Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Гороскоп на тиждень: Водолії – на піку популярності, а Тельцям потрібно боротися з фобіями

Астрологічний прогноз на тиждень з 7 по 13 квітня для всіх знаків зодіаку

Фото: Pixabay

ОВНИ

У вас апогей самореалізації, творчих дебютів, життєвий потенціал величезний, фортуна прихильна. Вчіться новому, спілкуйтеся, всім цікавтеся, розширюйте духовний кругозір, підтримуючи контакти з особами високої духовної культури. Дуже корисні поїздки, подорожі. Бурхливий ентузіазм принесе успіх, перш за все на внутрішньому рівні в боротьбі з поганими звичками, всілякими залежностями, що позитивно відіб'ється на здоров'я, характері.

На службовому терені складності, але якщо ви досягли професійної досконалості, ніякі жорсткі вимоги керівництва не можуть вибити вас з сідла! Тим більше, що кар'єрні крила поки зв'язані. Доля велить займатися домашнім господарством, підтримувати емоційний затишок в родині. І любити близьких: втішати, опікати, спонсорувати, проявляти милосердя і чуйність, особливо піклуватися про старших членів родини. Тримайтеся Близнюків, Левів.

ТЕЛЬЦІ

Вам слід наводити лад в духовному храмі (позбавляючись від фобій, помилок), смиренно плисти за течією подій (на них ви не здатні впливати), вирішувати чужі проблеми по мірі надходження. Підводите підсумки року, робіть висновки над помилками, архівуючи досвід минулого. Бажано знайти духівника, психолога, втім, вилити те, що накипіло на душі, поплакатися в "жилетку" можна сестрам, братам, сусідам, колегам і навіть випадковим знайомим. Інтуїція підкаже кому.

На особистому фронті все чудово, благовірні вас щиро люблять, готові вас обсипати щедротами, розщедрюйте їх, задовольняючи свої запити. Але не переходячи червону межу! Разом розважайтеся, подорожуйте, зміна обстановки необхідна. Дух змін – прекрасний каталізатор життєвих сил. Допитливість, інтелектуальні, розумові, літературні здібності вимагають термінового розвитку. Вам потрібно накопичувати багаж прогресивних знань, щоб йти в ногу з часом. Тримайтеся Риб.

БЛИЗНЮКИ

Сфера бажань найбільш животрепетна, тут проходить вектор долі, спрямовуючи ваше "хочу" в русло емоційного задоволення. Без цього зараз жити не можна. Прагніть займатися тим, що подобається, не примушуйте себе ненависними справами, пуття не буде, тільки втрати. Не потрібно йти на поводу чужих інтересів (це вампіри), жертвуючи власними, ваші інтереси повинні домінувати. І оточуючих слід до цього привчити. Крокуйте в унісон з соціумом, наповненим вируючими подіями. Вони – джерело життєвих сил. Розширюйте коло друзів, з якими вас об'єднують спільні ідеали, інтереси. У колективі ви неформальний лідер, де можна використовувати загальні ресурси з користю для себе.

У професійній сфері щаслива смуга (до 20 квітня), вдосконалюйте ділову майстерність, любіть роботу, крутіть романи, тут багато хто зустріне музу (увага чоловікам), але врахуйте якщо поруч надійний постійний партнер, бережіть його як зіницю ока! На вірні шлюбні пари накладено благословення в цьому році. Риби, Овни зараз відмінні стимулятори і помічники.

РАКИ

Внутрішня напруга досягне піку. Адже вам потрібно продемонструвати професійну майстерність, щоб зміцнити кар'єрні позиції, а це йде врозріз з особистими амбіціями. Маневруйте, використовуючи таємні важелі впливу, що швидко змінюються на внутрішньому рівні і скрізь працюйте на віддачу, щоб енергія не "закисла" в судинах. Зараз ви екстраверт, якого змінить суспільство. З начальством не сваріться, якщо професія відповідає покликанню, значить завзято трудіться і доведіть, що ви безцінний незамінний працівник, золото кадрового фонду! Ракам-керівникам слід з максимальною увагою і турботою ставитися до підлеглих.

Тим, хто одержимий духом протиріч, небезпечно розхитувати партнерський човен (діловий, шлюбний) власними ініціативами. Прагніть прийти до компромісу, знайти точки порозуміння в делікатних питаннях. Останнє "так" або "ні" за вами, навіть якщо партнер (конкурент) висуває жорсткі ультиматуми. Уникайте війни, вона виснажує і ослабляє. 

І пам'ятайте: таємні професійні інтриги, авантюри – це міна уповільненої дії. В особистій сфері все чудово, навколо пурхають любовні янголи. 

ЛЕВИ

Презентація власних досягнень, талантів – це пропуск на Олімп авторитету і популярності. Зараз ви ковалі свого щастя, не втрачайте випадку похизуватися. Тиждень пройде під акорди кармічних подій, будете пожинати плоди допущених промахів, набираючись мудрості. Чому так сталося і за що – буде турбувати найбільше і відповіді знайдуться, адже світогляд кардинально змінюється. Ви духовно дорослішаєте, стаєте розумнішими, більш досконалий. 

Більше подорожуйте, зміна обстановки – запорука високого життєвого тонусу, можливість зав'язати дружбу з людьми високої духовної культури. Якщо ви велелюбна особистість, запаліть серце почуттями, приділіть увагу інтимній стороні відносин. І менше працюйте, завзята праця – це гнітюче тягар, вам потрібен обов'язково "релакс" для психологічного розслаблення. Інакше підірвете здоров'я. Тримайтеся Овнів.

ДІВИ

Якщо ви розраховуєте на чужі ресурси (кредити, спонсорство) заради задоволення власних потреб, благополуччя сім'ї, будьте обачні. Сім разів відміряйте – один відріжте. Спирайтеся на допомогу партнера, домочадців, ділових компаньйонів, друзів. Також рухайтеся в ногу з соціумом, колективними інтересами, тут райдужні перспективи мають право на життя. Не самостійно, а тільки консолідуючись пощастить досягти продуктивних результатів. Обставини вимагають ризикувати, сміливим відкриються двері в майбутнє.

На романтичному поприщі ніякого кайфу, тут панує холод, серце в зимовій сплячці, не впадайте у відчай, будьте терплячі, так треба для вашого блага, щоб не спалити себе на вогнищі жадання. Прийде час і незатребувані почуття забуяють весняним цвітом. 

З начальством не конфліктуйте (шеф схильний до агресії, у нього сім п'ятниць на тиждень), а ви тотально від нього залежні. Вчіться з усіма домовлятися, задіявши психологічні важелі (без бульдозерного натиску), і ваше матеріальне становище не постраждає. Тримайтеся Риб.  

ТЕРЕЗИ

Ви перегорнули нову сторінку в своєму житті, де йде модернізація ділових (шлюбних) взаємовідносин, і де переваги на боці впливових партнерів з неординарними запитами і фокусами. Освоюйте мистецтво миротворця, місія надзвичайна, де потрібно ювелірне мистецтво дипломата, особиста чарівність, велика ерудиція, висока кмітливість, на щастя, ви цим багатством володієте. Доля велить рухатися вгору по професійних сходах, підвищувати посадовий і матеріальний статус. Якщо сімейне життя перетворилося в ярмо на шиї, скинути його не намагайтеся, тут йде відпрацювання кармічних родових програм, подружнє розлучення теж протипоказане. Проявляйте милосердя і турботу про близьких, на роботі опікайте і любіть колег. Зараз ви відповідальні за долі всіх, хто від вас залежить. Допомога Риб необхідна.

СКОРПІОНИ

Вас чекає неорана трудова цілина, не бійтеся перетворитися в трудового коня, впрягайтеся і оріть, це престижно і вписується у вимоги соціуму! Тим більше що матеріальна фортуна прихильна саме трудівникам, чиє завзяття зашкалює. Хоча для вас головне не гроші, а задоволення від трудового процесу, але на даному етапі пощастить убити двох зайців. Не бійтеся додаткових зобов'язань на основній роботі, беріться за ліві підробітки. Плюс в робочому вогні згорять всі хронічні болячки, здоров'я покращиться. Якщо виникло "НП", нормально, екстрим – це ваша стихія, долайте! Любовний шлях усипаний трояндами щастя, облаштовуйте особисте життя і насолоджуйтеся, ідеал коханого зараз не журавель в небі, а синиця в руках. Тримайтеся Близнюків.

СТРІЛЬЦІ

Якщо вам не йметься з шиком гульнути, випустити романтичний пар – енергія б'є невичерпним ключем, то не стримуйте ці імпульси. Розважайтеся, закохуйтеся, чаруйте шанувальників. Ви – центр Всесвіту! Особистість яскрава, харизматична і затьмарити це сяйво неможливо. Але таємні недруги активізувалися (відкривши справжнє обличчя), тому навіть в атмосфері конфронтації ви прекрасний боєць, гідний титулу героя. Мінус, це прагматичні бажання, які задовольнити не вдасться (тут багатьох наздогнав кармічний бумеранг), не шкодуйте про втрати, крах "хочу" – це плата за минулі помилки (скупість, егоїзм, амбіції), все з часом окупиться, йдіть на поводу бажань оточуючих. Втіху знайдете в сімейній обителі, серед близьких і рідних.

КОЗЕРОГИ

Займайтеся особистим життям, побутом, облаштовуйте домашнє гніздо, реалізуйте незатребуваний потенціал господарника. З домочадцями можливі розбіжності, тому будьте дипломатами, все координуйте, вам потрібно красиво і комфортно облаштувати житло.

Про самостійність забудьте, вчіться будувати партнерські мости, освоюйте мистецтво співпраці з оточуючими, партнерами. Увага одиноким: якщо знайшли свою гармонійну половинку – це тест на правильність розвитку. А якщо в пошуках – шукайте! У сфері знайомств вдала смуга, інтуїтивно вдасться в потрібному напрямку включити силу тяжіння і привабити доленосного супутника.  

ВОДОЛІЇ

Життя прекрасне, вітер змін надуває ваші вітрила в успішному напрямку, соціальний рейтинг зростає. Ви популярні і затребувані, в дружньому оточенні багато високих покровителів, підтримка яких перетворить вас в улюбленців долі. Викорінюйте егоїзм і вболівайте за інтереси колективу, суспільства. 

Випадковий перехожий, сусід, колега може стати вашим відданим другом. Цікавтеся всім, допитливість стимул до інтелектуального розвитку. Головне, щоб це не відбилося погано на роботі. Трудитися, допомагати іншим потрібно обов'язково, матеріальна винагорода себе не змусить чекати. Тут врожайна смуга.  

Уникайте таємної ворожнечі (навіть коли на вас хтось підступно точить зуб), пристосовуйтеся до вимог оточення, підтримуйте гармонійний мікроклімат в трудовому колективі. Жертовність контролюйте, щоб не нашкодити собі. Бути цапом-відбувайлом не можна. 

РИБИ

Не проґавте кар'єрний зліт, тут зоряний час, слід поквапитися, змінити роботу на більш високооплачувану, творчу і з вищим статусом. І за покликанням. У сильних світу ви фаворит, дерзайте, все вийде з задоволенням, граючись. Особиста чарівність величезне, це теж золотий козир на шляху великих досягнень. Спокусити шанувальника для любовних утіх труднощів не складе. "Куйте" гроші, і витрачайте їх розумно, закривайте боргові хвости, спонсоруйте благі справи. З друзями слід взяти тайм аут, тут гнітюча смуга, ваші переконання, світогляди розходяться, тому не потрібно насильно зміцнювати дружні узи. Живіть в задоволення, насолоджуйтеся навколишнім світом, наповнюючи душу натхненням і радістю. Негативні емоції – це отрута, що отруює буття. З домочадцями, де витає дух війни, зберігайте мир, улюблена робота стане відмінним притулком, застрахує від сімейних чвар.    

Всі подробиці в спецтемі Гороскоп на тиждень

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів