Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень: Близнюкам варто проявляти активність, а Левам не хапатися за все заради грошей

Астрологічний прогноз на тиждень з 31 березня по 6 квітня для всіх знаків зодіаку

Фото: Pixabay

ОВНИ

Внутрішній світ вимагає термінових кардинальних змін, вам треба буде пройти фазу духовного перевтілення, щоб не загальмуватися в розвитку. Смаки, звички, інтереси кардинально змінюються, що, в свою чергу, позитивно відбивається на характері, зовнішньому іміджі. Непасіть задніх, ви зразок сміливості, неприборканого духу, командир, який веде за собою людей на благі справи, демонструє зразок дбайливого сім'янина. Рухайтеся, активно контактуйте з людьми, прагнітье йти в ногу з часом, проявляйте чуйність і милосердя до оточуючих, йдіть на жертви заради збереження гармонійних шлюбних стосунків. Професійні тяготи (кар'єрне гальмо), закручування гайок суворим начальством сприймайте без образ на долю, так треба. Тільки смиренним воздасться з лишком. Контакти з Близнюками, Левами найплідніші.

ТЕЛЬЦІ

Вам посилаються випробування на соціальній передовій і на таємному духовному фронті з плідним підживленням. Повною ходою йде процес очищення підсвідомості, переосмислення минулого життя. Підсумовуйте досягнення року, позбавляйтеся хиб, ілюзій, помилкового власного навіювання і прозрівайте! Більшість прихованих донині речей стануть очевидними. Космос транслює саме через вас потужні енергопотоки, які слід вчасно направляти в русло прогресу, загальних справ, зуміти гармонійно вписатися в ритми соціуму, де все непередбачуване. І де ви повинні бути обов'язково затребувані! Охоче ​​вчіться новому, всім цікавтеся, надолужуйте прогалини в освіті і не перетворюйтеся на неприступну фортецю консервативних догм.

На небосхилі любові сонячно, ви кохані і бажані. У матеріальній сфері теж висока динаміка, амплітуда "прибуток-витрати" стрімко зростає. Тримайтеся Риб.

БЛИЗНЮКИ

Енергопотенціал високий, життя вирує стрімким потоком, що вливається в його бурхливу течію, проявляйте активність, творчу винахідливість, тоді реалізація соціальних устремлінь пройде на ура. Ваше місце – в суспільстві. У дружньому оточенні переформатування: колишні друзі, з якими стосунки себе вичерпали і вже не задовольняють ваші духовні запити, незабаром підуть, відпускайте охоче і не чіпляйтеся за вчорашній день. Святе місце пустим не буває. Брати за духом прийдуть неодмінно.

Зміцнюйте і насолоджуйтеся партнерськими узами, істинно щасливі ті, хто живе душа в душу в парі. Професію любіть, вона надихає, у багатьох з'явиться Муза на роботі (увага чоловікам), але цей роман швидкоплинний, без серйозних наслідків. Будьте обережні з особистими бажаннями. Так, вони диктують майбутнє, але пристрасне "хочу" може стати камінням спотикання у стосунках. Жорсткі ультимативні вимоги небезпечні, якщо вам відмовляють у чомусь (не розщедрюються), поступіться, потерпіть, виховний урок долі для приборкання Его триває. Скрізь прагніть розраховувати тільки на свої ресурси.

РАКИ

Шлях вдосконалення ділових навичок веде на професійний (кар'єрний, бізнесовий) Олімп, де проходять кадрові модернізації, щоб вписатися у віражі духу часу, і де саме працівниками, готовими викладатися на всі 100, опікується фортуна. Ухилятися від роботи безглуздо, саме час невпинно працювати і гарно заробляти. Сили примножиться, творчий вогонь посилиться. Зараз у вас імідж блискучого фахівця, тому тісніше спілкуйтеся з шефом, піклуйтеся про гармонійний мікроклімат в колективі. Ідіть назустріч проханням колег, підставляйте плече у важкий момент. Тоді і вам допоможуть. З конкурентами воювати – собі на шкоду, нокаутувати їх неможливо – це стрілянина в минуле, яка тільки призведе до виснаження сил. Прагніть домовлятися на делікатні теми, щоб нічиї інтереси не були ущемлені. Вищий пілотаж стосунків – це коли вчорашній завзятий суперник (ворог) стане союзником. 4-6 квітня – кризові дні.

ЛЕВИ

Ваш філософський всесвіт розширюється, мислення набуває масштабного розмаху, даруючи шанс доторкнутися до потаємних істин. Те, що вчора дуже хвилювало, надихало, стає несуттєвим. Ідеали еволюціонують. Більше подорожуйте, вкладайте сили саме в ту діяльність, де ваше творче покликання розквітає. Там плоди успіху. Власні запити ставте на головне місце, а задоволення чужих вимог зведіть до мінімуму. І неодмінно закохуються! Якщо на серці порожньо, це поганий знак, ви насправді глибоко нещасні, що неприпустимо – відкидаєте допомогу любовних янголів. Не чекайте стимул з боку, а самі запаліть його почуттями і підключіться до океану Вселенської любові! І взаємність неодмінно прийде!

Обмеження в роботі доцільні, не хапайтеся за все підряд заради грошей, вам потрібно стати фахівцем вузького профілю, який досконало виконує свої обов'язки.

ДІВИ

Якщо ви маєте намір взяти штурмом любовний Олімп, на жаль, зазнаєте фіаско. Насправді це розігралася сексуальна пристрасть, вимагаючи неодмінною самореалізації. А в серці ще крига ... Робіть ставку на постійного партнера (він чарівний) і не стрибайте в гречку в пошуках хвилюючих трепетних відчуттів. Теми форс-мажорних ситуацій, самовіддачі в партнерстві, облаштування побуту, турботи про сім'ю є найактуальнішими. Тільки не загрузайте у взаєморозрахунках: вважати чий внесок в партнерський "банк" більший – тільки псувати гармонійну атмосферу. Реалізація обопільних інтересів пройде успішно, якщо поставите запити половинки на перше місце.

У діловому співробітництві грайте за чужими правилами, йдіть на ризик, ви залежні від ресурсів партнерів, де перетягувати на себе ковдру бажань не можна. У професійній сфері зліт, ентузіазм зашкалює, відносини "начальник-підлеглий" дуже напружені, відсортовуйте головне від другорядного, щоб не займатися пустопорожньою працею. Співпраця з Рибами доцільна.

ТЕРЕЗИ

Хто вам ворог, а хто союзник стане очевидним. У партнерській сфері перезавантаження, можливо з кимось доведеться полюбовно розійтися, відносини вже вичерпали себе. У справах закладається база співпраці на майбутній рік з продовженням, підписанням нових контрактів, від яких залежать професійні, кар'єрні (бізнесові) перспективи. З ким із компаньйонів об'єднатися, взяти в надійні попутники, створивши професійну досвідчену команду? У вашому житті починається нова ера. Але щоб вона не стала похмурою, більше спілкуйтеся з потрібними людьми, ви відчуваєте коли "приземлитися" в потрібному місці в потрібний час і як використати збіг обставин собі на користь. Проявляйте максимальну винахідливість на роботі. Колеги, близькі, сусіди і навіть випадкові знайомі для вас – талісман удачі. Якщо домочадці завантажують  давніми проблемами, докладіть максимум зусиль, щоб їх разом розрулити. Ігнорувати сімейні обов'язки (сім'я – це ваш надійний тил), літніх родичів категорично заборонено! 4-6 квітня – кризові дні.

СКОРПІОНИ

Навколо наелектризована атмосфера. Хочете утриматися на професійному плаву, мати владу над людьми – менше командуйте, приборкаєте бунтівний дух. Самовіддано служіть всім, допомагайте, йдіть назустріч побажанням, будьте "швидкою допомогою" в критичний момент. Головне – підтримувати гармонійний мікроклімат в робочому колективі. Зараз вам відведена роль солдата робочого фронту, готового виконувати широкий спектр завдань, повноважень. Не бійтеся змінити місце роботи (якщо вона не влаштовує), погоджуйтесь на підробітки, гроші нині вам самі пливуть в руки, головне (якщо хочете розбагатіти) – не лінуватися і хапатися за все. Досвіду і сил не позичати! З роботодавцями торгуйтеся, не будьте скромними, ви чудовий майстер на всі руки (не занижуйте ділову самооцінку), і з чистою совістю можете висувати свої фінансові умови. Але оскільки робота і здоров'я (фізичне, психологічне) – речі взаємопов'язані, ентузіазм слід включати коли вас просять, тоді результат буде продуктивним.

На любовному подіумі все чудово, фліртуйте, зваблюйте шанувальників!

СТРІЛЬЦІ

Ваше місце на публічних риштуваннях, не зациклюйтеся на докучливих проблемах, їм ані кінця, ані краю. А намагайтеся отримати максимум задоволення, радості від життя і ощасливте інших своєю запальною харизмою. Життя – це театр, а ви шоумен на цій сцені і ставите власні сценарії. Події тижня вимагають змінити "маскарадний костюм" і виступити зовсім в іншому амплуа. Адже дух конфронтації назріває з колосальною швидкістю, таємні недруги активізуються, що загрожує війною (до 17 травня). Але оскільки ви володієте багатим багажем досвіду, знань, конвертувати його в плідний результат можна тільки там, де є попит. Доля повеліває задовольняти не власні, а чужі інтереси, побажання, якщо ресурсів не вистачає, задушіть Его і те, що вам визначене, прийде в останній момент.

КОЗЕРОГИ

Прогресивним поштовхом в майбутнє стануть еволюційні зміни під рідним дахом, у стосунках із домочадцями. Вони давно назріли. Погляди на сімейні цінності успішно поміняються. У вас повинен бути безпечний домашній тил, де саме знадобиться господарський ентузіазм, жертовність. Погоджуйте дії з близькими (вони – надійна опора), і разом злагоджено працюйте над створенням в оселі побутового та емоційного затишку.

Ви зараз гравітаційний центр, який незримо керує оточуючими, приборкайте командирський гонор, прагніть нікому нічого не нав'язувати, не лізьте на рожен, коли захльостують амбіції. Дайте шанс взяти верх іншим, нехай командують і самостверджуються – це пік мудрості, духовної сили. А також шанс знайти гідних союзників. Займайтеся благодійністю, тоді і вам таємні покровителі (сусіди, колеги, близькі, знайомі, брати, сестри) допоможуть в скрутну хвилину. 4-6 квітня – кризові дні.

ВОДОЛІЇ

Рух – це життя! Міняйте обстановку, ваша допитливість, діловитість, унікальна ерудиція сприятиме адаптації в різноманітних умовах, прискорить розквіт талантів, допоможе самоствердженню в соціумі. Активізуйте сферу знайомств, вони трансформуються в надійні дружні стосунки. Зараз друзі – це транслятор удачі. Але ви також проявляйте аналогічні якості, прагніть бути справжніми друзями з тими, хто дихає з вами одним духом, розділяє спільну думку, вболіває за долю суспільства. Розвивайте інтелект, накачуйте розумові "біцепси", ваша блискуча ділова кмітливість – запорука тріумфу в будь-якій діяльності. І тільки у парі з коханою половинкою. Вона – опора, помічник, порадник, рушійна творча сила. Разом всі перепони подолаєте!

На роботі з душею працюйте та не гребуйте будь-якими завданнями, повноваженнями, але тільки за гідну оплату. Удача супроводжує відповідальних працівників. А ось безоплатно допомагати нужденним потрібно без шкоди для себе. Якщо станете жертвою "халявщиків" (душевних, енергетичних, матеріальних, інтелектуальних), то захворієте. Вчіться відчувати цю грань.

РИБИ

Саме час заробляти і витрачати, робота – це грошова кузня. А коли є матеріальний стимул (і це не міраж, а реальність) – здатні гори перевернути. На щастя, у керівництва ви у фаворитах, зачарувати боса труднощів не складе (бальзам для честолюбства), тому підвищити посадовий статус (знайти прибуткову роботу) вдасться без особливих зусиль. А ось під рідним дахом оселився дух агресії (до 17 травня), не піддавайтеся на провокації, уникайте сварок, вам потрібно підтримувати гармонійну атмосферу в родинному довкіллі, зайнятися облаштуванням побуту.

Пристосуйтеся обходити гострі кути, задобрюйте рідних подарунками. Також хочете чи ні, відбудеться переформатування власних апетитів, це позитивно позначиться на фінансовій стороні. Уникайте імпульсивних витрат, ви повинні увійти в резонанс з чужими запитами, рентабельно інвестувати зароблене. І головне – отримувати задоволення від життя, душа повинна регулярно наповнюватися радісними натхненними емоціями і транслювати їх в навколишній світ.

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів