Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень 23-29 червня для всіх знаків зодіаку

Астрологічний прогноз з 23 по 29 червня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 червня 2019 року для всіх знаків зодіаку передбачає, що з 17 червня по 1 серпня ми рухаємося по коридору затемнень (2 липня – сонячне, 16 липня – місячне), коли події вже не піддаються нашому вольовому контролю, ситуація розгортається за зумовленим сценарієм. Випадковостей немає, будьте уважні: йде повернення десятирічного минулого, сигналізуючи, що там потрібно "щось" виправити, допрацювати прогалини, упущення. Екзаменаційний "тест" проходять всі, але кожен в індивідуальній сфері життя.

Егоїзм, попрання непорушних духовних і юридичних законів, ось що кожному потрібно усвідомити і взяти на озброєння, щоб з мінімальними втратами пройти цей складний період.

Читайте докладніше гороскоп на 23-29 червня 2019 року для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Овнів

На цьому тижні майбутнє і минуле – в конфлікті, сім'я і робота вимотують сили, внутрішнє напруження – величезне, розслабитися складно (тільки в самоті під звуки приємної мелодії). Приборкайте гординю, менше командуйте і займайтеся благоустроєм в домашніх пенатах, демонструючи зразок дбайливого сім'янина, бережливого господаря, люблячого партнера. Мир і злагода в родині – у ваших руках.

Відновлюйте розірвані кровні зв'язки, поважайте фамільні, національно-культурні традиції. Зневажати своє коріння, історію, культуру – плювати в колодязь, з якого доведеться пити.

З начальством не сваріться, ви для нього зараз дратівливий чинник. Переступивши поріг будинку, забудьте про роботу.

І взагалі не зациклюйтеся на дрібних труднощах, дивіться на речі з глобальних філософських вершин, включайте колишній безцінний досвід і мудрість, – це ваші крила.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Тельців

Зберігайте інкогніто, ні з ким не діліться таємними тривогами, переживаннями, це підірве ваш імідж вольової впливової особистості. Бажання попліткувати з сусідами, братами, сестрами, колегами вилізе боком. Слідкуйте, щоб не стати жертвою змов і шахрайських маніпуляцій з боку малознайомих людей (і самі не провокуйте), перш за все в службовій сфері. Довіряй, але перевіряй – ось ваше кредо. Займайтеся самоосвітою, кожна хвилина життя нині дає колосальні знання, які ляжуть безцінним капіталом в банк духовного розвитку. Міняйте обстановку, регулярні короткі поїздки (далекі турне невдалі) несуть позитивний емоційний ефект, заряджають енергією. Випадкові, на перший погляд, знайомства мають доленосне значення. Партнерські відносини зцементують обопільні інтереси і фінанси. Все зароблене – у загальний подружній "котел".

І намагайтеся в критичну мить не танцювати під чужу дудку, а робіть по-своєму, прислухаючись до поклику серця.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Близнюків

Ви зараз випромінюєте чарівність, зачаровуючи протилежну стать, завойовуючи симпатії шанувальників, самоутверждаясь на любовному терені.

Шлях реалізації бажань – доленосний, що не примушуйте себе справами, які пригнічують, викликають огиду, займайтеся тільки тим, що дарує емоційне задоволення, окрилює. І неодмінно балуйте себе.

Тоді сили збільшаться, життя наповниться райдужними фарбами.

Розмежовуйте "хочу" і "треба", вони вносять дисонанс. Сторонні прагматичні бажання, інтереси нині мають руйнівну силу, будьте обережні. Вчасно робіть "автостоп", щоб уникнути шкоди. Чужі ресурси для вас – заборонена зона. Розраховуйте тільки на власні.

У подружніх пар – апогей щастя. Кращого партнера, ніж маєте зараз поруч, не знайдете. Цінуйте і любіть один одного.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Раків

Виходьте на публічну арену, вам визначено стати яскравою ключовою фігурою в соціумі, мати владу, потужний вплив на людей, обставини. Якщо оточуючі будуть ставити палки в колеса, знайдіть на них управу і не піддавайтеся на ті регресивні виверти. Ви володієте величезною волею, перед якою встояти неможливо слабким. Плюс ви маєте великий професійний службовий досвід, ви – блискучий фахівець широкого профілю, що допоможе добре заробити, зміцнити імідж відмінного працівника. Тримайтеся також просунутих друзів.

У подружніх пар криза триває, партнер, як гиря, тягне вниз. "Чи вистачить у вас сил винести це випробування", – питання стане ребром і доведеться прийняти найближчим часом остаточне рішення ... Слухайте своє серце, адже потім ношу відповідальності доведеться тягти на власній спині. Якщо закрутили таємний роман, то він – недовговічний.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Левів

Пора на відпочинок! Сили вичерпуються, життєвий енергопотенціал стрімко падає, більше усамітнюйтеся, ведіть діалог з совістю, аналізуючи допущені в минулому помилки, тільки наодинці з собою ви здатні "запеленгувати" ідеї, які вкажуть правильний шлях розвитку. Підсвідомість бомбардує, звільняючись від накопичених за тривалий час отруйних емоцій.

На любовному небосхилі сяє сонце взаємного щастя, ви бажані і самі палаєте любов'ю. А ось на роботі протипоказано розпорошуватися. Тут повинна бути індивідуальна ділянка роботи, де ви відмінний майстер, який робить високоякісний продукт. І не слід працювати за інших, нероб, що норовлять одягнути на вас своє ярмо женіть геть. Головне вчасно сачкувати, щоб не перевтомлюватися, хвороби на сторожі.

Тим, хто прагне побудувати кар'єру, слід йти в ногу з науковим прогресом, освоювати інноваційні технології.

Діва (24 серпня – 22 вересня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Дів

Ваше завдання – займатися громадською діяльністю, розширювати коло нових друзів, знайомитися з людьми, чиї інтереси, ідеї співзвучні вашим. В результаті рейтинг популярності зросте, ви отримаєте важелі неформального лідера в соціумі, будь-якому колективі і зможете робити те, що запланували, впевнено йти до наміченої мети, використовуючи свій надзвичайний вплив на людей. Слово з ваших уст має зараз силу, може вбити і воскресити, висловлюйтеся лаконічно і коректно, без зловживань. Спирайтеся на домочадців, упорядковуйте сімейне вогнище, і розплатіться з тими перед ким у боргу (матеріальному, моральному). Кредити нині брати не можна. Романтична тема залишається найболючішою, грати в любов погано виходить, зате в амплуа гідного турботливого друга ви сама досконалість. У будь-якому випадку оточуючі до вас прихильні і готові любити.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Терезів

Контролюйте себе, не йдіть в рознос, обстановка наелектризована, достатньо іскри непорозумінь і запалає вогонь скандалів з фатальним фіналом. Відносини "начальник-підлеглий", "батьки-діти", "чоловік-дружина" – найбільш вибухонебезпечні. Пам'ятайте, ви несете серйозну відповідальність за долі тих людей, які від вас залежать. Ігнорувати, гнобити заборонено. Особливо на роботі, де агресія зашкалює, провокуючи колег на аналогічні кроки. Комунікабельний талант у вас блискучий, зміцнюйте професійне реноме, прагніть досягти обов'язково кар'єрних висот, нині це обов'язкова умова для вашої еволюції. А сидіти вдома регресивно, блокує розвиток.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Скорпіонів

Не сидіть на місці, рух – це акумулятор життєвої енергії. Подорожуйте, вирушайте в службове відрядження, підвищуйте освітній рівень. Курси підвищення кваліфікації дуже необхідні.

Атмосфера в офісі розпечена, роботи – непочатий край, щоб все виконати професійно і вчасно, доводиться на ходу рвати підметки, практично маневрувати, покладаючись на власний здоровий глузд, практицизм і господарський талант. Під вашим спритним хазяйським оком ніщо не сховається, якщо менше реагувати на емоційні імпульси оточення. Обмежте коло спілкування, адже багато зв'язків вже себе вичерпали і є гальмом. Запорука успіху – в об'єднанні з особами високої духовної культури, гідного соціального статусу, що крокують в ногу з часом.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Стрільців

Мобілізуйтесь, йде успішний процес трансформації особистості, де від вас вимагається могутність дуба і гнучкість верби. Ситуації наповнені екстримом. Обіцянки типу: "люблю, поважаю, дбаю" – вже не порожній звук, їх треба реалізувати на ділі, довести що ви готові обсипати улюблених квітами, взяти матеріальну відповідальність заради збереження глибоких партнерських взаємин. Позбавляйтеся від скупості, егоїзму і вірте обранцеві, він сама чарівність, і не сумнівайтеся в його чесності, шляхетності. 

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Козерогів

Сім'я і партнерство – ось де пройде фронтова лінія. Під рідним дахом доведеться вирішувати купу побутових проблем, благовірні і домочадці будуть вас допікати своїми претензіями, і дуже справедливо, тут потрібна сталева витримка і здоровий глузд. Довірте кермо влади судженим, які набагато сильніші і впливовіші, нехай кермують, а ваша доля – їм підтанцьовувати, це запорука миру і злагоди. Ваша сила і еволюційний розвиток – в надійному партнерському союзі, самостійно каші не зварите. На роботі – вдала смуга, з радістю трудіться.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Водоліїв

Вам належить перетворитися на коня і працювати з максимальною продуктивністю. Саботажникам, ледарям – ганьба. Доля покарає за нехлюйство, а трудівникам піднесе призи, пошле гідних помічників. Виснаження не загрожує, а, навпаки, сили – збільшаться. Робота – найкращий стимулятор ліки від недуг.

У партнерському тандемі любовне щастя посміхнеться тим, хто вміє гармонійно поєднувати власні на партнерські інтереси. Не тягніть ковдру на себе, а укрийте нею супутника і виграєте набагато більше.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Гороскоп на тиждень 23-29 червня 2019 року для Риб

Для вас пробив зоряний час в любові і творчості. Якщо серце втомилося від самотності, пускайте в романтичне плавання, закохуються, спокушайте шанувальників, обов'язково знайдіть собі хобі. Увага художникам, творіть шедеври, але знайте, платити вам за це не будуть.

Під рідним дахом "розборок" з домочадцями не уникнути, пора виплеснути все, що накипіло на душі, без цієї "профілактики" гармонії в родині досягти важко. Дбайте про дітей, вони зараз ваш доленосний путівник. А зяті і невістки – суцільне гальмо. 

Нагадаємо, що раніше ми писали про гороскоп на червень 2019 для всіх знаків зодіаку.

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти