітко розподіліть службові обов'язки на роботі і вдома теж, "кожен цвіркун знай свій припічок". Не дозволяйте себе експлуатувати.

Розваги, романтичні залицяння, флірти, святкові посиденьки-це необхідний атрибут існування. Тут ви розквітаєте, оздоровлюєтесь, наповнюєте душевний храм щастям і любов'ю. 

Діва (24 серпня – 22 вересня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Дів

Взаємодії з дітьми, коханими – найактуальніші і вимагають модернізації. Якщо є в серці зерна любові, плекайте їх, нехай ростуть. Вам належить чітко визначитися: хто любий, з ким дружити, а з ким далі будувати любовні стосунки. Якщо імітуєте почуття з меркантильною метою, – нині вас викриють. На любові за розрахунком доведеться поставити хрест.

Сфера творчих проектів теж кардинально зміниться, те що віджило себе, має піти в минуле, звільнивши місце новим творчим планам. Не хваліться, менше піартеся на публіці, пошуки на стороні трепетних романтичних стосунків ні до чого доброго не приведуть. Вам потрібні серйозні почуття. Але вони поки тихенько зріють в глибині серця. Це чудово.

Опікайте вірних друзів (дружба – джерело вдалих шансів), рідних, зберігайте сімейне гніздо, тут оазис щастя.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Терезів

Демарш в бізнесі, кар'єрі досяг апогею. Дорожіть професійним реноме і паралельно дбайте про сімейне благополуччя. Робота і сім'я сплелися в один клубок, намагайтеся всюди встигнути. Відносини "керівник-підлеглий", "батьки-діти" досягнуто апогею, розбирання польотів, з'ясування відносин небезпечні, – це несе фатальні руйнації. Контролюйте емоції, заховайте виховну пилу. Зараз це марно.

Постачальник основних енергоресурсів, джерело натхнення – робота (бізнес), де ви реалізуєте творче покликання, відмінний професіонал здатний знайти спільну мову з керівним персоналом.

Якщо особисте життя руйнується, під рідним дахом незатишно, потрібно щось змінювати, так далі не може тривати. 

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Скорпіонів

Відносини з братами, сестрами, близькими, сусідами різко загостряться і можуть закінчитися остаточним розривом. Сварки небезпечні, нікого не судіть, уникайте перемивати чужі кісточки, зараз ви не бачите колоду у власному оці. Приймаючи серйозні рішення, узгоджуючи спільні з партнерами цілі, враховуйте обопільні інтереси. Якщо виник конфлікт світоглядів, потрібно прийти до спільного знаменника, уникаючи ідейних маніпуляцій, щоб стати на шлях істини, осяяний добром і любов'ю. Саме з цієї духовної траєкторії ви повинні рухатися. З фінансами все чудово, тут поки до вас фортуна прихильна. Плани поїхати далеко (подорож, відпустка, туристичний вояж), здобути вищу освіту, закінчити судовий розгляд долею схвалюються.

Це вищий пілотаж борця за правду і ви здатні втриматися на цій духовній траєкторії.

Якщо з фінансами туго, доводиться сидіти на голодному пайку, терпіть і не заздріть багатіям, це іспит долі. Зрештою на найнеобхідніше кошти знайдуться. Професіоналам злидні не загрожують (престижна робота в цьому році знайдеться).

Якщо під рідним дахом нудно, доцільно більше подорожувати, чим далі, тим краще. Для відпустки прекрасний час.

5-7 липня не смітіть грошима і бережіться злодіїв.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Стрільців

Як гармонізувати земне і духовне? Це – ключова тема. Вчіться об'єктивно оцінювати чужі і власні ресурси, запити, бажання. Перекоси власницьких інтересів, якими страждали донині, нині вилізуть боком. Збитки неминучі. Вас можуть обікрасти.

Втім, не впадайте у відчай, закон "причина-наслідок" невблаганний, справедливий і повчальний. Духовне багатство цінніше матеріальних благ, ви повинні усвідомити, що гроші – це інструмент не для плотських насолод, а для духовного зростання.

"Беру-даю" мав би підпорядковуватися вищому закону справедливості, де немає місця егоїстичному "Я".

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Козерогів

Вам слід звільнитися від поганих звичок, всіляких залежностей і налаштуватися внутрішньо на новий лад.

Візитною карткою в соціумі є благовірні. Беріть приклад зі своїх вольових енергійних партнерів, адже в їхньому житті вам відведено престольне місце, і нехтування інтересами супутників є святотатством. Без вірної сильної половинки ви птах з одним крилом. Однак повчальну народну мудрість: "який йшов – такого і зустрів" ніхто не відміняв, тому той, хто складе пару і відобразить стан вашої духовної зрілості. І не смійте приміряти або одягати чужі чоботи.

Милостиню нужденним подавайте, це не тільки гроші, але і добре слово, душевне співчуття, милосердя, послуга.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Гороскоп на тиждень 14 липня-20 липня 2019 року для Водоліїв

Для досягнення поставленої мети вам належить провести тотальну мобілізацію всіх пластів творчого "Я", що сприятиме блискавичній організації на службових фронтах, де все кипить, роботи море. Як фахівець ви незамінні і затребувані. Еквівалент вкладеного повинен бути відповідно оплачений. Головне об'єктивно оцінювати всі можливості, працювати з творчим вогнем. І дружити з колективом. Вірна дружба -нині безцінний капітал.

Щоб не хворіти, поєднуйте гармонійно працю і відпочинок. Знайте міру благодійності, безоплатно допомагайте тільки якщо вам це під силу.

Але і самі не намагайтеся паразитувати на чужих ресурсах, прикидаючись нещасними. Дуже корисно відвідати місця сили, намагатися зберігати бадьорість духу, не падати в депресію. Хвороби мають психосоматичну природу і зараз можуть від вас назавжди піти.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Гороскоп на неделю 14 июля-20 июля 2019 года для Риб

Тема взаємодії з оточуючими людьми, з якими вас пов'язують загальний світогляд, погляди, переконання постане у всій красі. Можливо для продовження дружби вас вже нічого не пов'язує, тому полюбовно і мирно розходьтеся без осаду в душі. Загалом якщо братнього полку убуде, зійдуть з дистанції старі друзі, подруги – це не вирок, а на краще. Ваша програма спільного розвитку закінчилася.

Живіть із задоволенням, радійте всім принадам буття, грайте, перевтілюйтеся в потрібні ролі і неодмінно закохуйтеся. Стан закоханості такий прекрасний і чудовий.

Зараз ви маєте магічний вплив на особу протилежної статі, здатні дати фори суперникам, ставши неперевершеними жрицями кохання.

Нагадаємо, що раніше ми писали про ретроградний Меркурій у липні 2019

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти