Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня для всіх знаків зодіаку

Астрологічний прогноз з 25 по 31 серпня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень, 25-31 серпня 2019 року, передбачає, що 29 – порожній день (для починань) для всіх знаків Зодіаку. Це час підведення підсумків, доопрацювань раніше розпочатих справ.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Овнів

Арена творчої самореалізації – служба. Тут гряде "перезавантаження", це – неминуче, роботи додасться одночасно зі стресовими навантаженнями, які входять в підвищений фактор ризику для здоров'я. На посадовий трона не рвіться, підкоряйтеся керівництву, нікого не "підсиджуйте", кожен цвіркун повинен знати свій припічок. Будьте працелюбні, старанні, беріться за додаткові завдання, щоб підвищити матеріальний статус, вам належить стати фахівцем широкого профілю. Потрібно пошукати додаткові ліві заробітки. А також приділити першорядне значення сім'ї, взявши на себе роль добувача і годувальника. Допомагайте домочадцям, дайте їм можливість поліпшити свою долю, самореалізуватися творчо.

Спілкування з Дівами потрібні для взаємного розвитку.

28 – вдалий день. 

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Тельців

Ви в передчутті кардинальних змін на творчому і любовному фронті. Особисте життя вимагає термінової модернізації. Якщо самотні, зустрінете принца серця, багатьох чекає маса розважальних пригод. А якщо в парі, то приготуйтеся до медового місяця, лід охололих почуттів рушить.

Зараз ви – талановитий актор на життєвій сцені, якому аплодує аудиторія шанувальників, заряджаючи потужною енергетикою. Головне отримувати задоволення і не силувати себе перевтіленням в неприємні ролі, в залежності від обставин. Починайте нові проекти, поки творче натхнення б'є ключем і є фінансові спонсори. Розкуркулюйте з чистою совістю партнерів (ділових, шлюбних).

І неодмінно спілкуйтеся з усіма, дружіть з інтернетом, шліфуйте ерудицію, вектор долі нині проходить через сферу інформації, комунікацій і самоосвіти.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Близнюків

Джерело сили – сім'я. З радістю несіть вахту під рідним дахом, де проходять кардинальні зміни, ви еталон домашньої берегині. Облагороджують побут, оздоровлює психологічну ауру в родині, вдало підбираючи ключик до кожного домочадця. Добрими справами закладіть собі на майбутнє надійний тил. Інвестиції (душевні, матеріальні, фізичні, розумові) повернуться сторицею. Багатьом доведеться змінити місце проживання, вирішувати питання з орендою житла.

Об'єднуйтеся з шлюбними партнерами (самостійно каші не звариш), то ваше благословенне друге крило. І намагайтеся займатися тільки тим, що вам подобається і несе прибуток.

Між "дай" і "на" лежить небезпечна фатальна тріщина, будьте обережні і не вимагайте те, що вам не належить. Об'єктивно оцінюйте свої і чужі ресурси, можливості.

Спирайтеся на Левів.

30-31 – кризові дні.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Раків

Втілення бажань йде через сферу контактів. Тут намічаються кардинальні зміни, відділіть зерна від плевел, і майте справу тільки з практичними досвідченими людьми. Домовляйтеся, втілюйте ідеї, укладайте угоди з компаньйонами з властивою вам, скрупульозністю, діловою кмітливістю.

Зараз ви зобов'язані ставити мету і діяти сміливо, диктуючи власні правила гри, щоб реалізувати задумане. Якщо хтось суне палиці в колеса, змушує підкоритися, – боріться, в результаті має бути так, як ви хочете. Освоюйте роль головнокомандувача на діловому, особистому фронті, і пам'ятайте про особисту відповідальність за зроблені кроки. Бо доля зажадає звіт саме з вас.

У сфері партнерства закриваються відпрацьовані програми, рвіть з полегшенням обтяжливі узи і дійте на свій розсуд.

На службі – все чудово, колектив – прекрасний, із задоволенням працюйте, будь-яка праця зараз благословенна.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Левів

Вам слід обрати правильну життєву позицію, міцно на ній стояти і не метушитися. Реалізація найпотаємніших бажань йде інтенсивним темпом, втім, репертуар "хочу" різко зміниться. Джерела прибутку щедро зафонтанують завдяки прибутковим замовленнями, тут дорога ложка до обіду, маневруйте і старанно працюйте, якщо хочете заробити. Отриманими благами обов'язково діліться з оточенням, робіть необхідні покупки. Розважальних тусовок теж не цурайтесь, романтичне напруження – величезне і повинне знайти вихід на "сцені", де ваш талант романтичного спокусника розкриється сповна. Якщо займеться полум'я пристрасті – це чудово. У прагненні насолоджуватися життям, головне обдарувати інших щастям.

Якщо виникла патова ситуація, розслабтеся і дійте не по здоровому глузду, а з натхнення.

Опікайте хворих, нещасних. Саме в цій справі ви зобов'язані продемонструвати вищий пілотаж жертовності, безкорисливості.

28 – вдалий день. 

Діва (24 серпня – 22 вересня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Дів

Ви сам собі життєвий двигун, пан, слуга. Зумієте спалити відпрацьоване минуле, позбутися від залежностей, поганих звичок і відродитися без сторонньої допомоги, відмінно! Беріть на озброєння найкращий досвід в майбутнє, внутрішні сили для перетворення бездонні. Хай живе нове життя, геть мотлох! Дебютуйте, сміливо програмуйте нові проекти, на шляху бажань бути найкращими, успішними, коханими – шлагбаум відкритий. А головне пройти вдало внутрішній катарсис, позбутися від консервативних установок, всіляких комплексів. Займайтеся будинком, сім'єю, особисте життя під заступництвом благодатних сил, саме час зміцнити споріднений тил.

Лівих розваг уникайте, на дітей, коханих не тисніть, ставку слід робити на друзів, невісток, зятів. Їх роль – доленосна.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Терезів

Візьміть тайм-аут і сховайтеся подалі від мирської суєти, прислухаючись до сигналів інтуїції, її голос священний і допоможе змоделювати майбутнє. Не афішуйте сокровенні речі, велике і масштабне нині твориться приховано в колі довірених осіб. Багато таємниць для вас відкриваються, – просто зараз прийшов час. Але врахуйте, ваша праведна і гріховна "таємниця" теж може стати об'єктом публічної гласності.

Так ви дуже привабливі, володієте блискучим інтелектом, ораторським даром, що дає можливість відмінно зав'язувати контакти з оточуючими, домовлятися на конструктивну тему. Будьте допитливі, всім цікавтеся, отримана інформація дає потужний еволюційний імпульс.

Доленосний маршрут пролягає через професійну сферу, тема кар'єри, статусу, реалізації покликання – найбільш животрепетна. Будьте в тісному контакті з керівництвом, підлеглими, не замикайтеся в домашніх стінах. Турбота і родинне вогнище не повинні висмоктувати з вас сили.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Скорпіонів

Ви нині птах високого польоту, тому не розмінюйтесь по дрібницях, а майте справу з відповідними фігурами в соціумі. У професіоналів (за покликанням) кар'єра стане хлібним місцем. Робіть ставку на неформальне лідерство в колективі і впроваджуйте намічені задуми.

Високих покровителів знайдете в колі друзів, і самі беріть під крило слабших, тих, хто цього потребує. Особисті можливості колосальні, двері для вас всюди відкриті, вміло скористайтеся важелями впливу, зумієте досягти максимальної ефективності в будь-якій справі. У шлюбі ви кохані і бажані, благовірні готові вам зірки з неба дістати. Відповідайте взаємністю і не стрибайте у пошуках пристрасних відчуттів наліво – це підступи лукавого.

Слід розширювати філософський світогляд, більше подорожувати, навколишній світ переповнений різноманітною інформацією, ваше завдання – навчитися черпати там найнеобхідніше для духовного розвитку. 

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Стрільців

Гряде глобальна "перебудова". Життєва мета, кар'єрні, професійні орієнтири будуть відкориговані в найбільш успішному напрямку. На роботі свято дотримуйтеся службової субординації, адже ви відповідальні за долі людей з якими пов'язані діловими, родинними, дружніми узами. Джерело підживлення – улюблена професія. Якщо її немає, шукайте роботу не по грошах, а по душі.

Позбавляйтеся від егоцентризму, ви особистість сильна, впливова, що спокушає до маніпуляцій. У співпраці слід грати за чужими правилами, задовольняти інтереси партнерів, не скупіться, а інвестуйте все, чим багаті, тоді і вам дістанеться ласий шматок досягнень з загального пирога. Це стосується ділових і подружніх тандемів.

30-31- кризові дні.

28 – вдалий день.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Козерогів

Вам відведена роль вчителя і прагматичного наставника, який пізнав життєві премудрості, вміє поєднати теорію з практикою, що сприяє завоюванню високого авторитету в соціумі. Сміливо демонструйте на публіці все, чим багаті і надихайте людей на нові звершення.

Спирайтеся на таємних покровителів, вони вірна опора, джерело вдалих шансів. Вам слід поводитися аналогічно. Отримуючи безоплатно добро від одних, передавайте його по естафеті іншим. Беручи активну участь у благодійних акціях, меценатстві, ви примножуєте свою удачу, закриваєте боргові кармічні хвости.

Уникайте впертості, конфронтації, намагаючись побути в чужій шкурі, чи не викликайте в моменти розбіжностей вогонь на себе. Ваше завдання стати білим пухнастим дипломатом, який вміє досягти розумного компромісу, це запорука успішної співпраці на всіх рівнях.

Якщо до вас є претензії, значить багато "накосячили", перш за все слід позбавлятися від поганих звичок, залежностей, що оскверняють духовний храм.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Водоліїв

Чужі серця і гаманці до ваших послуг, але не всім, а тільки тим, хто дотепер був порядним і зумів довести власну відданість партнерам (діловим, шлюбним). Це тест на ваш стиль буття і духовну зрілість. Навколишні налаштовані до вас щедро, але це не сигнал до паразитизму, виховуйте в собі скромність, нікому не заздріть, а щиро радійте чужим успіхам. Хто платить, той і замовляє музику.

Працюй з натхненням, трудівникам, що люблять свою справу, воздасться з лишком, а ледарів, які ухиляються від своїх обов'язків, чекають неприємності.

Друзів слід звести на п'єдестал поклоніння, через братнє оточення транслюється щастя і удача, райдужне майбутнє окриляє. Прагніть бути щирими, доброзичливими, не точіть ні на кого зуб (образи вибачте і забудьте про них), не інтригуйте, женіть геть "халявщиків", які розраховують на вашу жертовність, тоді в житті все складеться чудово.

Загалом якщо ви в цьому році щасливчики, значить отримали заслужені призи зароблені за 12 років.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Гороскоп на тиждень 25-31 серпня 2019 року для Риб

Відносини "я-ти" вимагають переформатування, в старому форматі вони себе вичерпали. Шукайте новий стимул для збереження союзу. Де вам належить стати половинками одного цілого, зцементованого не взаємною, а вашою любов'ю. Так, суджений вичерпався (але це тимчасово), зараз вам відведена доленосна роль детонатора пристрасних почуттів. Господарське кермо влади вручіть партнеру, він набагато сильніший, більш впливовий, і здатний вивести шлюбне судно в успішне русло, де є спільна мета, гармонія захоплень та інтересів, що підтримує спільне життя в високому тонусі. Турбота про чад, які як квіти, розпускаються назустріч сонцю, є першочерговою. Бо вона формує правильне майбутнє.

Якщо ваша професійна діяльність відповідає покликанню серця, це чудово, а якщо ні, шукайте те, що до вподоби, де можна творчо самореалізуватися і заробити грошей. Зараз вам пощастить тут вбити двох зайців, тільки не лінуйтеся. 

Нагадаємо, що раніше ми писали про гороскоп на серпень 2019 для всіх знаків зодіаку

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів