Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень: Риб супроводжуватиме успіх, а Левам поки не варто міняти роботу

Астрологічний прогноз з 14 по 21 квітня для всіх знаків зодіаку

ОВНИ

Завдяки колосальній життєдіяльності потенціалу і правильному філософському світогляду (мудрості), ви здатні ракетою злетіти в космос і вийти на правильну орбіту. А також позбутися згубних залежностей, звичок. Це реально. Задовольняйте інтереси оточення, освоюючи мистецтво дипломата. У вас повинна бути відпрацьована власна тактика дій. Зараз стане очевидним хто (що) вам протидіє, ставить палки в колеса, заважаючи форсувати події. Шлях до подолання будь-яких перешкод лежить через милосердя, чуйність, жертовність, уміння контактувати з людьми. І неодмінно зберігайте сімейне вогнище, це святий оазис. Успішно вирішуючи домашні, побутові проблеми, створюючи позитивну психологічну ауру під рідним дахом, ви прогресуєте. Родичі – це еволюційний путівник. 

ТЕЛЬЦІ

Ваше місце за лаштунками, там розгортаються основні кармічні події. Нікому нічого не нав'язуйте, пливіть за течією, тоді життєве судно причалить саме до потрібного берега. Самотність - чудовий помічник і цілитель при розплутуванні ниток тривог, суперечностей, помилок, накопичених протягом року. Все переосмислюйте, очищайте серце від пристрастей, спокутуючи провину перед кривдниками. І самі прощайте тих, хто вас колись образив. У підсумку настане зцілення від давніх болячок, які звалились незрозуміло звідки. Ризику не бійтеся: хоробрим, які готові поглянути в обличчя екстриму, відкриються щасливі шанси.

У професійній сфері починається нова смуга, втім від деяких повноважень доведеться відмовитися через некомпетентність, малоосвіченість. Вчіться, поглиблюйте знання, "лікнеп" накладено долею!

У відносинах з друзями демонструйте чуттєвий альтруїзм і жертовність, вас збагатить саме задушевне спілкування. Найбільша радість – це повернення старих боргів (матеріальних, моральних), чекайте приємних сюрпризів з 10 квітня до 11 серпня, але врахуйте, це не "халява" – ви їх раніше заробили. Скарбничка благ відкривається ... Увага шлюбним парам: дружіть, любіть, задовольняйте запити, побажання один одного – це запорука міцності союзу.

БЛИЗНЮКИ

Арена успішної самореалізації – соціум, дружня сфера. У колективі ви неформальний лідер (енергія фонтанує), здатний мудро використовувати груповий ресурс для задоволення власних інтересів, зміцнити мости співпраці. Стара ділова команда – це милостивий подарунок, повертайтеся в минуле (10 квітня -11 серпня) і успішно надолужуйте промахи, злітайте вгору. Вам справедливо винні! Якщо діловий (шлюбний) партнер став другом, дихає одним з вами духом, ви щасливчик! Зараз не час міняти коней на переправі. Кращих союзників не знайдете. Це ілюзія.

На професійній ниві все чудово, любіть свою справу, вкладайте туди душу, не халтурте, тоді все воздасться сторицею. Головне отримувати задоволення від любих занять! Насильство над собою – це регрес. Реалізуючи чужі егоїстичні запити, знайте міру, це важкі гирі, що віднімають дорогоцінні сили, які гальмують розвиток.

РАКИ

Про спокій забудьте, доведеться розриватися між сім'єю і роботою, атмосфера наелектризована, градус деструктивності високий, прихована агресія в будь-який момент може спалахнути. Ваше завдання – зміцнити завойовані раніше позиції на роботі і продемонструвати високий рівень професіоналізму. Так, в ролі фахівця широкого профілю, блискучого трудівника обігнати вас складно, адже тут ви досягли досконалості. Хоча конкуренти сильні і ігнорувати їх не можна. Це важіль протидії на ваші необачні кроки. Потрібно мирно "співіснувати" і працювати на благо спільних інтересів. А також тримати себе на публіці у відмінній формі. Імідж (манери поведінки, гардероб, мова, міміка) нині грає доленосну роль, це пропуск в щасливе майбутнє. Зачаровуючи, завойовуючи симпатії і авторитет у людей, ви зміцнюєте духовний стрижень, самостверджується як особистість, а це вже половина успіху в житті. Якщо ви трудяга, який має за спиною багатий досвід, не бійтеся відстоювати свої ініціативи! Це додасть кар'єрні бонуси.

ЛЕВИ

Рекламуйте себе, боріться за реноме наставника, завойовує любов публіки. Персональна філософія буття, в зв'язку з духовним прогресом різко змінюється, позбавляйтеся від баласту старих переконань, прощайтеся з особами, які вже не вписуються в "нормативи" ваших інтересів – порожня вакансія швидко заповниться! Обстановка в службовому офісі розжарена до межі, якщо не вистачає знань, вчіться, для кар'єрного зростання потрібно позбавлятися від консерватизму, йти в ногу з невблаганним науковим прогресом, освоювати нові технології. Інакше крах, поповните армію безробітних. Міняти місце роботи поки не можна. Поміняєте шило на мило.

На любовному фронті дежавю (10 березня – 11 серпня), вас чекає стара любов, поринайте в жаданий потік почуттів, тут ви боржники і зобов'язані ощасливити обранця, за позику віддяка! Зараз ви маєте сексуальний шарм, що посилить бажання, активізує інтимну сторону відносин.

ДІВИ

Тримайте чарівних благовірних на любовній прив'язі, інакше їх вкрадуть суперники. Вас зцементують загальні бажання, інтереси, дружба і сексуальна гармонія. Спробуйте внести перчинку різноманітності в інтимне життя, сміливо експериментуйте. На діловому фронті не пропустіть вдалий шанс, закладається база співпраці і розквіту спільного бізнесу на майбутній рік. Розкошелити партнерів, знайти інвесторів не так просто, потрібен унікальний оригінальний підхід. Втім ви його знайдете, дерзайте! Тільки не перегніть палицю (в пориві егоїзму). Ходіть по лезу ножа, можете як розбагатіти так і збанкрутувати. 

В особистому житті (сім'я, будинок) вирішуються "оброслі мохом" старі проблеми, приємне минуле повертає те, що свого часу не встигли (чи до цього не дозріли).

ТЕРЕЗИ

Протистояння досягло піку. Ви на порозі кардинального перевороту в житті, так як було раніше вже не буде. Перевтілюйтеся спокійно, без військових дій. Уже пізно махати кулаками. Зараз життя – це бойовий ринг, де вас можуть відправити в нокаут, але все ж є шанс на "нічию", якщо підключити дипломатичну майстерність, мудрість, ерудицію, винахідливість, зв'язки з потрібними людьми. Щоб не зруйнувати вщент союзи (ділові, шлюбні), крокувати в ногу з компаньйонами, пристосовуйтеся до їхніх дій, вчасно парируйте у відповідь. Вони верховодять, тому грайте за їхніми правилами, але всі карти не розкривайте. Козирі викидайте тоді, коли треба вберегти статус, роботу, не нашкодити кар'єрі. Падіння категорично протипоказано. Будьте напоготові!  

СКОРПІОНИ

Ви на піку професійної майстерності, полум'яні трудяги, відмінні раціоналізатори, винахідники. І головне затребувані в соціумі (якщо ні – погано, відхилилися від правильного шляху) – приклад для рутинерів-колег, які не бажають марширувати в ногу з прогресом. Втім, мікроклімат в колективі напружений, не вступайте в дискусії з колегами, працюйте, заробляйте гроші, збагачуйтесь духовно. Паралельно дбайте про здоров'я. Перевтомлюватися протипоказано. Попрацюєш улітку – відпочинеш узимку. Якщо з кимось в "контрах", шукайте компроміс бажань, всім потрібно догодити Тільки спільні зусилля принесуть плоди. Гроші можна тринькати, саме час робити важливі покупки, про які давно мріяли. Розщедрюватися щедро, скупий двічі платить. Не збіднієте, фінансові струмки поки вирують.
У сердечній сфері господарює богиня Любові, закохуйтеся і будьте щасливі! Фальшиве захоплення не загрожує.

СТРІЛЬЦІ

На серце буяют троянди любові. Якщо ви самотні, виходьте на романтичне полювання і запускайте амурні стріли, вони влучать в намічену ціль. Творіть, закохуйтеся, веселіться, в мистецтві зваблювання протилежної статі вам рівних не буде. Головне ощасливити і надихнути оточуючих, поруч з вами у людей повинні виростати крила. Подружнім парам слід розважатися разом, ваші почуття переживають бурхливий розквіт, закладаючи міцний фундамент для подальшого спільного буття. Облаштовувати побут, будинок – місце затишку та щастя. Основне завдання: віддавайте якомога більше в навколишній простір енергії любові, яка повернеться сторицею. Якщо вас обікрали, спіткали збитки, це кармічна плата. І не привід для розчарувань, ганьби. Особисті ресурси величезні і зараз (з 10 квітня по 11 серпня) тільки посилять ваше вплив в соціумі.

КОЗЕРОГИ

Будинок і робота – найгарячіші епіцентри подій. Головне – всюди встигати і своєчасно, в залежності від обставин, змінювати тактику дій. Направте стратегічні матеріальні та енергетичні ресурси на вирішення сімейних проблем. Ви капітан на сімейному судні, працьовитий господар, турботливий батько (мати), надійний люблячий партнер. До коханих поставтеся з максимальною увагою, віддайте кермо влади в їх руки. Їм відведена доленосна роль. 

Займайтеся благодійністю, до речі давні покровителі знову з'являться поруч, і з 10 березня по 11 серпня повернуть вам те, що належить за жертовні вчинки раніше. З сусідами, сестрами, братами, колегами вдячна пора для гармонізації відносин. 

ВОДОЛІЇ

Спілкування з людьми, короткі поїздки, дружні посиденьки, світські тусовки, свіжі враження вам потрібні як повітря для підняття тонусу, обміну діловим досвідом, професійними знаннями. Погоджуйте особисту свободу дій вимогами оточення, ідіть назустріч їхнім побажанням. У службовій сфері розгортаються доленосні події, де в разі розбіжностей вам слід поступитися і піти назустріч вимогам роботодавців. Тоді і власні інтереси не постраждають. Не будьте егоїстами! Сидіти квочкою на місці, усамітнюватися не можна. Рух це життя. Подорожуйте, зміна ландшафту позитивно відіб'ється на вашому духовному розвитку. Транслятор щастя і удачі – старі друзі-покровителі. Вони прийдуть з минулого (10 березня – 11 серпня), щоб на взаємовигідних інтересах співпрацювати і також допомогти вам стати справжнім другом.

РИБИ

Ви чарівні, оповиті романтичною аурою, можете позиціонувати на публіці, фліртувати, зачаровувати, розбивати серця! Якщо зайняті пошуками прибуткової роботи, успіх вам супроводжує. Куйте залізо поки гаряче. З 10 березня по 11 серпня можливе повернення на старе місце роботи, але вже в новому амплуа з підвищенням статусу і зарплати. Втім високі покровителі до вас прихильні, трудівникам і професіоналам відкриті всі вдалі магістралі в соціумі, бізнесі. Будь-які кадрові пертурбації вам, на відміну від інших. на користь. Будете у виграші. З старими друзями краще не товкти воду в ступі (тут регрес), а шукати нові інтереси для спільного розвитку.

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів