Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень 2 – 8 лютого: всі знаки зодіаку

Астрологічний прогноз з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень
Гороскоп на тиждень
Фото: Pexels

Події тижня досягнуть піку, сигналізуючи про плюси та мінуси справ, які стартували раніше. Багато проясниться, максимально активізуються гострі проблеми, загостриться внутрішня криза, внаслідок якої буде щось відкинуто, а щось залишено. Плюс у тому, що вихід з глухих кутів, завдяки вольовому ентузіазму, буде знайдений. Кожен відкриє двері в світле завтра своїм індивідуальним ключем накопиченого досвіду. Якщо тверезий розум перебуває в обіймах прагматизму і користолюбства, ви рухаєтеся зустрічною смугою, прислухайтеся до почуттів, вони дадуть правильну підказку.

Якому знаку зодіаку що і коли краще ремонтувати – дивіться відео:

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Овна

Сили фонтанують, вимагаючи направити їх в корисне русло. Соціум, дружнє оточення – ось територія успішної самореалізації. Тут вас давно очікують приємні сюрпризи, братнього полку прибуде, відновляться давні зв'язки, тому в колі союзників та однодумців будете почуватися, як риба у воді, станете неформальним харизматичним лідером і зможете направляти колективну енергію в русло власних інтересів.

Зараз ви особливо сексапільні, чарівні, приваблювала протилежну стать, але моральний імідж святе, контролюйте свою поведінку. Адже поруч вже є романтичний супутник (ца) крокуйте в унісон, дружіть і любіть один одного.

На роботі дежавю триває, тут ви чудовий професіонал, трудіться, заробляйте гроші. І стримайте амбіції. Заповітний посадовий олімп поки журавель у небі.

Благополуччя родини – на першому місці. З рідними вас мають пов'язувати любов і дружба.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Тельця

Ви "розп'яті" на хресті відповідальності: дым, робота, партнерство поглинають надто багато сил. Мобілізуйтесь і вміло маневруйте, щоб досягти всюди максимальної ефективності.

Поспішайте всюди встигнути, "мертвих" зон не має бути. Саме час дати вихід кар'єрним амбіціям – це потужний детонатор для професійного вдосконалення, успішної реалізації природних обдарувань і самореалізації. Відносини з керівництвом на кульмінаційній точці, якщо виникла НС на роботі, сміливо ризикуйте, в результаті виграєте, заробивши службові бонуси.

Тельці – керівники чудово зарекомендують себе перед підлеглими.

Під рідним дахом розжарена атмосфера, наведіть лад у домі і не побийте горшки з благовірними. Ваше завдання – підтримувати його ентузіазм і жертовно любити, незважаючи на всі недоліки.

Сімейний корабель не має розбитися об каміння побутових проблем. Виникли інциденти – спільно вирішуйте, не виносячи сміття з хати.

Якщо старі прагматичні погляди, філософські переконання тягнуть гирями вниз, вимагаючи трансформації, займайтеся самоосвітою, вчіться всюди на ходу, їжа для розуму – свята святих!

Близнята (22 травня – 21 червня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Близнят

Прагнення до духовного зростання, пізнання Божественної істини величезне. Але фундамент колишніх переконань вже себе вичерпав і руйнується. Вас приваблюють високі матерії, все оригінальне, нетрадиційне, що заховано за фасадом повсякденності і є підживленням для нового філософського світосприйняття, який зараз формується.

Будьте в курсі всіх подій, займайтеся самоосвітою, черпаючи звідусіль свіжі знання, цікаву інформацію, спілкуйтеся з людьми прогресивними, духовно зрілими. "Зелені" особи вам не потрібні.

Тим паче, що маєте в своєму розпорядженні багатим капіталом в "банку" знайомих людей з високим духовним та творчим потенціалом. На них і покладайтеся. Та спочатку зробіть ревізію, можливо там є "баласт", від якого слід позбутися.

Уникайте порожньої балаканини, перемивання чужих кісточок – навколо конфронтаційна атмосфера. Ви особистість творча і зараз маєте блискучі шанси досягти успіху на творчому терені, займаючись улюбленою справою.

Прагнення до фінансової незалежності є доленосним завданням, жити за чужий рахунок нині не можна.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Рака

Уміння правильно позиціонувати себе в соціумі, залагоджувати будь-які конфлікти – ключова тема. Збалансуйте бажання і можливості, приструніть невгамовне "хочу", у партнерів (ділових і шлюбних) багатий арсенал ресурсів, тому можна до них приєднатися і плідно співпрацювати, взявши кермо влади у власні руки. Якщо станете підкаблучником – зруйнуєте майбутнє.

Зараз сенс буття – це глибоке усвідомлення нагальних потреб і найвищого покликання в партнерських відносинах. Що знаменує собою перехід до більш зрілих форм любові, завдяки зреченню від егоїстичних вимог заради зміцнення союзу (ділового, шлюбного).

Тест простий: відпустіть на волю всі болісні пристрасні потяги, що виросли на дріжджах заздрощів, і тоді вам залишиться те, що ваше. "Прихватизувати" чуже не вдасться.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Лева

Щоб зробити квантовий стрибок у розвитку, використовуючи накопичені потенційні ресурси, вам необхідно гармонійно вписатися у вимоги реальності. Саме час реанімувати і зміцнити партнерські відносини (ділові, любовні). "Я-ти" – це одне ціле, натхненне "ми", сплав духовних ідеалів, інтересів без яких серця не можуть битися в унісон.

Обранець сяє харизмою, популярний, впливовий, тому й ви не підкачайте на його тлі. Терміново займіться гардеробом, дрес-код нині відіграє колосальну роль в житті. Ви у публіки під мікроскопом, щонайменша помилка в іміджі відгукнеться невдачею.

Де вставити вчасно "п'ять копійок", сказати комплімент, сяйнути гумором, обдарувати посмішкою вкрай важливо. Головне зробити приголомшливе враження, але нікого не затьмарити.

Тримайтеся за старе службове крісло, звертайтеся за протекцією до колишніх покровителів. Якщо робота втомлює, обтяжують погані трудові умови – сачкуйте, здоров'я дорожче!

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Діви

Дух соціуму – найпрогресивніший і найбільш тонізуючий. Пливіть за течією обставин, сумлінно виконуючи все, що від вас вимагається. Якщо треба, йдіть на жертви і не намагайтеся диктувати власну волю. Камінь накопичених емоцій, створених власними страхами й фантазіями, спаде з душі (досягши критичної маси), все таємне стане явним, ілюзії, тривоги зникнуть, і зможете дихати на повні груди.

Ключ до ребусів, нерозгаданих донині, теж опиниться у ваших руках.

Робота – святе, доцільно пірнути з головою в бурхливу атмосферу службового колективу. Тут ви фахівець широкого профілю, прогресивний керівник і реформатор, який не дозволить топтатися на місці підлеглим, колегам. Реалізуйте плани, втілюйте оригінальні ідеї, заробляйте гроші, вони потрібні для дому, сім'ї, вирішення побутових проблем. Якщо здоров'я кульгає, терміново відпочиньте.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Терезів

Вальсуйте під акорди власних інтересів. Ви головний у танці на життєвій сцені, особистість яскрава, артистична. Що магічно приваблює публіку, активізує дух прекрасного, надихає тих, хто депресує.

Несіть у Всесвіт любов і радість, веселіться, насолоджуйтеся серцевої гармонією, дружіть з Музою, заряджайте життєвий акумулятор позитивними емоціями. Ваш душевний лицар – це друг і коханець в одній іпостасі. Розумний, оригінальний, прогресивний. А для "заземлених" прагматичних осіб – серце на замку.

У дружніх лавах "переформатування", вирішуйте з ким персонально розірвати відносини, а з ким будувати по-новому.

Вибрики благовірних – від лукавого, ви їх потребуєте, тому гасіть будь які неадекватні спалахи з боку улюблених супутників.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Скорпіона

Вам потрібно розриватися між домом і роботою, як між молотом і ковадлом. Тримайте руку на сімейному пульсі, тут джерело сил і творчого натхнення. Доброзичливість, дружня консолідація з рідними, посилить авторитет, створить братську ідилію в будинку. В критичний момент допомога надійде саме від рідних.

У професійній сфері (бізнесі, кар'єрі) сейсмічна обстановка, з кардинальними змінами, реорганізаціями, питання постане гостро – "бути чи не бути". Не рубайте з плеча, дійте з вигодою для себе, всі погодження з керівництвом. Матеріальний інтерес – прекрасний стимул нині на будь-яких фронтах діяльності.

Читати моралі, нав'язуючи особисті переконання оточуючим, не слід. Кожна людина має право на власну точку зору, ідеологію. І не вам її судити. Якщо спробуєте стригти під свою гребінку, зробите всім гірше.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Стрільця

Наближається кардинальна зміна поглядів, їх диктує саме життя, занурюючи в надзвичайні ситуації. Суньте ніс в чуже просо, цікавтеся всім! Вам слід бути ерудитами, всебічно обізнаними, поінформованими на різноманітні теми. Стати ходячою енциклопедією.

Не цурайтесь нових знайомств, людям ви симпатичні, доброзичливі, душа будь-якої компанії, енергопотенціал зашкалює. Зачарувати труднощів не стане. Головне йти назустріч чужим побажанням, а власні – відсунути на потім.

Зав'язуйте різноманітні контакти, раптова, на перший погляд зустріч, може перерости у віддану дружбу і стати ключем до дверей в щасливе завтра. Тим, хто спокушається романтичними пригодами, потрібно пригальмувати, ті захоплення – підступи лукавого.

Козоріг (23 грудня – 20 січня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Козорога

Моральні цінності зазнають серйозного випробування. Якщо вигода ваш підштовхує, не прагніть обдурити недосвідчених або довірливих партнерів. Робіть все чесно, на законних підставах, тоді виграєте, а репутація тільки виросте. Зараз на шальках терезів бажання і можливості слід врівноважити. "Беру-даю" гармонізувати.

Є боргові зобов'язання (моральні, матеріальні) – виконайте їх. Інакше утворюється "свищ" для витоку енергоресурсів. Прагніть до ідилії у співпраці з оточенням, поставивши інтереси іншої сторони на перше місце. Вища "Я" вимагає жити з усіма в мирі, любові, злагоді і нікого не пресингувати. Що так хочеться!

Чітко слідкуйте за власними відчуттями, реакціями (на поведінку людей, події), бо вони спотворюють справжню картину, вводять в оману, в результаті псуючи відносини.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Водолія

Ваше місце на публічній арені, де потрібно сяяти у всій красі. Терміново поновіть по моді гардероб, зачіску, макіяж, продумайте до дрібниць туалет, відшліфуйте вишукану манеру поведінки. Не стримуйте внутрішній імпульс стати кращим за всіх, сильнішим, авторитетнішим – це природний порив, мотивований глибинними трансформаційними процесами! Сяйте і пам'ятайте: ви чарівні!

Але одна зірка – сирота. Неодмінно будьте в парі з милими, любіться. Щомиті буття – це свято серця.

Ну а якщо відносини на точці кипіння, доведеться їх "перезавантажити", і почати все з чистого аркуша.

Якщо сила-силенна роботи, чудово, старанно працюєте, доля заохочує завзятих трудівників, а тих, хто ухиляється від зобов'язань, влаштовує бойкот, карає.

У Водоліїв-керівників підлеглі, колеги, помічники пройдуть іспит на професійну зрілість, вміння співпрацювати – залишаться найдостойніші.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для Риб

Ваша сила і влада містична, глибоко прихована за фасадом скромності. Але незримо всюди відчувається. Зараз відкриваються тіньові сторони натури, про які досі всі не підозрювали. Це самовіддане служіння людям, готовність піти на жертви, щоб задовольнити чужі потреби, допомогти тим, хто бідує, хворіє. Майте на увазі, щиро віддаючи, ви отримуєте в рази більше. Це не тільки матеріальні ресурси, але й здоров'я. Тому, якщо напосілися болячки – це знак: займайтеся благодійністю, щоб відкупитися.

Дискомфорт на роботі неприпустимий, ви мусите отримувати максимум задоволення від трудової діяльності. Порадьтеся з шефом, і вирішіть цю проблему. Зміна службових навантажень, повноважень, завдань визначена.

Читайте також гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку – прогноз від астролога.

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів