Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень: Левам важливо знайти хобі, а Скорпіонам – не продавати свою працю за копійки

Астрологічний прогноз з 24 по 30 березня для всіх знаків зодіаку

Фото: Pixabay

ОВНИ

Минуле і майбутнє сплелося в один клубок. Амбітні кар'єрні (бізнесові) плани і глобальні задуми перетворилися в заклятого ворога, якого не приручити, а тільки мирно з ним співіснувати. Чому? Триває кармічна смуга, змушуючи надолужувати зроблені колись помилки в професійній сфері, не розраховуючи на поблажки начальства. Ваше завдання – продуктивно працювати, заробляти гроші і без фанатизму, по-хазяйськи їх витрачати на найнеобхідніше. Дотримуйтеся посадової і сімейної субординації, не бийте ні з ким горщики, утримайтеся від маніпуляційних спокус в подружніх, ділових відносинах. Терпляче йдіть на компроміс, не давайте волю егоцентризму. Ваше завдання – облаштувати особисте життя і створити затишне сімейне гніздо. Прогрес у розвитку – правильний світогляд, набуття істинних духовних цінностей.

ТЕЛЬЦІ

Минуле йде (переконання змінюються), з легкістю відпускайте вчорашній день (взявши отриманий досвід на озброєння), тоді ваша свідомість налаштуватися на прогресивну хвилю надихаючих захоплень, знань, інтересів. Кмітливість зашкалює, енергопотенціал високий: направляйте їх на благі справи, займайтеся благодійністю, йдіть на жертви заради сімейного благополуччя.

Відчуття, що ви закуті в кайдани, особисте життя не вдалося – продукт підсвідомості. Ці бар'єри створили самі. Тікаючи від реальності, прихованих проблем, розчарувань, ви, насправді, біжите від себе, ігноруючи саморозвиток. Прорвіться крізь уявні психологічні перепони, розкрийтеся всередині і звільніться від таємних страхів, образ, фобій. Уроки минулого підуть на користь, допоможуть позбутися від ілюзій, помилок, усвідомити допущені в минулому році "мінуси", а точніше порушення законів духовної еволюції.

Якщо коштів недостатньо, шукайте спонсорів! Зараз можете розраховувати на допомогу з боку, брати в борг, "розкуркулювати" ділових (шлюбних) партнерів. Для вас їх щедрість необмежена!

БЛИЗНЮКИ

Якщо незадоволеність особистим життям скалкою сидить всередині, значить ви завзяті егоїсти, а потрібно культивувати в душі любов, добро, бути чуйними, милосердними, матеріально щедрими. Тема спільних інтересів, ресурсів, фінансів найгостріша, тут не варто розщедрюватися насильно партнерів (ділових, шлюбних). Якщо ваші бажання милостиві, значить на їх реалізацію кошти доля пошле, а ось брати в борг (кредит) не можна. "Моє-твоє" не має фігурувати в моменти розбіжностей, зараз є тільки "наше", все в загальний котел (сили, гроші, почуття, турботу, привілеї). Якщо комусь винні, не виконали обіцянку – розплатіться. А ті, хто вам заборгував і не повертає призначене, робить собі гірше, фактично обкрадаючи не вас, а себе.

Зараз ваше щастя в гармонійній парі, живіть в любові та злагоді з коханою половинкою (вона благословенна), не сваріться через гроші і зло обійде вас стороною. Будь-яка "НП", екстремальні ситуації, переборні тільки разом, тут викорінюється страх і звільняються колосальні ресурси особистості для розвитку.

РАКИ

На професійному небосхилі яскраво сяє сонце удачі. Якщо робота не влаштовує, шукайте нову, фортуна до вас прихильна. Знайти найближчим часом роботу по серцю, де пощастить творчо самореалізуватися, шанси дуже високі. Дайте бажанням (підвищити посадовий і матеріальний статус) зелене світло! Адже ви реально є відмінним професіоналом і фахівцем широкого профілю, багаж ділового досвіду величезний. І саме його можна конвертувати в високооплачувану, затребувану в соціумі статусну роботу з прекрасними трудовими умовами і хорошим колективом. Головне – навчитися мистецтву співпраці з людьми, не перегинати палицю власних інтересів, адже інша сторона стоїть на непорушному вольовому постаменті, чиї інтереси є домінуючим фактором. Ігнорувати їх неможливо, підсумок – фатальна поразка. Тільки домовитися. Пам'ятайте, йдучи на компроміс в моменти розбіжностей, ви виграєте, і самостверджуєтеся як особистість. Впевненість в собі міцніє. У шлюбі, де відносини "Я-Ти", як на вулкані, аналогічна картина.

ЛЕВИ

"Погода" в соціумі працює на вас. Саме час завоювати популярність, максимально "розкрутити" імідж, прорекламувавши свої досягнення, таланти. Подорожуйте, експериментуйте з життям, долайте рубежі власних кордонів, вчіться відчувати і дивитися на світ по-новому, розширюючи звичні уявлення про дійсність, міняйте погляди на багато речей! І обов'язково постарайтеся проникнути і зрозуміти суть чужих культур, менталітету. Все пізнається в порівнянні, в тому числі і духовні цінності. На любовному фронті все чудово, романтизм зашкалює, ви готові всіх любити, дарувати безоплатно почуття, роблячи людей щасливими.

Ахіллесова п'ята – робота і здоров'я. Тема складна, з кармічні підтекстом. Можливо, ви трудоголік і втомилися від навантажень, службових повноважень (тягнете чужий робочий плуг), тепер можете захворіти. Це хороший знак, потрібно навчитися розслаблятися на роботі (і навіть іноді саботувати), більше відпочивати, щоб душа отримувала задоволення. Спалювати себе слід не на трудовому, а на любовному багатті! Обов'язково знайдіть хобі, це прекрасна віддушина.

ДІВИ

Вас чекає захоплюючий еволюційний процес в зіткненні з форс-мажорними ситуаціями і речами, яких ви в глибині душі дуже боїтеся. Оголосіть бій страхам і мужньо пірнайте в бурхливу течію життя, ризик – місія благородна. І пам'ятайте: те, що вас не зламає, зробить сильнішими! Звільниться заблокована енергія. Стресові обставини, де символічно "помрете" і "відродитесь" з попелу випробувань – на благо.

У сфері любові, де переплелись минуле і майбутнє, потрібно розв'язати кармічний вузол (перестраждати), щоб перевести відносини на вищий рівень, віддавши перевагу дружбі. Імен не бурхлива пристрасть, а дружні почуття повинні стати цементом в союзі сердець. Зберігайте сімейне вогнище, воно благословенне, піклуйтеся про домочадців, успішно вирішуйте побутові проблеми. Відносини "зять-дочка", "син-невістка" найгостріші і вимагають вашої пильної участі.

ТЕРЕЗИ

Якщо сімейне вогнище перетворилося в арену зведення рахунків з домочадцями, побутова рутина пригнічує, поглинаючи дорогоцінні сили, будьте смиренні і не зганяйте зло на оточуючих. Мудро поєднуйте сімейні та професійні обов'язки. На кін поставлено майбутнє ділових союзів, шлюбних відносин. Ваші партнери владні, презентабельні, успішні, цінуєте їх, поважайте, разом гори звернете. Ерудиція, кмітливість, професійна компетентність, вміння блискуче контактувати, віртуозно підбирати ключ до душ людей, використовувати вигідні зв'язки стане запорукою вашого процвітання на всіх фронтах.

У сфері контактів, стратегічних розрахунків ви геній! Вливаючись в ділову команду, зумієте прийти до взаємної згоди і завжди домовитися на делікатну тему з урахуванням обопільних інтересів. Матеріальна сфера вимагає порядності та високої фінансової дисципліни.

СКОРПІОНИ

Коло службових повноважень розширюється. У вас колосальна працездатність, в пориві трудового ентузіазму здатні на високі продуктивні результати. Тим більше, що є високий матеріальний стимул, і це не міраж, реально вам готові добре платити, навіть з лишком. Торгуйтеся з працедавцями і не смійте продавати свою працю за копійки! Саме час шукати додаткові підробітки, дати поштовх бізнесу.

Але будьте обережні, якщо ви пов'язані старими узами вигоди з людьми, і розраховуєте на їх допомогу (або вони на вашу), можливі інциденти, які прояснять картину, щоб вигнати дух меркантильності, шкурних інтересів. Бо вам потрібні тонкі почуттєві відносини з людьми, де буяє не прагматизм, а душевна взаємодопомога, милосердя. Спілкуйтеся з тими, до кого лежить душа. Уникайте розбіжностей, об'єднуйтеся тільки з надійними, перевіреними в "боях" партнерами-союзниками, адже ви потребуєте одне одного і можете створити сильне ділове ядро. Граючи за чужими правилами, вміло підтримуючи ініціативи оточуючих, зробите правильно.

СТРІЛЬЦІ

Демарш самоствердження у розпалі! Потреба бути в центрі уваги, возвеличити себе цілком природна, зараз життя – це театральна сцена для реалізації талантів, де ви сам собі режисер, актор, продюсер і улюбленець публіки. До речі, людей це не дратує, а навпаки запалює, ви випромінюєте колосальну позитивну енергію, служачи донором для тих, хто занепав духом, депресує. В результаті аудиторія шанувальників, поклонників, любовних шанувальників тільки примножиться. Тих, хто націлився взяти штурмом романтичний Олімп, теж чекають лаври перемоги найближчим часом.

Критичний Рубікон проходять особи, що стали заручниками довгограючих прагматичних бажань, одержимість "хочу" виснажує, але ви вмієте смиренно чекати, терпіти і саме за це воздасться. Або відніметься. У жадібних і егоїстів. Здійсниться так, як треба. Згідно із законом Вищої справедливості. Збитки, втрати – це урок, навчити вас не прив'язуватися до земних благ. І пам'ятайте про своїх моральних кредиторів, вони святі путівники. 

КОЗЕРОГИ

Вам належить з творчим запалом і трудовим завзяттям зануритися в сімейні справи. Зайнятися благоустроєм побуту, налагодити відносини з родичами. Ідіть на спокутні жертви, благодійність нині – це рятівний ковчег, можливість закрити боргові гріховні хвости, накопичені за довгий час. Самота в домашніх стінах найприємніше, сприяє накопиченню сил, одужання від хвороб. Не дозволяйте джину егоцентризму заволодіти вами, проявляйте скромність, Не розпилюйте через дрібниці сили, і неодмінно (якщо самотні) шукайте супутника для спільного життя. Він з'явиться. Любовний пар вирує, вимагаючи виходу, закохуюйтеся, це підштовхне до створення міцного надійного союзу.

ВОДОЛІЇ

Ваша мета – підтримувати з оточуючими відносини на доброзичливій ноті, догоджати роботодавцям і діловим компаньйонам, підтримувати гармонійний мікроклімат в службовому колективі. Якщо дошкуляють приховані незрозумілі хвороби, це кармічна розплата за багаторічні минулі помилки. Прагніть отримати свіжі різноманітні враження для бадьорості духу – вони вам потрібні, як повітря! Не далеко, а поруч. Розширюйте дружнє оточення, спілкуйтеся з цікавими неординарними особистостями, обмінюйтеся інформацією, діловим досвідом. 

Сім'я, домашнє господарство вимагають максимальних вкладень сил. Займайтеся побутовими проблемами, наводьте порядок в домі, дачі, працюйте в саду, на городі. Згуртовуєсь з тими, хто вам симпатичний, схвалює дії, з ким відчуваєте душевну, інтелектуальну спорідненість, єдність поглядів, переконань. В цьому і полягає справжня дружба, нині освячена благодаттю.

РИБИ

Сфокусуйте свідомість на глобальних цінностях, запитах. Що для вас найдорожче на даному етапі буття? Якщо матеріальні блага, кар'єрне просування, бізнес, професійне покликання – це нормально. Працюйте, приструніть самолюбство, штурмуйте посадові висоти (пошуки престижної роботи дуже до речі, тут фартова смуга) – добути грошей пощастить. Чекають великі витрати.

Прагніть отримувати всюди задоволення, свято душі повинно панувати на всіх фронтах – працюєте ви чи відпочиваєте. Якщо відчуваєте що вас не люблять (друзі охололи), значить десь промахнулися, зараз йде "відпрацювання" минулих ляпсусів у сфері "любов-дружба". Насильно милим не будеш, але це не вирок. Якщо ресурс для дружби є, можна воскресити відносини на іншому рівні. Дітям, коханим судилося грати доленосну роль.

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів