Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень: Стрільців чекає захоплююче знайомство, а Левам варто проявити турботу в сім'ї

Астрологічний прогноз на тиждень з 21 по 27 квітня для всіх знаків зодіаку

Фото: Pixabay

ОВНИ

Вам слід тверезо дивитися на світ, навести лад у фінансовій сфері, правильно розподіляти накопичений досвід, матеріальні блага, особисті енергоресурси. Перекоси в "дай" і "на" протипоказані. Збалансуйте земне і духовне, сумлінно трудіться на роботі. Тут хоч і "каторга" (начальство часто гнобить, система душить), але в той же час і хлібне місце, де потрібно демонструвати високу професійну майстерність, дисциплінованість. Завзятий трудовий ентузіазм краще направляти в сім'ю, адже кар'єрний рух заблоковано. Особиста думка переживає дежавю (до 11 серпня), філософський кругозір прогресує, вимагаючи переосмислення, ви прозріває перетворюючись в мудреців і гуру.

На особистому фронті все чудово, зараз вам протегує богиня любові і краси, що приваблює шанувальників, друзів, сприяє симпатіями публіки. Займайтеся благоустроєм сімейного вогнища, дружіть з домочадцями і подорожуйте. Зміна життєвого ландшафту вкрай необхідна.

ТЕЛЬЦІ

Виходьте на публічну арену (але якщо обставини вимагають, слід сховатися за лаштунки), прийшла пора оригінальних дебютів в різноманітних сферах діяльності. Зробити стрімкий ривок вперед, почати нові неординарні проекти пощастить завдяки високому творчому потенціалу, колосальному особистому впливу і діловим ініціативам, але неодмінно узгодженими з вимогами ділових партнерів. Ви нині залежні від чужих бажань, інтересів, інвестицій, але, на щастя, тут фортуна прихильна і егоїсти, жадюги виключені зі списку тих, з ким маєте справу. Багатьом пощастить успішно розплатитися зі старими боргами і отримати з дивідендами те, що вам заборгували (до 11 серпня). Орієнтуйтеся на власні знання, погляди, переконання – вони правильні, а чуже моралізаторство – це "секонд хенд", що гальмує духовний розвиток. Щоб не потрапити під чужу залежність, розширюйте коло пізнань, всім цікавтеся, проявляючи допитливість, вчіться на ходу життєвим премудростям. Шпигуйте, здобувайте потрібну інформацію, задушевно спілкуйтеся з сестрами, братами, сусідами, випадковими попутниками. Вдалі шанси прийдуть через них. І пам'ятайте: жертовність (матеріальна, чуттєва) повинна червоною ниткою проходити через ваше буття (не збіднієте). Це допоможе вирішити професійні проблеми.

БЛИЗНЮКИ

Ви бадьорі, енергійні, але не дуже хизуються, сили слід економити. Сховайтеся. Вам відведена роль таємного детектива, дослідника, розвідника, оригінального вченого-експериментатора. Маски з прихованих ворогів будуть зірвані: все, що перебувало за сімома замками, тепер доступно, в руках – відмінні компромати, які можна публічно озвучити в критичний момент. Тільки не хваліться і не афішуйте свої досягнення, так буде краще. Це час благодійної допомоги, вирішення чужих проблем, які можуть виникнути, як грім серед ясного неба. Не уникайте відлюдництва, його мета – навести порядок в духовному храмі. Від боргів ухиляйтесь, не дають – не просіть (доля відшкодує заслужене), розраховуйте на власні ресурси. Цього року вам відведена роль спонсора – більше віддасте, більше заробите. Головне – отримувати задоволення від життя, втілювати в реальність найзаповітніші бажання. А що до вподоби (чужі вимоги) – саботують, то не ваші клопоти. Хоча можливі фатальні ситуації, де доведеться дати задній хід, щоб відкупитися від минулого за допущені промахи.

У шлюбних пар медове "турне" в минуле до 11 серпня триває. Живіть душа в душу, станьте один одному коханцями, друзями і будьте щасливі. Ваш союз благословенний!

РАКИ

У вас широкий репертуар бажань, яких самостійно не реалізувати, тільки за допомогою неординарних просунутих друзів! Орел з мухами не дружить. Об'єднуйтеся з побратимами по духу (чиї інтереси співзвучні вашим) і разом звертайте гори за допомогою досягнень наукового прогресу, інноваційних технологій. Матеріальна сторона – найактуальніша, поводьтеся чесно і благородно при взаєморозрахунках з оточенням, не використовуйте нахабно дружні узи заради власної вигоди. Ви блискучий професіонал, якщо закрутили службовий роман (перспектив він не має) – вважайте це компенсацією за муки в шлюбному союзі. Розірвати його поки неможливо – пов'язаний фатальними узами. Але вам дозволяється проявити здоровий егоїзм, щоб не розчинитися як особистість в боротьбі з залізобетонними партнерами. Його гніт жахливий, але доля велить поки терпіти. На службі – вдала ретроградна смуга, де треба розгрібати робочі завали з колишніми колегами до 11 серпня, або підробити на старій роботі. 

ЛЕВИ

Тримайте професійний порох сухим, вам потрібно вижити в конкурентній гонці, утриматися на кар'єрному плаву, втіливши в життя намічені плани і добре заробити. Здоров'я – найслабша ланка, тому потрібно обмежити коло зобов'язань і братися за найбільш рентабельні завдання. Плуг товаришів по службі тягнути категорично протипоказано. Займайтеся тим справою (бізнесом), де ви фахівець високого класу і не розпиляйтеся на додаткові обов'язки. Долі багатьох людей "замикаються" на вас персонально. Не йдіть по чужих головах, зберігайте гармонійні відносини з керівництвом, підлеглими, колегами.

Подружні тандеми проходять випробування на сумісність, у запобігання розбіжностей йдіть на жертви, огорнути супутників щирою любов'ю. Сприймайте їх навіжені "вибрики", як сигнал до динамічного розвитку
У романтичній сфері – повернення старих зв'язків не випадкове, а зумовлене (до 11 серпня). Потрібно колишніх пасій "долюбити"!  

ДІВИ

Ваш духовний розвиток буде йти динамічно в далеких краях. Подорожуйте, пізнавайте чужі культури – це розширить філософський кругозір, наповнить мудрістю, позитивними враженнями. Життєві цінності знайдуть прогресивну форму. Втім як далеко від дому, так і в рідному краю вас будуть цінувати і поважати. Дбайте про родину, домочадців, під рідним дахом йде повернення старих недоопрацьованих проблем зі щасливим фіналом (до 11 серпня). Їх потрібно розв'язувати дружно разом, оскільки коріння складних відносин мають генетичну природу. Яблуко від яблуні недалеко падає. Вирішивши їх, поліпшите особисте життя. Робіть ставку на дружбу, оскільки в любовній сфері акумулятор пристрасті через перегрів в минулому сів, не впадайте у відчай, холод, інертність в почуттях – це тимчасово, все з часом відновиться.

На роботі приготуйтеся до екстриму, пристосуйтесь працювати з іскрою винахідливості: виконувати в пожежному порядку доручені завдання, йдучи в ногу з прогресом. Ризик – невід'ємна частина службового "репертуару", де панує непередбачуваність, вимагаючи експериментувати, щоб досягти продуктивного результату і не зазнати невдачі як професіонал.    

ТЕРЕЗИ

Зараз ви налаштовані ласувати чужими досягненнями, ресурсами, запозичувати різноманітний досвід партнерів, конкурентів з практичною користю для себе. Тільки не форсуйте події. У сфері співпраці, якщо ваші помисли чисті, благородні, ніякі злі сили не спровокують на жадібність, конфлікти. Подібне притягує подібне. Зміцнюйте ділові зв'язки на взаємовигідних інтересах. Закладання ділового фундаменту на майбутній рік триває. Вам потрібно рухатися вгору, підвищувати професійний і посадовий статус.

Незадоволеність сімейним життям (літні домочадці) забирає багато дорогоцінного сил, але це не привід для ігнорування бізнесу, кар'єри. Прагніть впевнено вгору з гирями домашніх проблем. Чарівні шлюбні супутники підтримають в критичну мить, якщо любов в серці почне затухати. Прислухайтеся до їх люблячих порад, це бальзам для душі. Повернення старих знайомих (покровителів) зумовлене (до 11 серпня), означає "щось" у ваших стосунках залишилося незавершеним ... надолужуйте, там щастя і удача. 

СКОРПІОНИ

Відносини "я-ти" – ключова тема. Освоюйте мистецтво взаємодії з навколишнім світом, де конфронтація неприпустима, вам потрібно за всяку ціну прийти до гармонії вимог, запитів. Облаштувати мости співпраці на взаємовигідних інтересах, з урахуванням інноваційних технологій, щоб не загрузнути в болоті консерватизму. Благодатним орієнтиром стануть давні бажання – це фортуна двигун на матеріальний Олімп (до 11 серпня). Постарайтеся втілити в життя найпотаємніші "хочу" (придбати дорогу покупку), тоді всім навколо стане краще. Адже вам дається понад міру з метою ощасливити інших. З домочадцями не сваріться, уникайте провокацій, проявляйте турботу, опікайте їх, заради миру і злагоди в домі.

На службі беріться з радістю за будь-які завдання (підробляє на стороні) – подужаєте і грошей заробите.
Сусіди, брати, сестри, друзі – це ярмо на шиї. Уникайте з ними контактів, вам потрібні справжні друзі високої духовної культури. Доцільно більше подорожувати – чим далі, тим краще.   

СТРІЛЬЦІ

Зосереджуйте основні творчі ресурси на службовому терені, охоче беріться за додаткові завдання і зобов'язання. Підтримуйте хороший психологічний мікроклімат у трудовому колективі. Не бійтеся, робочий віз важкий, але вам, атлантам професіоналізму, він під силу. Головне не нашкодити здоров'ю (фізіологічні ритми непередбачувані). Натхненно, з практичним прицілом працюйте, економно розподіляючи сили і час. І контролюйте свою агресивність. Якщо з кимось в контрах, не провокуйте суперника на війну.

Так, ви харизматичні, впливові, але не слід змушувати публіку танцювати під свою дудку. На вас рівняються, симпатизують, тримайте себе на моральній висоті. Це запорука консолідації та успішної співпраці з навколишнім світом. Грошима не смітити, живіть економно, вчасно всюди розплачуйтеся. Якщо коса бажань знайшла на камінь протидії, не впадайте у відчай: поступаючись, втрачаючи, ви все одно купуєте. Усвідомите це пізніше.
Тих, хто на романтичній хвилі, чекає захоплююче знайомство з приємними залицяннями. 

КОЗЕРОГИ

Будьте в центрі уваги, але уникайте диктату і бравади. Ви популярна особистість, навколишні поважають, симпатизують, відповідайте взаємністю, і неодмінно йдіть на компроміс, проявляючи дипломатичне мистецтво. Ключ до нейтралізації непорозумінь – згода і любов, талант миротворця і всеосяжний альтруїзм. Не слід приймати близько до серця різні проблеми, прагніть створити святкову атмосферу, зараз життя – це розважальна гра, забавляйтеся її принадами, наповнюйте душевну чашу щастям і неодмінно діліться цим багатством з іншими. Якщо по справжньому закохаєтесь, доведеться йти під вінець, в цьому році створені тандеми освячені долею. Увага одиноким: автономне плавання регресивне!

ВОДОЛІЇ

Приділіть увагу вбранням, зовнішності, дотримуйтесь дрес-коду, контролюйте поведінку, нині вас зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. На щастя, в інтелектуальному плані перевершити вас складно. Промова красномовна, полум'яна, оратор блискучий. На соціальному подіумі поза конкуренцією. Труба долі кличе працювати, працюйте на благо родини, демонструючи відмінну господарську жилку. Оновлюйте електрообладнання, зараз ваш будинок повинен бути напханий останніми Новиков техніки для полегшення домашньої праці. Не настільки важливо хто добувач в сім'ї, все зароблене в загальний котел, ви з партнером одне гармонійне ціле (інь-янь) і розбіжностей бути не повинно.

Активізуйте дружні стосунки зі старими товаришами, подругами, дружба в цьому році для вас – це свята-святих, транслятор благодаті. Але врахуйте, від вас теж потрібно виконувати аналогічну роль, гра в одні ворота неприйнятна.
Жертви (душевні сили, час, гроші) на вівтар благодійності повинні бути розумними, не завдавати вам моральну або фізичну шкоду, оскільки покликані сприяти духовному самоочищенню. Робіть іншим добро за внутрішнім велінням.

РИБИ

Матеріальна зацікавленість – це не прояв низинній меркантильної натури, а прогресивний рушійний стимул в контактах з оригінальними людьми, колегами. Зараз земні інтереси домінують, прищеплюючи риси здорового прагматизму для оптимальної самореалізації. Зав'язуйте нові знайомства, розширюйте сферу комунікацій, керуючись практичними інтересами. Однак неординарні сюжети з минулого знову змусять пережити емоційні стреси, багато чого переосмислити, звільнивши підсвідомість від шлаків негативних енергій.
На професійній ниві (бізнесі) приємна "ретроспективна" атмосфера (до 11 серпня). Працюйте, догоджайте начальству (тут ви фаворит), заробляйте гроші. З друзями зберігайте розумну дистанцію, старі відносини на волосині, оскільки себе зжили і вимагають нових спільних інтересів.    

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів