Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня для всіх знаків зодіаку

Астрологічний прогноз з 7 липня по 13 липня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 7-13 липня передбачає, що будь-які розбіжності слід усувати мудро і зважено, враховуючи побажання, інтереси оточуючих. Ви володієте впливом на оточуючих, що множить шанси на успіх в соціумі, розширює сферу комунікацій, сприяйте успішному самоосвіти. Прагніть поліпшити відносини з близькими, колегами, сусідами, родичами, оздоровити психологічний домашній мікроклімат, де панує високе емоційне напруження.

Зараз доцільно змінювати обстановку, діяти на свій розсуд, слухаючи власний голос. Але в той же час будьте послужливими, толерантними там, де ви залежні від чужих ресурсів, інтересів, бажань, не бійтеся йти на ризик. Працюйте всюди із задоволенням, в будь-яку роботу слід вносити родзинку краси і творчої естетики, підвищувати на ходу освітній і професійний рівень, бути інтелектуально "підкованими".

Читайте докладніше гороскоп на 7-13 липня 2019 року для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Овнів

Не розхитуйте сімейного човна. Рідні – ваш надійний оплот, живіть мирно, упорядковуйте побут, щиро любіть домочадців, поважайте фамільні традиції, допомагайте матеріально. Будь-які розбіжності слід усувати мудро і зважено, враховуючи побажання, інтереси оточуючих. У вас – прекрасний філософський кругозір, що сприяє пізнанню вищих істин. Усуваючись від домашніх проблем і віддаючись фанатично роботі, ви припускається фатальної помилки. Доля благоволить тим, хто піклується не про роботу, реалізацію кар'єрних амбіцій, а вкладає ресурси на благо сім'ї. Займаєтеся сімейним бізнесом. Тут кузня щасливого майбутнього.

У багатьох – крах кар'єри, втрата посади (в останній час) є доленосною, не впадайте у відчай, це на краще.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Тельців

Ви володієте впливом на оточуючих, що множить шанси на успіх в соціумі, розширює сферу комунікацій, сприяє успішній самоосвіті. Будь-яке спілкування наповнює позитивними емоціями, дає прекрасний урок знань, які зараз вам дуже потрібні. Прагніть поліпшити відносини з близькими, колегами, сусідами, родичами, оздоровити психологічний домашній мікроклімат, де панує високе емоційне напруження. Все, що потрібно для еволюції, не далеко, а – поряд, будьте уважні і допитливі. Виник до чогось інтерес – неодмінно його задовольніть

Зараз доцільно змінювати обстановку, діяти на свій розсуд, слухаючи власний голос. Але в той же час будьте послужливими, толерантними там, де ви залежні від чужих ресурсів, інтересів, бажань, не бійтеся йти на ризик. Працюйте всюди із задоволенням, в будь-яку роботу слід вносити родзинку краси і творчої естетики, підвищувати на ходу освітній і професійний рівень, бути інтелектуально "підкованими".

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Близнюків

Віддайте швартові "хочу". Енергія вирує, живіть на повну котушку, вичавлюючи з буття максимум емоційних насолод. Щомиті покликане дарувати сердечне задоволення, що акумулюють сили на майбутнє

Не бійтеся уславитися егоїстом, нині власні бажання священні (балуйте себе, робіть те, що до вподоби), а піддавшись чужому насильству, зруйнуєте майбутнє.

Єдина умова – розраховувати на власні ресурси і нічого ні в кого не просити, щоб реалізувати задуми. Чужа підтримка, фінансування, кредити зараз зона замінована. Вчіться тонко відчувати, вам відмовили, проігнорували, йдіть без образ, інакше підірветесь.

Дбайте про дітей, коханих, нині ви проходите апогей прекрасних партнерських відносин. Якщо серця з давнім супутником б'ються в унісон, значить ваш союз благословенний. Шукати кращого годі було.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Раків

Внутрішній світ глобально змінюється, ви переповнені експресивними почуттями, бажання пройти бар'єри перешкод і випробувати на міцність власні енергоресурси неймовірне. Втім, самоствердження за рахунок руйнувань – після мене хоч потоп – неприпустимо.

Домовляйтеся і пристосовуйтеся до обставин. Так, ви готові пробити будь-яку стіну перешкод заради просування вперед. Якщо немає енергетичної взаємовіддачі з навколишнього світу, це знак, що ви занадто егоїстичні і мало звертаєте уваги на реакцію середовища. А треба детонувати в людях аналогічні якості та запалити їх на великі справи. Шлях до процвітання лежить через компроміс інтересів.

Роботу міняти недоцільно, вона у вас чудова, розгрібайте старі трудові завали, підробляйте на стороні і приділяйте максимум уваги домашнім справам.

Ракам, над якими висить "дамоклів меч" подружнього розлучення, порада: в результаті вирішувати вам. Проявляйте розсудливість і пам'ятайте про відповідальність за остаточне рішення.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Левів

Ви фігура яскрава, епатажна, везуча і до нерозсудливості відважна, готова кинутися в бій задля своєї справи. Навколо все таємне стає явним, передчуття, підозри виправдовуються, у багатьох прокинеться дар ясновидіння. Хто чим дихає (обмани, зради), які виношує плани, змови – все, як на долоні. Це дає можливість як явного, так прихованого впливу на ситуацію, що оточують.

Доля дає шанс проявити себе блискучим стратегом і тактиком як на передовій так і в тилу. Дотримуйтеся духовних і юридичних законів, уникайте авантюр, бережіть секрети, в ваших руках приховані важелі впливу, а це величезна сила на шляху реалізації власних планів.

Тільки не примушуйте себе заради прибутку виконувати роботу. Вона виснажує, віднімаючи дорогоцінні сили. Проявляйте артистизм, в акторському амплуа ви сама досконалість. Рекламуйте свої досягнення, таланти, чим залучите потрібну публіку. І неодмінно любіть всім серцем навколишній світ, вібрації ваших почуттів несуть благодатну силу. 

Діва (24 серпня – 22 вересня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Дів

Вам відведена роль громадського діяча, політичного стратега на соціальній арені. Енергія великих колективів (дружніх, ділових) потужна і життєдайна. Об'єднуйтеся з тими, чий світогляд співзвучний вашому, будуйте мости дружби з людьми, чиї переконання близькі вашому вищому "Я". Зараз ви – серце і мозок будь-якого колективного організму, згуртованого загальним інтересом (вдома, на роботі, в суспільстві). І можете успішно з користю використовувати цей колосальний ресурс. Гідному лідеру доля дарує призи.

Тим, хто переживає через брак романтичного драйву, порада, не впадайте у відчай, ви вийшли на той рівень, коли дружба є найвищою іпостассю любові. Амурні пристрасті – це тема відпрацьована. Але ви кохані і бажані.

Розщедрюйтеся, час смітити грошима, робити подарунки, важливі покупки для дому. І будьте напоготові, таємні вороги ополчилися (до 19 серпня).

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Терезів

Тиждень дуже напружений, минуле і майбутнє сплелося в один клубок, гальмуючи сходження в кар'єрі (бізнесі). А це є першочерговим завданням. Не зациклюйтеся на домашніх справах, вам слід займатися роботою, вдосконалювати професійну майстерність, прагнути до вищого статусу. Дотримуйтеся посадової субординації, Відрегулюйте відносини "начальник-підлеглий", "батьки-діти", "чоловік-дружина". Ви володієте прекрасним талантом спілкування, відмінною ерудицією, винахідливість, в мистецтві комунікацій з людьми поза конкуренцією.

Цим і керуйтеся в моменти сварок, розбіжностей. На домочадців не ображайтеся, це ваш хрест, несіть його смиренно і дозовано. Перевантаження, скандали вдома протипоказані.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Скорпіонів

Ваш філософський кругозір успішно прогресує, те, що надихало раніше, вже себе вичерпало і йде в минуле. На зміну вчорашнім ідеалам приходять нові цінності, захоплення. Їх джерело – вища освіта, поїздки за кордон, туристичні вояжі, ознайомлення з іншими культурами, менталітетом. А також люди високої духовної культури, вчителі. До тих, хто знаходиться далеко від рідних місць, доля благоволить. Ані не нарікайте, навіть якщо все складається не за вашим сценарієм, в результаті будете у виграші. А поблизу від будинку, вам нічого хорошого не світить, одні проблеми. Розширюючи світ знань ви розвиваєтеся духовно. А також готуєте таємний плацдарм для кар'єрного зростання, підвищуючи освітній рівень, удосконалюючи кваліфікацію.

На безгрошів'я скаржитися гріх, нині ви досить забезпечені, старі джерела прибутку фонтанують. Не будьте скнарою, діліться благами, фінансуйте нужденних. Нині коштів, привілеїв дається з лишком, не тільки для вас.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Стрільців

Для досягнення продуктивного результату слід об'єднуватися з тими, чиї ресурси більше ваших. Особливо якщо сіли на фінансову мілину.

Ви залежні від чужих інтересів, сердець і гаманців, і вони до ваших послуг, якщо приборкаєте Его, не будете скнарою. Стримуйте апетити, тримайте себе в моральних рамках, робіть все з чистою совістю і отримаєте всі благ вдосталь: любові, поваги, здоров'я. Особисті захоплення слід перевести в розряд професійних, саме тут ваші творчі пориви знайдуть благодатний грунт.

Якщо працюєте у великому колективі або згуртованій команді однодумців можна взяти на себе функції лідера, готового експериментувати, йти на ризик. Головне не перегнути палицю, намагаючись самоствердитися за чужий рахунок. Це вже егоцентризм. Живіть економно, у борг нічого не давайте.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Козерогів

Обстановка наелектризована, відносини, "я-навколишній світ" досягли критичного піку. Уникайте командирського тону, не пріть напролом як бульдозер там, де вам чинять опір. Пристосовуйтеся, йдіть на компроміс, будьте дипломатом, нахраписті дії несуть фатальні руйнації.

У шлюбі віддайте кермо влади благовірним. А одиноким саме час шукати гармонійну половинку. Автономне плавання добігає кінця.

Зараз вам потрібно діяти дуже делікатно, відразу стежачи за реакцією оточуючих, щоб вчасно дати задній хід. І не запустити маховик скандалів. Якщо людина дратує, значить вона ваше дзеркало, носій негативних якостей, які слід терміново викорінити в собі.

Увага кар'єристам: гідних конкурентів у вас багато, не розслабляйтеся, а беріться за все, що вам доручають роботодавці. І навіть трудіться безоплатно. Волонтери, меценати покликані виконувати вищу благодійну місію.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Водоліїв

На службі пертурбації йдуть динамічним темпом. Натхненно тягніть трудовий плуг, працюйте на совість, "репертуар" навантажень і обов'язків розшириться, вимоги керівництва зростуть. Однак вас, майстрів на всі руки, нічим не залякаєш. Дотримуйтеся посадової субординації, на ходу вчіться професійним премудростям, тоді розбагатієте і здоров'я додасться.

Сфера щасливих шансів – трудовий колектив, колеги, начальство, де слід проявляти солідарність, грати за їх правилами. Тоді ніхто вас не "підсидить". Проблеми соціуму – теж на порядку денному, проявляйте активну громадянську позицію, виховуйте в собі дух братства, колективізму. Але бунтів, протестних акцій не влаштовуйте.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Гороскоп на тиждень 7 липня-13 липня 2019 року для Риб

Життя – це захоплююча емоційна гра, де вам відведена роль натхненного актора. Пристосовуйтеся до обставин, міняйте маски, грайте, отримуючи в першу чергу для себе задоволення. Романтичні гри теж входять в цей репертуар, де вам призначено ставити власні сценарії, бути режисером і актором, щоб ощасливити аудиторію шанувальників і улюбленців.

Долі дітей, коханих виходять на доленосний маршрут, служачи вам орієнтиром. Дайте їм можливість самоствердитися, заявити про себе в соціумі. Займайтеся професійним зростанням (але тільки улюбленою справою), тут широкий спектр можливостей, конвертувати природні таланти і професіоналізм в хорошу посаду.

На друзів не покладайтеся, тут повний штиль, дружня сфера потребує оновлення – зі старими друзями нецікаво. Але до травня 2020 роки запустити тут процес модернізації поки не вдасться.

Нагадаємо, що раніше ми писали про гороскоп на липень 2019 для знака Овен

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів